Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No tym razem coś ewidentnie sie cos stało. Tył troche krzywo dochodzi na zamknieciu a przód minimalnie krzywo sie otwiera oraz wowczas rownierz tył źle sie ciągnie wszystko po prawej stronie i staje w miejscu po uniesieniu przodu przezto ze tył nie rusza prawie wcale. Ma ktos jaka instrukcja jak sie to naprawia mial ktos juz taki problem ? Przytrzymanie wcisniecia klawisza otwierania w gore przez 5 sek nic nie daje ( cos tam robi silnik - ale zero poprawy ) przytrzymanie 20sek według instrukcji w celu resetu dzialania konstrukcji otwierania dachu nic nie robi, zero reakcji.

Wie ktos cos na ten temat tego dachu akurat teraz w lato ;) w morde gorace auto teraz max hehe ;) pies mi pada - pomożcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był podobny temat u nas na forum, użyj opcji "szukaj" znajdziesz podpowiedzi na temat szyberdachu

Hehe a za kogo mnie masz ;) JEDYNY temat odnośnie szyberdachu odnośnie E34 na 7 stronach tematycznych wyszukanych poprzez w/w przez Cie opcje to http://www.maxbimmer.pl/threads/4658-szyberdach-e34?highlight=szyberdach+e34

...a w nim masa infomacji :) wiesz nie wiem czy e36 to to samo i ten sam dach tego tamwiecej zaraz bede przegladal skoro nalegasz ale mnustwo tego wiec moglbys jakos wpomoc me sortowanie gdyz oboje wiemy ze ich jest so many - Serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge CI doradzic wymiane silnika od szyberdachu nie czytalem innych postow wiec nie wiem co pisali moi przedmowcy ale mialem ten sam problem jak chcesz moge Ci dac kontakt do aleksandrowa lodzkiego i maja tanie czesci do bmw kazdego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge CI doradzic wymiane silnika od szyberdachu nie czytalem innych postow wiec nie wiem co pisali moi przedmowcy ale mialem ten sam problem jak chcesz moge Ci dac kontakt do aleksandrowa lodzkiego i maja tanie czesci do bmw kazdego

Ale co silnik dziala tylko na wpol mocy i niewyrabia czy jak ? Bo przecierz wiem ze dziala tylko dach sie blokuje gdzies i krzywo otwiera po awari jaka byla wogule kompletna odmowa dzialania w skutek zblokowania czegos chyba. Teraz tylna czesc a dokladnie jej jej przedni lewy rog jest troche ponizej odnosnie calej reszty. Tak o pol grubosci uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe na temat podwójnego szyberdachu było więcej tematów...

następnym razem poświęć dłuższą chwilę Nowicjuszu ;)

np.

http://www.maxbimmer.pl/threads/10367-Podw%C3%B3jny-dach-sk%C5%82adany?highlight=podw%F3jny

napisz do faceta, który założył temat, może pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...