Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego mlotka max bimber bym sie nie przejmowal. Sadzac po jego postach daje mu nie wiecej niz 12 lat.

mam nadzieje :) jescze troche i zachne wrzucac fotki. aha, i musze sie z toba umowic zebys mnie nauczyl wrzucac fotki tak zeby od razu sie otwieraly bo jestem komputerowy głąb...

Mati, polecam www.photobucket.com. Najprostszy na swiecie sposob wrzucania fotek na strone. Pozniej tylko kopiujesz "IMG Code" (jest najnizej pod zdjeciem ktore chcesz wrzucic) i fota sama sie pokaze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmić max bimbra.

Co do Lakiernika-wpadaj do niego często i bez zapowiedzi.

Nawet dobrego trzeba pilnować.

Rdze jeśli masz dokładnie musi się jej pozbyć albo wymieniać elementy inaczej po kilku miesiącach wyjdzie.

Samo malowanie bazą i klarem to pikuś w porównaniu z przygotowaniem.

Czarny lakier nie daje szans.Jakieś zaniedbanie i lakierowanie wszystko pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozu dzieki za adres. musze przysiasc i moze mi wyjdzie :D

wiem wiem ze kazdego lakiernika trzeba pilnowac i dzisiaj juz bylem zobaczys czy widac jakies postepy i na razie auto jest w fazie rozbierania. zderzaki pozdejmowane, lampy i gril tez, niektora wgniotki usuniete. powoli ale do przodu. ogolnie zadowolony jestem.

a co co max bimera to nie ma sie kim przejmowac... pewnie juz dostal kare na komputer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj Twoje auto u Waldka. Powiem Ci, że po zdjęciu tych tylnych lamp od Calibry wygląda DUŻO lepiej. Jeszcze tylko te srebrne lusterka... :twisted:

heh, temat lamp jescze przemysle ale teraz priorytetowo musze zalatwic "smołe" na wierzchu i ciemne szybki. pozniej pomysle o szczegolach jak nowe alu, lampy itp. a lusterka po lakierowaniu beda czarne, jedno jest juz nawet zmatowane na probe

Edytowane przez mati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Fiat stoi w NIemilu już u takiego Piotrka - wioche dalej. Chlopaczek robi naprawde tłuste fury np stała u niego Eska i Maserati z Holandii, nie chce zaliczek, ma kupe roboty, dotrzymuje terminów. Ale nie ma co liczyć ze zacznie robic auto na nastepny dzień po przywiezieniu - ma naprawde co robić - 1-2 miesiace trzeba sie umawiać wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozin mówimy o tym samym lakierniku Piotrek z Niemila dzisiaj jade do niego odbierać autko (nie moje) wiec zobaczymy co i jak. Ostatnio podziwiałem twojego Fiacika... Nawet zaglądałem do środka pimp my ride może sie schować niezły masz wypas... ;)

PS.Jak autko bedzie ładnie pomalowane to zamieszcze numer telefonu do tego lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
dobrze polozony lakier , dobrym sprzetem w odpowiednich warunkach i odpowiednimi rekoma to koszt 5-6 kpln (niestety cenia sie ;/ ) ale zawsze mozna znalezc kogos kto polozy taniej i nie duzo gorzej ale jak ktos wymaga ze polozony lakier za 2klpn bedzie idealny albo przetrzyma probe czasowa porownywalna do fabryki no to troche sie przejedzie kilku kolegow malowalo w auto masters czy cos takiego na ul niedzwiedziej podobno faktycznie sa fachowcami , kiedys tez cos mialem malowac u nich ale po rozmowie telefonicznej gosciu mi w ogole nie podszedl i zrezygnowalem

potwierdzam bo mam w rodzinie 3 lakierników i wiem ile sie cenia. Za 2 koła to nikt wam nie wymaluje samochodu, no chyba ze jakosc bedzie miała wiele do życzenia. cena też bedzie zależała od tego ile perły jest w lakierze i jaki jest to lakier. pamiętajcie cena jest zawsze adekwatna do jakości wykonywanych usług

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie cena jest zawsze adekwatna do jakości wykonywanych usług

o to chodzi, że nie zawsze...

a druga sprawa - jeśli z lakiernikiem/blacharzem rozmawiasz o jakiejś usłudze, to masz prawo być pewien, że usługa będzie wykonana na 100% nie na 78%, bo jakieś dwa kwiatki które gdzieś tam wyjdą nie były zawarte w umowie (ustnej/pisemnej), po prostu facet ma robić do tego czasu aż zrobi to dobrze... tylko szkoda, że to klient czas marnuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...