Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wozu, Ty to lubisz zmiany widze :D nie no, dla mnie ogolnie wyglada dobrze ta fela, jesli jest na zime oczywiscie ;) ja bym nie kombinowal bo szkoda czasu i nerwow, jezeli masz pewnosc ze te fele co masz teraz sa zdrowe i beda sie trzymac przez cala zime.

No a ja mam przeskok o 3 cale w dol i co teraz? :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie na zime to jakieś felgi takie oldskulowe

Dyziu, dla mnie felgi w tym stylu albo podobne odpadaja. Kiedys mi lezaly ale teraz szukalbym czego innego, napewno nie w stylu borbet A. Tez Wrocka wydaje sie byc ciekawa opcja, ale jesli chce zeby to wygladalo, to 7,5J jednak za malo..

a co powiesz na takie felgi jak ja mialem na e36? oczywiscie w odpowiedniej kolorystyce w zaleznosci od wizji :D :D naet jakby mialy ucierpiec przez zime to nie bedzie ich tak szkoda :D

Powiem ci ze zle nie sa, ale tak do konca do mnie chyba nie przemawiaja.. ;)

Wozu, Ty to lubisz zmiany widze :D nie no, dla mnie ogolnie wyglada dobrze ta fela, jesli jest na zime oczywiscie ;) ja bym nie kombinowal bo szkoda czasu i nerwow, jezeli masz pewnosc ze te fele co masz teraz sa zdrowe i beda sie trzymac przez cala zime.

No a ja mam przeskok o 3 cale w dol i co teraz? :4:

A lubie powiem ci :) Ale mysle ze moze nawet na tym malym koleczku 16 dobrze wygladac. Mysle ze podstawa to dobra szerokosc, bo 225 na 7,5 robi sie niezly balon. Ale co mi tam, mam na czym jezdzic, bede na spokojnie szukal czegos i jesli cos wyjatkowego sie trafi to napewno pochwale sie na forum ;)

I tylko dwa tysiace baksów :lolol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

No i decyzja podjeta. Szeroka stal idzie na sprzedaz. Nie ukrywam, podobaja mi sie bo sa chamskie i nietypowe, ale jednak zawsze cos w tej glowie siedzi. Wczoraj jak wracalem z toru to zapindralalem obwodnica. Akurat ktos tam niezle ciagna, wiec pociagnalem za nim i powiem szczerze, kiedy lecialem autostrada 2xx na godzine, to nagle sie spocilem bo nagle wpadla mi jedne haslo do lba: stary, jedzisz na spawanych felgach...

Nagle zwolnilem i wiedzialem, ze komplet idzie do ludu. Nie na moja glowe.. Wole jednak jechac na kolach niegrzebanych, szczegolnie ze nie jezdze tylko po miescie..

Kilka kompletow przerobilem na allegro, i de facto zeszlo do dwoch opcji, nie wiem na ktory sie zdecydowac. Albo tradycyjny borbet B, albo komplet tutaj z wrocka, felg firmy ATIWE. Slyszal ktos o tej firmie? Cokolwiek warta? Oba komplety niestety 7,5J (ATIWE et15, Borbet ET20) - nic szerszego nie ma za przywoite pieniadze..

Wczoraj sciagnalem program GIMP do szybkiego fotomontazu felg na fure zeby miec nawet i zgrubsza podglad jakby to moglo wygladac. Opinie mile widziane ;)

Felgi ATIWE:

2121982859_1.jpg

felgi0.jpg

Felgi Borbet B:

2081339165.jpg

felgi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawosci pytam, ktory to juz bedzie komplet felg w tym egzemplarzu samochodu? :D

Stary, nawet nie pytaj :) ... ale Lucius ma polowe tych kompletow, wiec przynajmniej zostaly we Wrocku :P

juz bym wolał zwykłe stalówki niz wydawac kase na takie "zwyklaki"

Za stalowki wydalbym rapten o 150zl mniej niz na te alu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW. Jesli ktos wpadnie na jakis ciekawy komplet 16 calowek na zime, pliz wrzuccie linka. Ogolnie jestem otwarty na jakies pomysly, ale po prostu chcialbym juz kupic i juz trzymac te cholerne kola na dluzszy czas, bez checi zmiany po miesiacu. Jedyny problem jest to, ze znalezc za***iste 16 calowki to jak wody na pustyni :bag:. Z jednej strony mam na czym jezdzic, z drugiej, chce szybko sprzedac te szeroka stal i kropka. Poszukuje po prostu fajnego, mocnego kompletu na ktorym 540MM bedzie sie dobrze prezentowac, i wiedziec ze moge zapindralac 200 na godzine bez obawy, ze nagle cos mi sie rozsypie.

Tutaj jeszcze 4 przyklady kompletow 16 cali, wszystko w przedziale cenowym 500-800zl. Szybki myk w gimpie zeby wiedziec orientacyjnie jakby to wygladalo..

1.

felgi4.jpg

2.

felgi3.jpg

3.

felgi1.jpg

4.

felgi8.jpg

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak jak ja, mam byle jakie, nie za ciekawe, ale w bdb stanie felgi 16 cali na zime z duzym balonem i sobie chwale :)

Przynajmmniej plomby nie wypadaja co? hehe. Tez sie kusze na takie ktore ma Wilkov (symulacja u giory). Najzwyczajniejsze na swiecie. tanie, solidne, i napewno lepiej sie prezentuja niz zwykly stal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmmniej plomby nie wypadaja co?

Na pewno trzeba mniej uwazac i jak sie przypadkiem pod oslona nocy wjedzie w dziure to tak serce nie kluje :D

A te drugie to takie jak moje, mocne wydaja sie byc, bo juz kilka razy zdarzylo mi sie wjechac w jakis niespodziewany dolek (szczegolnie jak lezal snieg) i nadal prosciutkie, jak nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz cos innego zalozone, co ku zaskoczenia okazalo sie cenowo taka sama opcja. Wieczorem jak znajde chwilke to zarzuce pare fotek bo od paru godzin juz u mnie sa na V-ce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...