Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

100 - 115 na alledrogo za 5l

np.

http://www.allegro.pl/item948169019_valvoline_max_life_10w40_5l_hurt_gliwice_tanio.html

kiedyś brałem z sklepu stajni G4 (ale cen nie pamiętam)

co do pracy silnika zaworki na mrozie na zimnym silniku telepią znacznie krócej, ogólnie chodzi trochę ciszej, od wymiany do wymiany (średnio co 10.000 km) nie dolewam nic, na bagnecie z 3/4 ubywa do 1/4, Castrola musiałem robić mała dolewkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jak juz chcesz tak mega wypasiony olej to kupuj Liqui Moly

Synthoil High Tech 5W-40 Liqui Moly

http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2027-Olej-silnikowy-Synthoil-High-Tech-5W-40-Liqui-Moly-2622-Opakowanie-1L-Dostepne-1L-4L-5L-20L-60L-205L-.html

Cena jest troche duza najtaniej za 5L widziałem po 170zł ale ten olej to juz totalnie górna półka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek sprobuje valvo i zobaczymy bo generalnie ona mi jezdzac normalnie nie bierze duzo oleju ale rano puszcza dyma i bocian pod maska jest ale wracajac ze swiat z ostrowa to od Drołtowic poprzez obwodnice oleśnicką do długoleki ciołem sie z nowym A4 2.7 TDI na niemieckich blachach wyscig lecial przez 30km lasami i obwodnica i wziela mi 300ML oleju ! :D wychodzi na to ze na spokojnie jadac nie duzo bierze ale przy takiej zabawie wciąga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

również zalałem valvolina max life i muszę przyznać że silnik pracuje bardzo ładnie. prz odpaleniu na zimno słychać klepnięcie jak w moim poprzedniku z bocianem pod maską. tyle że tu to jest tylko jedno cyknięcie i cisza. polecam ten olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już zbliżam się do kolejnej wymiany oleju.

Ba po zalaniu Valvoline Max life 10W40 jestem zadowolony więc zostaje przy tej firmie.Rozważam tylko przejście na 5W40.

Po 9000 10W40 może to śmieszne ale nadal wygląda jak olej,ubytek może z 3mm na bagnecie.

Szklanki pukną po nocy może z 1-2sekundy.

Przy castrolu magnatec 10w40 szklanki pukały z dobre 5sekund,ustawiczne dolewki na dystansie 10000km to prawie 1L a po 5000km straszne siki a nie olej:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nawet zdarza sie ze po nocy sie nie odezwie ale czesto puknie chwilke :) w omedze b ojca i omedze a kuzyna jest tez jak u mnie tyle ze u ojca w omedze b akurat chyba ze wzgledu na rocznik nigdy nic nie klepało i nie klepie ale chodzi pieknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam tylko przejście na 5W40. Po 9000 10W40 może to śmieszne ale nadal wygląda jak olej,ubytek może z 3mm na bagnecie. Szklanki pukną po nocy może z 1-2sekundy. Przy castrolu magnatec 10w40 szklanki pukały z dobre 5sekund,ustawiczne dolewki na dystansie 10000km to prawie 1L a po 5000km straszne

Jeśli nie miałeś ubytków oleju to spokojnie możesz przejsc na pełnego syntetyka 5W40 tyle że również w wersji Max Life i będzie jeszcze ciszej niż na półsyntetyku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...