Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


edit. Regeneracja Turbiny. Problem z ogrzewaniem ubytki płynu chłodniczego. Szukam warsztatu


Michal15eu

Rekomendowane odpowiedzi

edit. W warsztacie http://www.serwis-wasilewski.com/ zaradzili na problemy z chłodnicą i parę innych mankamentów...

Na ten moment szukam kogoś sprawdzonego kto zregeneruje moje turbo. Ponownie liczę na waszą pomoc.

 

 

Witam w zeszłym roku pojawił mi się problem ze zbiorniczkiem wyrównawczym. Mianowicie zrobiło się pęknięcie na jednej ze ścianek. Wymieniłem zbiorniczek samodzielnie. Przełożyłem wszystkie uszczelki i układ działał poprawnie przez jakiś czas. Niedawno ponownie pojawiły się problemy. Aktualnie główną zmorą jest brak ogrzewania tzn ogrzewanie jest ale tylko wtedy gdy auto dobrze się wkręcić  (+2tys obrotów). oczywiście mam również ubytek płynu chłodniczego, układ jest nieszczelny...  szukam warsztatu we Wrocławiu, który mi to ogarnie.

Edytowane przez Michal15eu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja regenerowałem tutaj:
https://www.google.pl/maps/@51.1941714,17.2799202,3a,90y,83.17h,89.91t/data=!3m6!1e1!3m4!1sg6SobKuhFbMR4EjCaiPqKA!2e0!7i13312!8i6656

 

namiary:

55-093 Borowa; Lipowa 25b
71 315 72 44

 


Co prawda nie do bmw, ale turbo to turbo. Płaciłem jakoś 600zł? Robiłem to rok temu i wszysto działa bez zarzutu.
Jednakże jeśli forumowicze mają speców do swoich turbin beemkowych to bierz ich :) Albo foresta ;)

Edytowane przez r4ll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...