Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

różnica w cenie jest tak duża bo zależy od "instrumentów" używanych do kontroli zbieżności,

przyjeżdżając do warsztatu na kołach aluminiowych w 90proc. przypadków zapłacisz więcej niż w przypadku sprawdzenia zbieżności na kołach stalowych, przyczyna jest prosta:

w przypadku kół stalowych, "zbieżność" jest wykonywana przy pomocy prostszych(i co za tym idzie mniej dokładnych) przyrządów, w przypadku felg aluminiowych korzysta się z droższych bardziej zaawansowanych i dokładniejszych przyrządów "komputerowych"

napiszę tak:

jeśli chcesz wyregulować zawieszenie to radze założyć felgi stalowe i zrobić "tanią" zbieżność,

jeśli chcesz sprawdzić czy auto jest "proste" i nie robi czterech śladów to wybierz droższą wersję

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A sprawdz w stacji kolo mostu szczytnickiego, tam gdzie jest daewoo. Nie pamietam ile brali, ale pamietam ze bylem zadowolony bo zrobili szybko i dobrze.

Zawsze tam robię, tam w latach 80 do ok 88, mój ojciec tam pracował i był specjalistą w dziedzinie fiata 125p i poloneza- a takimi furami to jeździli wojskowi, ordynatorzy, dyrektorzy... czyli wysokie szychy, bo nie każdy mógł mieć taką furę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e46 jest drogie ustawienie zbieznosci gdyz z tego co pamietam jest do regulacji zbieznosc tyl (nie pamietam czy jest tez kat pochylenia kola do reg) i zbieznosc przod, generalnie jest przy tym sporo roboty, szczegolnie z tylem - ciezko go dobrze wyregulowac, pozdr

jeszcze jedno, w e34 reguluje sie tylko zbieznosc przod:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

No wlasnie, jakie sa teraz ceny zeby nie zdarli? I czy beda wiedziec jak ustawic gwint? Bo roznica miedzy zwyklym zawieszeniem w E39 a mtechnikiem jest wiec na logike jak gwint jest tez ma jakies swoje prawidlowe wartosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ten groupon? Ja właśnie się umówiłem na Klecińska 151 (Auto Serwis Gosia) przez telefon, byłem tam z półtora roku temu na przeglądzie samochodu (też z groupon'a) warsztat wyglądał profesjonalnie i pracownicy gadali do rzeczy. Przez telefon za zbieżność osi przedniej zawolałi 60zł, więc myślę że to jest maks co można zapłacić za samą zbieżność. Tylko ja mam E46 325Ci na zwykłym fabrycznym zawieszeniu. Dam znać po południu co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie najtaniej ustawić zbieznosć we wroclawiu??

bo czytalem gdzies na fotum ze ktos palcil 120 zl, a kto inny 40

Ja ci zorbię za 4pak piwa ale bez reklamacji...

Nie przesadzając ale nie znam warsztatu który zrobi laserowo i porządnie zbieżność za 40zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoyo, jestem po wizycie w Auto Serwis Gosia na Klecińskiej, faktycznie skasowali mnie 60zł (koleś się pytał czy było ugadane przez tel, myślę że jeśli by ktoś na pałę przyjechał to mogli by go naciągnąć...) Więc sprzęt standardowy (komputerowo, bez pokazów laserów ;) ) 20 min i gotowe. Generalnie za fachowość 5 za obsługę 4, Pan był wyraźnie zmęczony pracą :P ale potem się rozgadał ;) Jak zapytałem to powiedział co i jak, więc mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Panowie odgrzeję trochę kotleta, bo nikt tutaj nie podał dokładnie żadnej nazwy warsztatu w aktualnych postach, ten zakład na ślężnej za Shellem godny polecenia do ustawienia zbieżności? Zmieniłem felgi i coś mi zaczyna w lewo uciekać i chciałem to zrobić raz żeby potem x razy z tym nie jeździć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie pytanie, przeglądałem stronę Chudowski Auto Serwis i nasunęło mi się takie pytanie, za zbieżność liczą 100zł a za geometrię zawieszenia przedniej i tylnej osi liczą 135zł, czyli zbieżność liczą tylko jako przód? Sorry za takie pytania ale człowiek uczy się całe życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...