Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Alternator - używany - czy zregenerować jak tak to gdzie?


Wandrew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam problem z elektryka - tzn wszystko mi sie czasami wyłącza - np turbina i wówczas moj 3 litrowy diselek jedzie prawie jak czołg

bylem u kilku elektryków - wkońcu odwiedziłem Stando - tam mi powiedziali ze to na bank Alternator - no lecz krzykneli pokazna kwote to pojechałem do innego elektryka który rozebrał alternator lecz wymienił tylko szczotki za 15% kwoty co w stando - lecz nie mógł załatwić regulatora napięcia - wiec tego nie zrobił - po jakis 3 tys km znowu to samo - wiec zapewne znowu ten regulator.

Co powiecie zatem - czy szukac jakis na allegro za rozsądną kase - czy gdzies regenerować?

Jak tak to co proponujecie? gdzie? i czy robią wszystko od podstaw? czyli z rozebraniem?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy nowy alternator to pare tysięcy także wydaje mi się,że najlepiej zregenerować.

W necie ogłaszają sie firmy gdzie oddajesz swój a dostajesz konkretnie zregenerowany by skrócić czas postoju auta.Nawet korpus piaskowany jest i parametry rowne oryginałowi.

Ja wiem,że takie rzeczy się zdarzają ale troche to niedbale ten elektryk usuwał awarię.Nie mógł załatwić regulatora napięcia?

Jak się sciąga alternator to szczotki i regulator wymienia się odruchowo bo potem znów (Ty po 3000km)trzeba podchodzić do alternatora.

Nie mam pewnosci ale e60 juz wyłącza wiele systemów jak napięcie nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...