Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze temat pare razy juz sie przewinal przez forum ale chce troche swiezych informacji. mianowicie szukam dobrego i taniego lakiernika... wiem ze te dwa okreslenia z reguly sie wykluczaja ale moze ktos kogos zna, albo nawet sam potrafi lakierowac. chodzi mi o malowanie e36 saden. dobry lakiernik z olawy powiedzial mi 2000zl za calosc. jest sens zebym szukal czegos tanszego? macie moze jakies kontakty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry lakiernik jest we Wrocławiu na przeciwko Korony na Rakowej Mielczarek się nazywa chyba o ile dobrze pamiętam tylko on nie należy do tanich 350 zł za element ale lakier jest położony idealnie bez piłowania lakieru ja właśnie tam oddam bo widziałem gościa robotę i nie ma do czego się przyczepić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie temat sie troche rozwinal. bylem dzisiaj u 5-ciu lakiernikow w olawie i jestem w szoku jak ceny urosly. ten lakiernik ktory mial mi malowac cale auto za 2000zl teraz chce juz 2700... jest koles ktorego plecil mi Forest i on elegancko lakieruje. powiedzial mi 2500zl- i to juz po znizce ale do tego musialbym jezdzic z jego naklejka na bocznej szybie o wymiarach 20/10cm... troche mi to nie pasuje ale wiem ze lipy nie robi bo widzialem foresta przod. jeszcze szukam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy lakiernicy to ...... nie potrafie tego zrozumiec i nie rozumiem ich!! Kazdy obojetnie co by nie robil, zawsze cos zje... jak jedno im sie uda to cos innego spiepsza, zawsze problem, tak jak mówi tazunio. W sumie to raz 5 lat temu malowalem swoj wóz i do dzisiaj jest git, ale potem juz nie trafilem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy lakiernicy to ...... nie potrafie tego zrozumiec i nie rozumiem ich!! Kazdy obojetnie co by nie robil, zawsze cos zje... jak jedno im sie uda to cos innego spiepsza, zawsze problem, tak jak mówi tazunio. W sumie to raz 5 lat temu malowalem swoj wóz i do dzisiaj jest git, ale potem juz nie trafilem dobrze.

A gdzie malowałeś i było dobrze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z lakiernikami to jest tak że byle łoś pomalował gdzieś kiedyś 3 auta i już myślą że sami mogą malować bo u kogoś pracować się nie opłaca i malują byle w szopie bez kabiny bez pieca jak coś się przyklei to stały teks to się spoleruje. A tak naprawdę ludzi którzy potrafią dobrze wylać lakier jest bardzo mało ale ten co podałem wyżej z Rakowej jest bardzo dobry sprawdzony i cenni się za to co potrafi. Ja mu będę teraz auto oddawał i będziecie mogli zobaczyć jego robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie a walka z rudą to chyba trochę inne rzeczy, tak mi się przynajmniej wydaje.

Dobrze Ci się wydaje- to dwia różne tematy.

Ja lakierników mam dwóch koło oławy (robie od hohohoh sam juz nie pamiętam) i koło czajkowowskiego (dobrze robi ale się ceni)

Obaj OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiccoo, możesz mi dać namiary na tego gościa na Czajkowskiego we Wro, pogadam sobie z nim. Bo zastanawiam się czy lepiej jest kupić używany elementy i go wspawać czy zeszlifować rdze w moim aucie. Rdza jest na tylnym pasie koło światła, pod klapą bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze polozony lakier , dobrym sprzetem w odpowiednich warunkach i odpowiednimi rekoma to koszt 5-6 kpln (niestety cenia sie ;/ ) ale zawsze mozna znalezc kogos kto polozy taniej i nie duzo gorzej ale jak ktos wymaga ze polozony lakier za 2klpn bedzie idealny albo przetrzyma probe czasowa porownywalna do fabryki no to troche sie przejedzie kilku kolegow malowalo w auto masters czy cos takiego na ul niedzwiedziej podobno faktycznie sa fachowcami , kiedys tez cos mialem malowac u nich ale po rozmowie telefonicznej gosciu mi w ogole nie podszedl i zrezygnowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Waldka... wybralem najciemniejszy z mozliwych lakierow i czekam. poza tym tym tylko on podjal sie naprawy wszystkich wgniotek, odgniotek i innych wygniotek. dopiero wczoraj mu oddalem auto ale bede regularnie go odwiedzal w zwiazku z sesja fotograficzna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje :) jescze troche i zachne wrzucac fotki. aha, i musze sie z toba umowic zebys mnie nauczyl wrzucac fotki tak zeby od razu sie otwieraly bo jestem komputerowy głąb...

Spoko, zrobię Ci instrukcję ;)

Dajcie jakies namiary na ..Waldka,, moze byc pw

Gdybyś chciał coś u niego malowac powiedz mu, że jesteś z Maxbimmera i masz numer od Foresta. Powinien coś opuścic z ceny.

660 835 099

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...