Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

daj spokój z Keskinami, BBS sa za.....ste :) ale to nie są RS jak piszesz na SB ;)

wymiary felg :

8x18 et 20

9x18 et 22

??

Masz rację...to RC. Dzisiaj założyłem tył. Wystaje za nadkole jakieś 1,5 cm. Ale podobno obrys auta liczy się od lusterka i nie powinno byc problemu z policją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację...to RC. Dzisiaj założyłem tył. Wystaje za nadkole jakieś 1,5 cm. Ale podobno obrys auta liczy się od lusterka i nie powinno byc problemu z policją?

A jak przód?

obrys zgadza się są to lusterka- ale koło nie może wystawać też poza błotnik- zapytaj się drogówki to odp bedziesz też taką miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację...to RC. Dzisiaj założyłem tył. Wystaje za nadkole jakieś 1,5 cm. Ale podobno obrys auta liczy się od lusterka i nie powinno byc problemu z policją?

nie powinno byc problemy z policyją... mysle ze akurat na felgi nie beda zwracac uwagi- nigdy sie nie spotkalem z tym zeby czepiali sie wystajacych felg ale na lysych opon nie lubią :D

a jesli chodzi o to wystawanie z nadkoli to musisz pmyslec nad jakims waskim kapciem i naciagnac go w stozek- ja bylem zmuszony tak zrobic bo mam et 10. bedziesz myslal nad malym zglebieniem batki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przód kupiłem opony 215/40/18 na tył 225/40/18...O glebię myślę ale to raczej szybko nie nastąpi. Musiałbym wrzucic gwint bo same sprężyny chyba nie załatwią sprawy a to koszt około 3500 zł :(

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęc na szybko po zamontowaniu kół do auta. Słaba jakośc bo robione telefonem. Jakoś wszystko siadło i nawet za bardzo nie wystają. Jak dla mnie jest gitara. Leciałem do Chicco po masz klubowy i flagę jakoś nie odczułem różnicy, że to 18", komfort jazdy nie obniżył się zbytnio ale za to panicznie szukam dziur ;) Auto brudne bo lakiernik jeszcze dzisiaj przyciemnieł i polerował kierunki. Jutro 4.00 pobudka, odkurzanie, szybka myjnia we Wrocławiu i lecę na Pozen.

18062010067.jpg

18062010068.jpg

18062010069.jpg

18062010070.jpg

18062010071.jpg

18062010072.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Forest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.... Wszystko w tym aucie jest idealne a do tego porządny właściciel.. jednak...pierwsza rzecz która mi się nie podoba w tym aucie to te felgi. Pasują do E30 obnizonej, ale nie do E46!!!!!!!! Tyle jest pięknych wzorów i felg. Zakładaj te co zawsze miałes!! Dla mnie tragedia i auto postarzało. Jednak są gusta... i ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.... Wszystko w tym aucie jest idealne a do tego porządny właściciel.. jednak...pierwsza rzecz która mi się nie podoba w tym aucie to te felgi. Pasują do E30 obnizonej, ale nie do E46!!!!!!!! Tyle jest pięknych wzorów i felg. Zakładaj te co zawsze miałes!! Dla mnie tragedia i auto postarzało. Jednak są gusta... i ..

a ja sie musze z kolega nie zgodzic. mi sie zaje...scie podoba. o niebo lepsze niz poprzednie (co nie znaczy ze tamtym czegos "brakowalo"). ranty w polerce, srodek czarny- poezja. i rozmiar tez robi robi wrazenie. nie ukrywam ze z gleba byloby lepiej ale powoli. jak dla mnie efekt bomba! wszystko w tym aucie jest idealnie dopasowane. za jakis rok albo dwa ta beatka bedzie moja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt te wyglądały by lepiej na E46...Na BBS zdecydowałem się bo są igła, stan jak nówka, prościutkie, na wyważarce wszystko jak trzeba...Wziąłem je od gościa z Syndykatu który mieszka bardzo blisko Wrocka a do Augustowa nie zdążyłbym przed sobotą. Na razie zostaną ale jeśli znajdę na nie kupca to pomyślę nad tymi z Augustowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dalej one się nie podobają, nie pasują do tej budy ale dobrze ze chociaz komuś się widzą. Domyslam się ze i tak zostaną prędzej czy poźniej zdjęte.

znajac Foresta mi tez sie tak wydaje ale kakby przytulil troche beatke do gleby to o wiele poprawiloby to wizerunek tych alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...