Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

gasną mi zegary i licznik poprostu wskazówki lecą w dół pewnie jakiś brak

napięcia co ciekawe kontrolki wszystkie działają typu kierunkowskazy

olej ,ładowanie,światła długie walcze ztym już jakiś czas i nic :twisted:

sprawdzałem kostki połączenia co ciekawe jak jadę po naszych pięknych dziurawych drogach i trzęsie autem to nie gasną a po równej drodze to gasną i się zapalają i gasną nie jest to cykliczne gaśnięcie czasami z gasną na 2minuty czasami na 5minut pózniej normalnie odpalają i co ciekawe jak auto zimne to nie gasną tylko jak już trochę pojeżdzę i jest ciepłe

taka magia to rzadkość ale dokuczliwa miał ktoś podobny problem bo brakuje mi już pomysłów???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz13 ja osobiscie takiego problemu nie mialem ,ale mial jeden znajomy ,ze wlasnie mu gasly zegary ni z gruszki ni z pietruszki. Prawdopodobnie za cos takiego odpowiedzialny jest komputer silnika ( taka diagnoze postawil mu mechanik) ,wiem ,ze kupil drugi sterownik , ale czy mu to przeszlo tego juz nie wiem. Wiec potraktuj to jako sugestie. Najlepiej jakbys mial od kogo pozyczyc identyczny sterownik jak masz u siebie i sprawdzic. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na moja logike to tylko tyle ,ze pokazuje predkosc i mierzy kilometry ... bo na cos innego to chyba nie bardzo ...

no właśnie ale mi pada też obrotomierz, temperatura płynu, stan paliwa , licznik kilometrów nawet

inspekcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Miałem podobnie w swojej e36 zegary mi gasly nie wiedziałem co jest ale rozwiązanie było komiczne. Okazalo się że wiązke kabli wychodzącą z skrzynki bezpieczników upodobala sobie mysz rąbaniutka. Naprawa była prosta bo zjadla troszkę otuliny i przegryzła 2 kable.Ale szok był i to w garażu. Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
jedni piszą o bateryjkach a inni o czujniku w dyfrze,ja miałem akurat tę drugą wersję.

mam teraz taki problem(na te chwile jest mega:drunk::lol:)czujnik w dyfrze zmieniałem na 100% działający i nic,moje liczniki w liczbie dwóch nie pokazują prędkości(temperatura,paliwo,obroty są) a u kumpla działają.czyli coś musi być z kablami( które:?: ) lub z przekaźnikami(które:?:) bo bezpieczniki w skrzynce założyłem wszystkie na nowe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dalej temat nie rozwiązany sprawdziłem wszystkie połączenia kostki itp. liczniki gasną dalej na równej drodze jak stół zawsze jak się auto nagrzeje jak zimnie to nie

na redeco był kolega co ma taki problem w e-34 pozostanie faktycznie sterownik ale jeszcze chyba podmienie zegary chociaż wątpie aby to coś dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że wiązkę kabli wychodzącą z skrzynki bezpieczników upodobała sobie mysz rąbaniutka

jak byłem raz z kuzynem omegę jaką tam oglądać to też !! otwieramy maskę a tam mysz ******ziela po silniku ,i w wiązkę kabli uciekła!!! tylko łeb było widać:) a wracają do twojego pytania to w e34 miałem to samo!! poprostu zauważyłem że to się działo bardziej przy skręcaniu kierownicą i ruszaniu dźwignia od kierunkowskazu!!! ale nie zawsze nieraz nawet na prostej tak się zrobiło!!!nie doszedłem do tego i z tym auto sprzedałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...