Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Częstochowie po te felgi i niestety na aucie nie prezentują się już tak za***iście jak na aukcji. Musiałbym zrobic sporą glebę a wtedy zderzak orałby asfalt :( Dokładki carbonowe które kupiłem zostawiłbym w trasie :evil:

DSCN2207.jpg

DSCN2208.jpg

DSCN2209.jpg

DSCN2210.jpg

DSCN2211.jpg

DSCN2207.jpg

DSCN2208.jpg

DSCN2209.jpg

DSCN2210.jpg

DSCN2211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Częstochowie po te felgi i niestety na aucie nie prezentują się już tak za***iście jak na aukcji. Musiałbym zrobic sporą glebę a wtedy zderzak orałby asfalt :( Dokładki carbonowe które kupiłem zostawiłbym w trasie :evil:

Mówiłem że będzie szit :/ One są stare a wygląd auta masz nowoczesny i się nie komponują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim stanie były?- rysy, ubytki lakieru/aluminium

Jak tam opona?- bieznik

I z ceny coś koleś schodził czy ogólnie nie gadałeś na ten temat bo towar nie dla Ciebie?

Generalnie były w bardzo dobrym stanie, miały jeszcze oryginalny klar, jedna była minimalnie draśnięta ale naprawdę minimalnie. Oponki na jeden sezon powinny jeszcze wystarczyc. Co do ceny jeszcze znim wyjechałem z Oławy mówił, że nie opuści na nich ani grosza bo cena i tak jest bardzo dobra jak za ten model i stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuu lipa. to juz na twojej przerobce wygladalo to lepiej. a co do zawieszenia to wrzuc sobie na sam przod gwint. bedziesz mogl sobie zmieniac wysokosc kiedy chcesz. ja tak mam (tylko u mnie przod i tyl) i wlasnie sie "bawie" zeby dopasowac zawias do alu (przeswit miedzy autem a nadkolem) a jednoczesnie nie polozyc jej za bardzo zeby na samym starcie nie polamac zdrerzakow. ale gwint polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga 17 moim zdaniem nie nadaje sie do twojego auta optymalna to 18 ja bym nie chcial 17 do e46 za darmo bo bumka smiesznie wyglada na takich kołeczkach

Przeciez teraz mamy 17" i według mnie auto nie wyglada smiesznie...:?::twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez teraz mamy 17" i według mnie auto nie wyglada smiesznie...:?::twisted::twisted::twisted:
Dla mnie wyglada smiesznie to tylko moja opinia po 2003 roku BMW zaczęlo wkladać 18 do e 46

091120151246..jpg

a wiec coś w tym jest .Ja mam takie same felgi jak Forest i nie są brzydkie tylko male

091120151246..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też uważam, że najlepszy rozmiar do e46 to 18", ale mam na zime alusy 17 i też auto na nich dobrze wygląda :) jeszcze zależy jaki wzór, bo niektóre felgi wyglądają po prostu na mniejsze niż są w rzeczywistości :)

ja tez mysle ze 18" to lepsze rozwiazanie ale badrzo duzo zalezy wlasnie od wzoru. kolega w vw mial alu 16" ale z takim wzorem ze wygladaly na 14". bardzo dobre rozwiazanie to 18" na lato i 17" na zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...