Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

11letni diesel i 188tys.? brzmi jak bajka...zwlaszcza za tę kase,chociaz...stary klekot(w sensie konstrukcji)...zdjecia nie sugerują nic dziwnego-no może tylnia klapa jest zle spasowana,ale moze to byc kwestia perspektywy.Brakuje mi zdjęć wnętrza i silnika...najlepiej podjechac,przejechac sie i jak będzie rokowalo niezle to prztrzepać w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przebieg to walem smierdzi ostro. A ogolnie ciezko cokolwiek powiedziec, bo fotki sa niedokladne i takie, ze wg. mnie na pierwszy rzut oka maja cos ukryc. Tak jak Wilkov napisal taki przebieg to jakas bajka, mi sie nie chce wierzyc. Z tego co wiem, moj taki jeden znajomy sprzedaje wlasnie 525TDS, ladny egzemplarz, przebieg wiekszy, ale niby udokumentowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi o tds'y i diesle to kieruj się do chiccoo.Zęby zjadl na klekotach:)

ja nie przepadam i nie umiem się obiektywnie wypowiedzieć.z tego co wiem/pamiętam to tds'y mialy sklonosc do pękających glowic.poza tym to co w dieslach...turbo turbo turbo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez osiem lat różne TDSy i turbo w żadnym nie padło , głowica raz pękła ale z mojej winy i nie pękła by gdybym nie zlekceważył temperatury na czerwonym ;) Wyleczyłem się po tylu latach z klekota i innym tez raczej nie polecam a tym bardziej w e39 czy jeszcze tragiczniej w e38 , w e36 to zwinny motorek ale wszystko ponad to już muł nawet w e34 nie byłem zadowolony ! Gdybym miał coś do powiedzenia to nie kupuj TDSa , kup lepiej jakąś benzynę z gazem będzie tańsza w eksploatacji , gaz dalej po 2pln a olej napędowy blisko 5pln i ma być drożej:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z TDS problem jest podstawowy. Lubią się zagrzać a potem już masz tylko problemy. Nigdy nie wiesz co było w samochodzie. Uwage trzeba zwrócić na układ chłodzenia w tych silnikach. I oczywiście czy nie dymi na niebiesko. Jeśli przybyło Ci kasy to sprawdź coś innego bo cena dziwnie niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...