Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie , mieliśmy Paulinie kupić E30 ale stwierdziliśmy że jednak z RWD poczekamy do wiosny ... dlatego na chwilę obecną jakby ktoś słyszał o takim autku

Opel Corsa B

roczniki 97-99

pojemność 1.0 12V albo 1.2 16V

... które może jakiś znajomy sprzedaje oczywiście w przyzwoitej kondycji i za jeszcze bardziej przyzwoitą kasiore to bardzo proszę o info :)

I oczywiście tylko nie CZERWONY :lol: bo Paulina ma alergie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... które może jakiś znajomy sprzedaje oczywiście w przyzwoitej kondycji i za jeszcze bardziej przyzwoitą kasiore to bardzo proszę o info

Mój sąsiad sprzedawał dwa dni, nawet nie zdążyłem zejść do niego, a stan auta i cena wcale nie były moim zdaniem, aż tak atrakcyjne. Ale... i tak była czerwona ;)

sorki za OT, ale moze skoro nie RWD to 4x4: http://allegro.pl/e30-325-ix-4x4-szp...290046537.html

Idealne na pierwszy samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego opelka i jestem z niego bardzo zadowolona :) myślałam nawet o sprzedaży ale jeszcze niestety nie teraz. kupiliśmy ją w ciekawy sposób- Mati wydrukował małe karteczki o treści: WITAM! JESTEM ZAINTERESOWANY KUPNEM TEGO SAMOCHODU. PROSZĘ O KONTAKT Z NUMEREM ___-___-___ :) jak widzieliśmy ciekawa corse to wrzucaliśmy kartkę za wycieraczkę i czekaliśmy. na cztery opelki były trzy telefony, z czego jedna kupiliśmy :) polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego opelka i jestem z niego bardzo zadowolona :) myślałam nawet o sprzedaży ale jeszcze niestety nie teraz. kupiliśmy ją w ciekawy sposób- Mati wydrukował małe karteczki o treści: WITAM! JESTEM ZAINTERESOWANY KUPNEM TEGO SAMOCHODU. PROSZĘ O KONTAKT Z NUMEREM ___-___-___ :) jak widzieliśmy ciekawa corse to wrzucaliśmy kartkę za wycieraczkę i czekaliśmy. na cztery opelki były trzy telefony, z czego jedna kupiliśmy :) polecam :)

Trzeba było zostawiac karteczki z treścią "Słyszałem, że Ople mają bardzo słabą blachę, szybko gniją a koszty utylizacji są niezwykle wysokie. Przyjmę to auto bezinteresownie. Numer ___-___-___" :lol::lol::lol:

Przepraszam za zaśmiecanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tro co napisala Daria moze brzmi troche smiesznie ale to naprawde dziala :D i to udalo nam sie trafic taki model jak opisales: 1.0 12V, eco-tec, 3 gary na łancuchu, 1997r, stan super. ja bym ja chetnie sprzedal bo wolalbym dla Darii np e30 ale niestety to nie ja jestem wlascicielem... powodzenia w szukaniu ;)

sorki za OT:

:D:D Forest, odstaw dopalacze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmm,gdyby nie fakt,że corsa Ani była prezentem od jej ojca i na niego jest zarejestrowana to byśmy się dogadali:)

Dlaczego corsa?Tu przyznaję,że chyba mamy z Forestem tego samego dilera:)

aha-Mordulec,pisałem juz w temacie cabrio,którego wozu szuka-jeśli znajdziesz coś w okolicach Katowic lub w woj.łódzkim to mogę obejrzeć(teraz jestem w Kato a za półtora tygodnia łódzkie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego corsa?

Bo jest

-zgrabniutka

-ma litr pojemnosci

-pali w okolicach 6L/100km

-i ma przedni napęd który jak dla początkującej Pani kierowniczki będzie w sam raz :)

Paulina prowadziła ostatnio E32 i niestety ale sama stwierdziła że to jest za duże auto dla niej ... zresztą RWD na zimę to se neda , trzeba nakręcić pare km w życiu żeby się spokojnie przeprowadzić do Beemki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pali w okolicach 6L/100km

-i ma przedni napęd który jak dla początkującej Pani kierowniczki będzie w sam raz :)

chciałbym zobaczyć to spalanie...Anka ma ciężką nogę,ale poniżej 8litów to się chyba nie udało zejść...z tego co kojarzę,to Darii także nie,a Matiemu to już w ogóle poniżej 10:)Niestety ecotec jest tylko z nazwy ekonomiczny(no dobra,niby jest złożony z biodegradalnych materiałów).

Pani Kierownik to z urzędu powinna śmigać rwd;d Nie no,wiem,żę rwd na początek to może być ciężko,ale....ze słabym motorem(mam tu na myśli jakiegoś merca w dieslu-w201 np)-czemu nie?

A jakaś almera?inny japończyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć to spalanie...Anka ma ciężką nogę,ale poniżej 8litów to się chyba nie udało zejść...z tego co kojarzę,to Darii także nie,a Matiemu to już w ogóle poniżej 10Niestety ecotec jest tylko z nazwy ekonomiczny(no dobra,niby jest złożony z biodegradalnych materiałów).

Tak zle to chyba nie jest , sąsiad ma własnie jako drugie auto tego 1.0 12V i bez problemu robi takie spalania na trasie 5,5L po miescie 6,5L ... ale jak zawsze kwestia wagi obuwia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie musi być corsa, ważne aby było to coś małego, zwinnego, zgrabnego i oczywiście nie przepało mi całej wypłaty ;) I byleby nie było to seicento, cinquecento; nie czerwone i białe :D Podoba mi się również peugeot 206, ale trochę kosztuje i na auto, ktorym mam zamiar jeździć pół roku, tochę nie opłaca sie wydawać tyle kasy ( wole zostawić na bume :) )

Prowadzenie ukochanej czarnuli e32 z Macinem przy boku to sprawa bezcenna ;) Nie stresowałam się tak nawet na egzaminie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojojoj,nie nie,wszystkim zawsze będe odradzał forda ka.Lubię fordy,naprawdę(zrobili sporo ciekawych aut),ale ten model idealnie się komponuje do tych żałosnych,barowych tekstów znafcuf motoryzacji. Mój wspólokator miał "ka"przez 3 lata,auto kupione w salonie,pierwsze 6lat jeździła jego matka,później on.Serwis w aso.Po 8latach użytkowania nie było tygodnia,żeby to auto się nie psuło.Dramat;/

Mam pomysł-auto bardzo wdzięczne-nissan 100nx.Zwinne,silnik z pazurem,auto niezawodne jak stary,dobry japończyk.Bliźniak sunnego.Kwestią dyskusyjną jet jego wygląd:)

Suzuki swift?Malutko pali,silnik też całkiem żwawy(ok,wszystkie japońskie silniki,powyżej 3000rpm są żwawe:) ),Toyota starlet?Tak sobie próbuję przypomnieć jakieś malutkie auta z fwd ;)

Co do tego spalania corsy...z tego co pamiętam,to raz Anię przekonałem,żeby na autostradzie utrzymywała 120-wyszło coś koło 8litrów.Dokładnie nie pamiętam,ale swój szok pamiętam.Nie wiem,czy nie trzeba by się bliżej przyjrzeć osprzętowi silniczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie:)

koszt 2,5ltirowa i półtora tonową beemką jest tańszy niż litrową corsa:)Brzmi jak marzenie każdego maniak,ale tak jest(zakładając oczywiście lpg w bmw-chociaz...jadąc oszczędnie bmw-do 130 i corse lekko pałując-też130:) wyszłoby chyba podobnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ,że nie jest paliwo to ułamek kosztów utrzymania auta, trzeba doliczyć jeszcze z 3litry na 100 km paliwa przy krótkich odcinkach i kalkulacja nie jest taka oczywista.

Masz racje Mateusz , ja tylko przyrównałem przejechanie stu kilosków V8 (po przełączeniu na gazolinę ) do przejechania Corsy przełączonej na paliwo :lol: gdyby koszty utrzymania były takie same to co drugie auto w polsce by miało przynajmniej 4.0 pod maską :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

206 odpusccie, Ala jezdzi 206 i generalnie bardzo ciezko wylapac cos z dobra zawiecha i nie przejechac sie na elektronice, a jak chcecie autko na pol roku to nie ma sensu zeby sie tulac po warsztatach. Jest fajne autko, z 2.0HDi to nawet sie zbiera ciekawie, ale w ostatnim czasie mi pogralo na nerwach, wiec odradzam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...