Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bede rozpoczynal drugiego, identycznego tematu o tym samym tytule :P

Zima powoli sie konczy, a ja nie mam nic na lato do e34. Zastanawiam sie nad dwoma opcjami (chyba ze cos ciekawszego ktos ma?). Cos raczej w 17 calach, nie chce plomb tracic i jednak cenie sobie troche wygode. Nie bede mial szerszej opony z tylu niz z przodu, wiec szerokosc felg taka sama. Naciagu nie lubie zbytnio, wiec 10J jest mi niepotrzbne bo nie bede zakladal 265.. :)

Cos w okolicach 8,5-9J powinno stykac, opona docelowo bedzie cos w okolicach 235..

Albo tradycyjne ACS. Jakos zawsze ta felga mi lezala, dobra, sprawdzona niemiecka solidna felga z wzorem pasujacym do e34..

Alu 17'' BMW 5 , 7 ''AC-SCHNITZER'' (3080133188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Lub cos takiego co Remtoec mial u siebie w turasie, felgi racing dynamics..

http://www.maxbimmer.pl/f29/remotec-e34-520i-touring-racing-dynamics-r26-10781/

Jak wam sie widza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi osobiście te Sznycle sie bardziej widzą, choć RD chyba kapkie tańsze bo gdzieś widziałem to ogłoszenie remotec'a... ;>

Z oponami od remoteca wyjda nawet drozej, i to sporo.. Na razie sie zastanawiam, ladnie wygladaja te RD, ale ACS to klasyk do e34.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam jednakowych rozmiarow przod/tyl, bo bede chcial miec opony takie same z przodu i z tylu

Prosze cie ... ;) o ile te felgi z pierwszego linku to nie wal to ja nawet 3sek bym sie niezastanawial ;) Przeciez roznica opon niewplywa diametralnie na prowadzenie auta.

Jak ci styling 32 z 5er w czarnym macie z Edki compakta pasi to mozemy ci je pogonic a ja wezme sobie te z allegro i pojde w germana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nem, nie chodzi wogole o wlasciwosci jezdne auta, ale o estetyczne widzimiesie. Nie jestem fanem naciagu, ale opone jaka chcialbym zalozyc do mojego odrzutowca tow okolicach 235. Taka opona na 10J jest za waska jak dla mnie. Zreszta, nie powalaja mnie te felgi i tyle... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zaczniesz bawić w szukanie alu to prędzej niż później skonczysz jak z 540-wierz mi nawet w 520 można władować 20k PLN

Uzaleznionego nie uzdrowisz :P

Felg jest cala masa do wyboru w dobrych pieniazkach. Mimo wszystko ja bym sie mocno zainteresowal tymi Artecami cena swietna i koles daje opony w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko ja bym sie mocno zainteresowal tymi Artecami cena swietna i koles daje opony w dobrym stanie.

Jak ktoś chętny to są na forum 5er wystawione i pewnie cena dla "swojego" będzie inna

Swoją drogą bardzo fajne koło za śmieszny pieniądz, do Wojtkowego turasa by podeszło jak malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly czas glowkuje nad tymi ACSi. Koles z 5er zrobil mi virtual tuning, i lezaloby jak najbardziej ok.. Ale wiecie jak jest, czlowiek ciagle sobie szpera po tych kolkach bo jest z czego wybierac..

wozs_zpsd349dc20.jpg

Znalazlem jeszcze cos takiegom, cena dobra, chociaz nie ukrywam, ze nie wiem czy chce sie pchac w 18 cali..

Piękne Alufelgi 18 RH BMW (3107479167) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaję że te 18 mimo tylko 8,5'' szerokości wyglądają całkiem ładnie. a z drugiej strony z tym motorkiem pod maską i szerokością opony to osiągi jednak się trochę pogorszą. wiem to z własnego doświadczenia bo po przejściu z zimówek na letnie koła to rozpędzanie trwa jednak trochę dłużej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaję że te 18 mimo tylko 8,5'' szerokości wyglądają całkiem ładnie. a z drugiej strony z tym motorkiem pod maską i szerokością opony to osiągi jednak się trochę pogorszą. wiem to z własnego doświadczenia bo po przejściu z zimówek na letnie koła to rozpędzanie trwa jednak trochę dłużej :lol:

Dlatego pisalem ze nie bede chcial wiecej niz 235 na samochodzie, bo wtedy to juz wogole sie bedzie tylko toczyl :P. Dostalem od kolesia do samochodu styling16 z oponami 225, wiec mam na czym jezdzic. Chce pare innych rzeczy teraz kupic do 5er zeby zaczelo to wszystko miec rece i nogi.. ;)

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...