Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie ja mam 7,5J17 ET20 i mam równo z błotnikiem i często trze :(

To rozmiar do 5 i 7

W bmw to z 5 i 7 wejdzie do 3 (może być tarcie- błotniki i zmiejszona możliwośc skrętu, ale nie zawsze),a z 3 do 5 i 7 nie wejdzie- inaczej kolumna mcpesrsona wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans. Z ciekawosci kiedys przymierzylem do e36 (podobne ET jak w E46) byly komplet od piatki 17', z przodu et 17 z tego co pamietam, z tylu (fakt ze szeroka guma - 245, ale siedemnastka a nie osiemnastka) byl jesli pamiec dobrze mi sluzy, jakos ET w okolicach 13. Wygladalo tak:

DSCN7033-1.jpg

DSCN7034-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoje kolko zaplacilem 850 wzor ten sam (troche mniejszy parapet) ranty do roboty i bede wlasnie chcial machnac srodek na czarno ale to juz przez zime :)

Jeśli wyrwałeś oryginalne fele w rozmiarze 18" za 850 zł to powiem Ci - masz farta :)

A co myślicie o tym by w tych felgach które mam obecnie - a mają masakrycznie poobijane ranty - rant zregenerowac i rzucic w polerkę? :help:

maxbimmer6.jpg

maxbimmer6.jpg

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8,5 x 18 , ET 13 , 5 x 120 - te fele do e46 niestety ci nie wejda... właśnie takie kupilem bo koles nie mogl ich zmiescic do e46 sedan a ja jak zmienilem opony na 205/45 i mocno je naciagnalem w stzoek to ledwie weszły i to po klepaniu rantów nadkoli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba by poszerzyć nadkola? Orientujesz się gdzie to można dobrze zrobić i z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Widze Forest ze tamte naprawd ci sie spodobaly. A nie lepiej poszukac takiego samego wzoru tylko ze z ET w okolicach 34-38? Wtedy nie musisz wchodzic w zadna zabawe z nadkolami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Forest ze tamte naprawd ci sie spodobaly. A nie lepiej poszukac takiego samego wzoru tylko ze z ET w okolicach 34-38? Wtedy nie musisz wchodzic w zadna zabawe z nadkolami?

Ciężko będzie znaleźć oryginały w tych pieniądzach a włoskich czy chińskich nie kupię bo to kasa wywalona w błoto. Generalnie marzą mi się jakieś fele z polerowanym, sporym rantem. Macie jakieś propozycje co by weszło do E46? 17" lub 18".

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Czyli trzeba by poszerzyć nadkola? Orientujesz się gdzie to można dobrze zrobić i z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Masz zdrową bude i chcesz ją zniszczyc ?

Lepiej poszukaj innych felg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie Woz. Latam po allegro od kilku dni i szczerze mówiąc dosyc duży wybredniak ze mnie :) Te np. mi się podobają :

http://www.allegro.pl/item1013604847_bbs_rc_8x17_polerowane_zlote_bmw_nie_rs_rm_oz.html

Ale nie wiem jak taki klasyczny wzór będzie wyglądał w E46...Te Brocki B1 też dają radę jeśli chodzą o rant ale sam środek...no nie wiem...

http://allegro.pl/item1030080945_brock_b1_limited_8_5_10_bmw_5x120.html

Generalnie jeśli mam już zmieniac fele to muszą miec przede wszystkim spory parapet...17 lub 18 cali...I cena tak do maksymalnie 3500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...