Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Jeden jedyny post na forum...ciekawe czy to wiarygodna opinia czy jakaś konkurencja

To samo pomyślałem, jeden próbował zrobić reklamę, drugi wręcz przeciwnie. Pewnie się tak po różnych forach ganiają i jeden drugiemu życie zatruwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jedyny post na forum...ciekawe czy to wiarygodna opinia czy jakaś konkurencja ;)

No cóż każdy może mieć swoją opinię. Ja serwis poleciłem, bo mnie fuszerki nie odstawili i wszystko było i jest z lakierem super. Koszt fakt spory, ale wiedziałem, że za tę cenę dostanę porządnie wykonaną robotę. PS. Nikogo przecież nie zmuszam do korzystania, jak ktoś chce to proszę bardzo, bo wg mnie warto, jeśli macie jakiś lepszy, to możecie mi zapodać namiar - być może sprawdzę przy następnej okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.

Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez Zioom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

siema siema :) dolanczam się ... to prawda komora to tylko udogodnienie ale i dużo dale efekt malowania w dużym stopniu zależy od przygotowania i materiałów jakich używamy wiem bo sam maluje jestem po szkole lakiernikiem ale w zawodzie nie pracuje jedynie po godzinach u siebie znajomym robię na wiosnę swoje e30 zaczynam malować to ocenicie moją pracę niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nie wiem jak w oławie, ale wiele dobrych opinii słyszałem o tym warsztacie :) zajmują się tylko spawaniem Zdjęcia Realizacji ... zobacz sobie ich pracę i ofertę usług :) (do wro aż tak daleko nie jest :P)

Mieszkam we Wro więc nie ma daleko i nawet byłem już w tym warsztacie obgadać kwestię pospawania :) Ale zostaje jeszcze polakierowanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miedzy Trzebnica, a Oleśnicą jest lakiernik. Brał 250zl za element. Ma mieszalnie farb, komore itp. Pamietam, ze mial duzo fur, ale to przewaznie rozbutych na handel robil dla handlarzy. Minus jest tylko taki, ze jest paprok. Nie zabezpiecza dobrze srodka i masz potem naloty na tapicerce itp. ;/

Ale zalezy czym sie kierujesz- Ceną, czy efektem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceną, czy efektem
Pytanie z pokroju: "chcesz zjeść smacznie i dobrze zapłacić czy zapłacić mało i mieć sraczkę"...

Szczerze powiedziawszy moja bryka trafi do lakiernika prędzej czy później. Oczywiście w celu pomalowania auta od nowa ale bez usuwania tak wspaniałej powłoki jaką jest KTL'ka. Wybiorę najlepszą firmę (nie koniecznie najtańszą) na rynku. Po to źeby mieć pewność, że jak się coś spieprzy to za to zapłacą.

Edytowane przez 5oul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja zdecydowanie wolę zapłacić, tyle ile za taką pracę się faktycznie należy, niż robić coś po kosztać z niewiadomym efektem, albo opłakanym więc. Ostatnio zdecydowałam się na skorzystanie z usług BlueBear . Kokretnie chodziło mi o odnawianie lakieru samochodowego i jak na moje babskie oko, bardzo ładnie to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...