Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

img0856r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Oto jest i ona - probna naklejka i niestety, szalu ni ma. Nie dosc ze wykonanie kiepskie, to juz widze, ze przyklejenie jej bedzie nie lada wyzwaniem dla naszych nerwow. Takie cos kosztowaloby ok. 10zl.

Ale jest druga opcja, wg mnie calkiem nieglupia, przezroczysta naklejka z logiem, cena 5zl, widzialem na zakladzie tego typu prace i praktycznie nie widac, ze to jest normalna naklejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Czechu na fotce tego nie widać za bardzo ..... ale czy to nie jest taki sam rodzaj naklejki jak te co mamy wycinane na klapie ?

Czyli folia , wycinanki na ploterze , przerzucenie na folię transportową i mamy gotowy produkt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam zaraz wypisze jakie sa wg mnie mankamenty. Przede wszystkim ja myslalem, ze oni to tak przerobia, ze bedzie malo takich niepolaczonych ze soba czesci, jest ich masa, w dodatku wrecz mikroskopijnych, wiec wyobrazcie sobie jak to sie bedzie odklejalo. Kolejny mankament to np. brak slupkow lewej nerki, nie wiem dlaczego. Napis Wroclaw wyglada mniej wiecej tak: WR O C L AW... Do tego jest krzywy. No mi sie to nie podoba, nie wiem moge to na jakiegos spota podrzucic, moge Ci Mordulec to priorytetem w pon wyslac, co by moglo na to wiecej ludzi spojrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dałem dziś do zrobienia naklejke gościowi i jutro odbiore i zobacze co ten wymodził .a ma być coś takiego jak Mordulec pisał czyli wycinanka i naniesione na folie niby mowił że będzie identyczne z wzorem!!:) zobaczymy ma pare sztuk wyciąć na próbę

[ATTACH=CONFIG]15365[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
ja dałem dziś do zrobienia naklejke gościowi i jutro odbiore i zobacze co ten wymodził .a ma być coś takiego jak Mordulec pisał czyli wycinanka i naniesione na folie niby mowił że będzie identyczne z wzorem!!:) zobaczymy ma pare sztuk wyciąć na próbę

[ATTACH=CONFIG]15365[/ATTACH]

Wrzuć fotkę jak to wyszło na aucie :)

Tam gdzie zamawiam naklejki na wstępie powiedzieli że takich drobiazgów się nie wycina na ploterze ..... bo oni owszem to wytną ale fizyczną niemożliwością będzie przeniesienie tego na transport a już naklejenie z transportu na szybę to będzie miszyn imposibyl bo ta grafika się rozleci :)

Jedyna opcja jaką proponowali to biała naklejka na przezroczystej folii :)

W każdym razie wrzućcie jak to wyszło żeby można było ocenić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...