Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

pod turbo musialbys zakuc silnik, nie wiem czy to najekonomiczniejsze wyjscie, koszt takiej zabawy z turbina, collerem i innymi ******lami podszedlby pod 20000zl, dlaczego nie swap???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 KM to nie wielka roznica dla Ciebie? To sam sobie zaprzeczasz. Chcesz podnieść moc swojego 193KM na wiecej, sam wiesz ze tanio się nie da zeby zyskac 40 KM a co dopiero uzyskać więcej KM! Po prostu musisz się cieszyć tym co jest a jedynie jak tanio i bezpiecznie to to co pisałeś na początku.. Kolejna sprawa mówisz, ze jeździłes 330Ci to powiem Ci, że jest duża różnica bo tez jeździłem 330Ci i w Cabriolecie to szedł pięknie, ale mój miał przebiegu 9000km to może tamten jakiś słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swap... dlatego ze to dalo by o jakies 40bhp wiecej. a to za malo!jezdzilem ostatnio e46 330ci 232bhp i nie wielka roznica.

40KM za malo? Z modami mozliwymi do twoego samochodu, czyli dolot, barany, uklad wydechowy i przemapowanie nie uzyskasz wiecej. A jezeli to jest dla ciebie za malo a nie chcesz wchodzic w tematy turbo, walki itd, to jedyna inna opcja jest swap (przeciez nie musi byc na 3.0 w benzynie. Sa przeciez te V-ki :) ), albo po prostu pogodzic sie z tym co masz pod maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem e46 325ci coupe. chcialbym dodac troszke konikow mojemu autku bo 192bhp to juz mi nie wystarcza.

Najpierw zawiń na jakąś hamownie i zobaczy czy trzyma serie bo tak to sobie można gdybać czip + 20KM , stożek + 15KM .... tribal na drzwiach +50 itd itp

Co do podnoszenia mocy to tak jak pisali porzednicy .... w wolnossaku podniesiesz max 10-15% moc robiac dolot / wydech / czipy itd itp

.... a jesli to Ci nie wystarcza to kup sobie po prostu inne auto :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie przesiądź się na parę dni do malucha :D i Beemka będzie rakieta.... :D

sorry za żarcik :mrgreen:

zart zartami ale to dziala w tyg smigam sejkiem 1.1 na gazie a jak tak na wek albo w tyg wsiade w mojego potwora to masakra tylko takie uczucie trwa 15 min a puzniej szara rzeczywistosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...