Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy kiedys jak jeszcze miałem e30 to yła akcja ze dostałem nalepke za drobna opłatą teraz auto zmieniłem, i chciałbym miec znowu na tylnej klapie napis naszego klubu czy jest to mozliwe zeby mi ktos 2 takie nalepki wysłał??

Pozdrawiam

Nx_Sz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Dzisiaj to jest jakiś mega zwariowany dzionek ..... w każdym razie fartownie udało mi się wyciąć naklejki jasne a konkretnie srebrne , gość z firmy gdzie dotychczas wycinałem niechętnie to wyciął bo mają jakąś mega robotę i do końca tygodnia by nie było szans na normalne zamówienie , ale że akurat miał srebrną folie w ploterze to mi dziabnął trochę naklejek , nie mam tego dużo ale myślę na Krzywą styknie dla chętnych.

Ale to nie koniec niespodzianek .... mianowicie otwieram schowek w bumie gdzie trzymam naklejki a tam .... kurde owszem czarne są ale w tej prostej czcionce ... i teraz faktycznie mi się przypomniało że na którymś z ostatnich spotów ktoś brał ode mnie chyba 12sztuk tych skośnych no i się rozeszły.

W każdym razie biorę to co mam na Krzywą , cena się nie zmieniła tzn dalej naklejka na klapie jest w cenie 1zł.

Nx_sz mogę Ci wysłać tzn koszt naklejek + wysyłka listem poleconym jakieś 3zł (nie znam cen pocztowców w tej chwili)

Ile tej opłaty ? i wysyłka pocztą ?? Czy wystarczy na Spocie się pojawic??

Podkladka jak jesteś z wrocka to nie będziemy popeliny robili , przyjedz na spota i będą naklejki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe potwierdzam , naklejek w tej chwili nie mam żadnych ....

W Krzywej miałem chyba 25 albo 26 sztuk i wszystko się rozeszło , postaram się na BMW at Night żeby wycięli :)

naklejku 2 razy na szyby jaka cena ?

Chodzi Ci o taką dużą naklejkę na całą długość szyby ? jeśli tak to mam ostatnią w tej chwili cena 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...