Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
Nie Wazne kto ile ma Koni Wazne To Ze Kazdy Znas POsiada Bmw I KOcha Ta Marke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

I to nas akurat wszystkich myślę łączy na tym forum ... AMEN :D

Oczywiscie temat WYKRESÓW jak najbardziej otwarty jak ktoś ma to wrzucać , będziemy porównywać :drunk:

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemniej jednak nawet normalna jazda w ruchu miejskim gdzie zakładam ze startujesz z 1000 obrotów i na skrzynie leci 200Nm zamiast 120Nm nie powiesz mi ze nie ma wpływu na duzo szybsze zużywanie się napędu i w tym przypadku nie mówimy o przyroście 20% tak jak to ładnie ujełeś a prawie 100% :)

masz racje, ale ja z drugiej strony powiem, że mój znajomy ma passata po chipe ze 110 na 150KM, zrobił nim już 300tyś i nie psuje mu się częściej niż innym :)

Zazdrość ?? Z dizlami to ja mam do czynienia od czasu do czasu w pracy jak brykne się od wielkiego dzwonu sprinterem albo T5 ... a do domu to zdecydowanie wolę jezdzic czyms co jest dużo słabsze od Twojego pocisku ale za to nie klekocze tylko ładnie brzmi jak przystało na 8 muzykantów ... a paliwo ... cóż ... to najtańszy element eksploatacyjny w aucie wiec jakos nie przekonuje mnie to że spalisz 6L a ja 15L :D

Chciałbym tylko zobaczyć jak Twoja rakieta po tych wszystkich modach będzie się sprawowała jak dożyje wieku mojej bumy :)

ja tak powiem szczerze, że wole benzynę, bo dźwięku porządnego benzyniaka nic nie zastąpi, ale przy moich przebiegach po prostu nie stać byłoby mnie na spalanie 15 czy większe :) ale odnośnie zmiany softu mam takie zdanie, że gdyby wolnossące benzyny można było tak łatwo chipować jak nasze, to spokojnie połowa właścicieli by to robiła :)

---> Żeby nie było że jestem jakimś rasistą .... nic nie mam do kierowników dizli :) każdy jezdzi tym co mu bardziej odpowiada :drunk:

taka prawda :)

I to nas akurat wszystkich myślę łączy na tym forum ... AMEN :D

Oczywiscie temat WYKRESÓW jak najbardziej otwarty jak ktoś ma to wrzucać , będziemy porównywać :drunk:

spoko, chamówy przecież nie ma, nikt nikomu nie wrzuca, a wątek był założony z myślą o poruszeniu tematu wpływu mojego moda na auto :) czy nie jest zbyt hardcorowy :)

Edytowane przez rush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko To juz troche drosza Zabawa Kolego :)

droższa zabawa i wtedy to dopiero silnik dostaje po dupie :) chyba że się jeszcze przy okazji powymienia pół silnika na mocniejsze podzespoły :) ale to już chyba kompletnie nieopłacalna kwestia, lepiej kupić nowsze szybsze auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droższa zabawa i wtedy to dopiero silnik dostaje po dupie :) chyba że się jeszcze przy okazji powymienia pół silnika na mocniejsze podzespoły :) ale to już chyba kompletnie nieopłacalna kwestia, lepiej kupić nowsze szybsze auto :)

To Wlasnie dalem linka do nowszego szybszego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
tez tyle bym mogl ale poco

To zależy do czego to auto służy. Czy on tym do pracy dojeżdża, czy ma do zabawy tak jak Norwedzy robią sobie autka do polatania po torze w weekend i wtedy wyciskają 800kM ze starego E34 M5 3.6 litra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...