Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dzwoniłem dzisiaj za kilkoma autami większosc to e46 jedna e39 byłrm tez w lubinie na giełdzie nic konkretnego jest jedna bunia na allegro za 16 z oławy na felunku 17" przy rozmowie przez tel nic ciekawego sie nie dowiedziałem koles nic nie wie o swoim aucie pytałem o blacharke mowil ze jest ok ale jak sie dobrze przyjrzalem zdjeciom to kłamał http://moto.allegro.pl/item1079851089_bmw_e46_320i_gaz_sekwencja_alu_17_chrom.html :) a tak po za tematem powiedzcie mi kto jezdzi po wrocku dokladnie widziana przed wojnowem wczoraj kolo 19godziny czarne piekne e32 na ringach to nie wiem czy to nie jest przypadkiem ta co ostatnio ktos z forum kupił co miała zdjęcia chyba w Łebie robione ? piękna maszyna :)

Edytowane przez grzesiekura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e32 z łeby?to zapewne autko mat'a :)zdaje się,że troche z nią roboty ma,ale sztuka ladna.może ją jutro ujrzę:)

czyli upierasz się na nowsze niż jak koledzy radzą starsze ale zadbane i od fanatyka?:)

ta z linka na moje kulawe oko wygląda jakby lewy blotnik byl robiony(z tym kierunkiem mi nie hula,generalnie jakoś spasowane brzydko) i prawa strona(może kwestia perspektywy) wygląda na robioną.

poza tym na rzekome 190tys. to trochę dziwne,że boczek fotela kierowca taki zmaltretowany.Niby standard w BMW,ale moja ma o prawie 50tys. więcej i wygląda dużo,duużo lepiej.

aha-podrzuć linke do tej z Oławy,może coś z fot wywnioskujemy,albo ją ktoś zna.To e46,e39 czy poczciwe e34 lub e32?

Edytowane przez Wilkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no to chyba jego e32 ale nie jestem pewny fura na mnie fest wrazenie robi jeszcze jak swoim byłym compactem jechałem kolo dominikanskiej to zwolnilem musial oko nacieszyc ;p aaaa sorki bo ta z linku to jest ta z olawy tzn typ z wrocka ale czesc dnia auto stoji od kauflandem w olawie.. raczej odpada bo pytałem o blacharke to mi powiedzial ze moze cos bylo robione ale to wczesniej za nim kupił itp wiec koles nie pewny..

Napisze tak fajne jest e46 i e39 jestem za nimi i te 13 tys mam do wydannia no moze 14 by sie uzbierało..

ale jak bym mial szukac e34 lub e32 to cena spada szkoda mi wylozyc taka kase na stare autko :) moze jutro cos poszukam po allegro ale e32 mata mi sie podoba gdybym miał okazje takie cos tanio wychaczyc w gazie to bym moze sie skusił :) tylko dlatego ze gfaz mi bedzie potrzebny od wrzesnia i dlatego moje poszukiwania opieraja sie na aucie z gazem ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka, ze nie mozna kupowac fury najtanszej. Z tego co wiem za E46 trzeba polozyc te 15 tysiecy, ale wg. mnie za naprawde dobry egzemplarz trzeba dac troche wiecej, a tak to kupisz za minimalna cene a pozniej wyjda jakies eksploatacyjne nieprzyjemnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eksploatacyjne to akurat oczywista oczywistość:wink:ja się bardziej obawiam,że to będzie padlina,po cięzkim dzieciństwie aż się koledze odechce BMW i bedzie mial atak paniki schodząc do auta.Ja się tak skutecznie wyleczylem z opli:)

e34 to roczniki nie takie stare w porównaniu z tym co możesz z e39 za takie pieniądze dorwać(będzie rok,dwa róznicy w produkcji).Szukalbym raczej auta bez gazu i sam zakladal.Pewniejsze toto i (nikla,ale zawsze)szansa na mniejszy przebieg...na Twoim miejscu poszukalbym ladnej,niegazowanej v8mki i sam ją zagazowal.Obojętnie czy e34 czy e32.

Aha i lepiej,żebyś nie zalowal kasy na "podstawę",bo ostatnio szukając e34ki dla siebie przekonalem się,że np.e34 za powiedzmy 5tysięcy to raczej trochę zabawy pozniej i pewności nie ma,ze lecąc w trasie coś nieprzyjemnego się nie zdarzy.Może mialem pecha przy oglądaniu,ale cóż...za swoją zaplacilem 8tys. i niektórym może się wydawać,że za e34(r6 jako serducho) to sporo.Wlozylem ponad 2,5tys. ale tak naprawdę dlatego,ze lubię zrobic zawczasu niż póxniej zalowac/plakac itd.Poza tym polowa z tego to kwestie eksploatacyjne i weź to proszę przy zakupie swojego auta.

Ja wiem,że tym autem moge lecieć chocby zaraz do Portugalii i wrócić i się nie muszę obawiać niczeg(no dobra,muszę zmienić olej i uszczelkę przy chlodnicy,bo się plyn gubi:) )

Dlatego-nie zaluj zlotowek na swoją Bunię:)

aha-jeżeli na tak "stare"(piszę szeptem, bo mi by Bunia chyba na zawal padla:) )auto,żeby je zagazować i mieć w ladnym(czyt.pewnym technicznie)stanie to pomysl jaki będzie koszt auta,które powinno kosztować więcej na samym starcie.To nie Biedronka czy inny outlet,gdzie można polować na okazję:)Chociaż cuda sie zdarzają...

Ok-przyznaje,że może jestem nieobiektywny, bo moim hoplem i marzeniem jest kolekcja Beemek do 1995ego roku(no jeszcze e38) i to są modele BMW,które są najcudowniejsze,najpiekniejsze,najgenialniejsze i w ogóle miód-malina.Staram się jednak spojrzeć obiektywnie i zdroworozsądkowo, bo rozumiem,że marzenia moga wyrpzedzać portfel:0

pzdr

Edytowane przez Wilkov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tą chwilę mam trzy sztuki e34 ale jak by mi się trafiła jeszcze jakaś ładna to też bym kupił ;)

Kiedyś mi rodzina i znajomi marudzili "może kup jakąś nowszą" ale mój ironiczny uśmiech zawsze skutecznie ucina rozmowę na ten temat , jeżdżę tym modelem przez 12 lat i różne się przewijały przez moje ręce ale jakoś nie chcą mi się te piąteczki znudzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok pytaj go co wie :) ja sobie chyba i tak ten egzemplarz odpuszcze jednak.. gadalem z kolesiem sprzedaje bo chce vana lub kombi kupic wczesniej przed e46 jezdzil juz e36.. cene spuszcza bo powiedziałem ze bez audio lepiej sprzedac taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...