Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobra z naklejkami zrobił się lekki poślizg w każdym razie zamówiłem Srebrne , Czarne , Białe .... odbieram niestety dopiero w piątek.

Natomiast Czechu podrzucił ciekawy pomysł , mianowicie wykonanie naklejki w stylu tej którą mamy na logo / fladze / polarach .... a naklejka byłaby wielkości która pozwalałaby umieścić ją w bocznej tylnej małej szybce.

Naklejka przezroczysta z nadrukowanym logo tak jak jest na fladze czyli czerń i biel.

Dowiadywałem się jaki byłby koszt mniej więcej takiej naklejki i oscylowałoby to w okolicach 3zł za sztukę przy takim trochę większym zamówieniu powiedzmy 100sztuk.

Z racji czego musiałbym parę złotych wpakować w zamówienie dlatego chciałbym się dowiedzieć jakie by było zainteresowanie takimi naklejkami , bo jak ma mi połowa zostać to trochę mi się nie uśmiecha takie zamrażanie kasiory :)

Chodzi mi mniej więcej o coś takiego jak na tym japończyku :

1999738485_2063_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawac ludzka liste :D

1. Czechu 10szt

PS. Mordulec, wstrzymaj sie jeszcze jeden dzien, bo ja zadzwonie do kolesia co mi robi ulotki na auto slubne, wstepnie mi napisal za 50szt 25zl, ale nie wiem czy mnie na bank do konca zrozumial. Wiec jutro powiem Ci, co wymyslilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Czechu to na razie jest w fazie pomysłu w piątek podjadę z projektem niech dokładnie obejrzą i wycenią :)

Tylko teraz taka sprawa , prosiłbym o zmierzenie tylnej szybki w sedanach E34 / E36 / E30 / E46 żebym wiedział jaki wymiar miała by mieć ta naklejka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na te naklejki na klapę nie ma sensu robić listy z tego co zamówiłem będzie łącznie około 120sztuk Srebrnych , Czarnych i Białych :)

Nx_Sz pamiętam o wysyłce dla Ciebie :)

a osoby z wrocka i okolic odbiór na spotach :)

Teraz kwestia jest tych naklejek na szybę boczną , ale rozumiem że nie było by tak źle z rozejściem się tego więc jutro jak będę odbierał naklejki z adresem strony , pokażę im nasze logo i pogadam co z tego są w stanie zrobić i jak się uda może będą mieli podobny rodzaj naklejki do pokazania .... więc jak coś to w piątek więcej szczegółów :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem naklejke sprzed chyba 5ciu lat, ciekawe jak sie na auto bedzie kleić :D

Szkoda tej naklejki , prawdopodobnie z pierwszej edycji zostały już tylko dwie sztuki .... Twoja i chyba Krzysiek admin ma drugą nie używaną .... rarytas na skalę światową :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...