Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

A tak sobie szperam. Mechanike i blacharke mam na pierwszym miejscu (czekam tylko na czesci <hura>), ale tak sobie mysle co pozniej? Z jednej strony podobaja mi sie te 17 ktore mam w tej chwili. Przyznaje, dobrze sie prezentuja na e34:

21042010008.jpg

21042010009.jpg

No ale ostatnio strasznie mi wpadly w oko Schnitzery drugiej generacji (fota z allegro, te na ktore sie gapilem i slinilem):

1015074283.jpg

tak wygladaja na czarnej e34 (chociaz nie wiem czy te nie sa 19'. Pokazuje tak o, zebyscie widzieli jak sie prezentuja):

vegetatian-e34231-500x331.jpg

Jak sadzicie? Z jednej strony te ACS naprawde robilyby robote, z drugiej, te ktore mam wygladaja dobrze, jest rancik, i po doprowadzeniu ich do stanu (trzeba byloby je ladnie wyczyscic lub spolerowac, bo ranty maja jakies mega naloty) tez moga byc calkiem przyjemne dla oka, wiec sam nie wiem. Jak Wam sie widzi moj mini dylemacik? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Woz...hmm te co masz sa kultowe i po dopieszczeniu wygladaja rownie dobrze za***iscie.

ACS'y mialem u siebie.rozmiar 17 to byl i wygladala rowniez super z tym ze odmlodzona.

Zalaczam foto.

Ps. Proponuje ci posiadac dwa komplety :)

Nasze 105..jpg

data 006..jpg

data 005..jpg

Nasze 105..jpg

data 006..jpg

data 005..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozu jeśli chodzi o mnie to zostaw te co masz. kega je miał w bordowej e34 i sprzedał razem z autem czego żałuje do dzisiaj... to są kultowe alusy tylko musisz się z nimi na trochę zamknąć w garażu i doprowadzić do stanu o którym sam pisałeś. w połączeniu z gleba efekt będzie niesamowity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Tez tak mysle i tu problem :) Jedne i drugie sa po prostu inne. Te schniotzery sa duze, bez rantu, odmladzaja samochod, ladnie moglyby wygladac:

Ale te drugie, klasyk, ladny rant i rowniez pasuja do e34. A tam, szperam sobie. Z kolami mi sie akurat nie spieszy a zawsze warto popytac ;)

Chociaz teraz jak sobie patrfze to wogole widze ze nie ma co sie spieszyc. Jesli chodzi o felgi do e34 to wybor jest od cholery..:

e34germanws9.jpg

799739831q7cfuo.jpg

serena5small.jpg

24.jpg

16xs2283f0ne7.jpg

21042010007.jpg

te zawsze mi sie podobaly, ale wiekszosc tych za 2000zl to chinszczyzna, na nasze wroclawskie drogi sie po prostu nie nadaja...

915267d784ki8.jpg

...no i klasyczne ACS na rancie. Jednak rant do e34 to jak browar na grillu. Po prostu tam pasuje i tyle... :P

dsc01896800x600.jpg

dsc01908800x600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Ciebie wozu widzę to znaczy najpierw świecace koła i czarną bryłe to wiem że to ty śmigasz- widać Ciebie z daleka dzięki feldze która się "świeci" w słoneczku.

Ta co masz daje radę i ja bym myślał tez o dobrym dopieszczeniu sie tymi co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Ciebie wozu widzę to znaczy najpierw świecace koła i czarną bryłe to wiem że to ty śmigasz- widać Ciebie z daleka dzięki feldze która się "świeci" w słoneczku.

Ta co masz daje radę i ja bym myślał tez o dobrym dopieszczeniu sie tymi co masz.

Ale ja tylko biore pod felge ktora rzuca sie w oczy, czyli zaden tam black :)

Na razie felgi sa na ktoryms tam miejscu, duzo pojdzie w silnik. Na razie po prostu szperam sobie Chiccoo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze to sa takie jakie wlasnie mam zalozone. A te drugie zupelnie mi nie leza.. :P

A tu cos zupelnie z innej bajki. Ktos widzial kiedys takie alpinki na e34? :) Powiem szczerze, ze wypolerowane, z dekielkami nawet dobrze moglyby wygladac..

http://moto.allegro.pl/item1031683618_oryginalne_bmw_alpina_17_2x8_5_i_2x10.html#gallery

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara szkoła :)

Z tego co pamiętam to masz jeszcze swoje ACS więc zrór przymiarke na stronę.

Foty wyżej dają rade choć tu raczej 18 są, a Ty masz/miałeś 17.

Co to opony 235 to na 7,5J wejdzie spokojnie- ja mam 225 na 7,5J i to nie jest granica tej szerokości- no chyba że chcesz germana- 10J i 235 opona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara szkoła :)

Z tego co pamiętam to masz jeszcze swoje ACS więc zrór przymiarke na stronę.

Foty wyżej dają rade choć tu raczej 18 są, a Ty masz/miałeś 17.

Co to opony 235 to na 7,5J wejdzie spokojnie- ja mam 225 na 7,5J i to nie jest granica tej szerokości- no chyba że chcesz germana- 10J i 235 opona :)

ACSy poszly dawno, koles ktory kupil 530 dokupil do niej kola :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...