Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

ojojojoj,nie nie,wszystkim zawsze będe odradzał forda ka.

Tak wiem wiem, już zrobili mi wykład na temat forda ka :D może kiedyś, gdy już będziemy bardzo bogaci, to kupimy żółtego forda ka i będzie dumnie stało pośród beemek ;) a ja zrealizuje moje młodzieńcze marzenie ;)

Edu i Czechu dziękujemy za oferty, ale chcemy autko na benzyne ewentulanie benzyna + LPG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wiem wiem, już zrobili mi wykład na temat forda ka :D może kiedyś, gdy już będziemy bardzo bogaci, to kupimy żółtego forda ka i będzie dumnie stało pośród beemek ;)

chcemy autko na benzyne ewentulanie benzyna + LPG :)

Uff,jak dobrze,żeś uświadomiona:)

ale to się nie godzi,żeby e32 ciągało lawetę...

pb+lpgbmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec silnik 1.0 ma kiepska opinie, jest awaryjnu i za słaby. Mój kuzyn z kolei ma Corse B z 1.2 16V - spoko silniczek, na łańcuszku i jest zadowolony. Jego Corsa to jakaś 2000 Edition - ostatni wypust, klima, 4 poduchy, eletr. wspomaganko, ABS. Moja dziewczyna z kolei ma Corse z 95'r ale silnik 1.4 i 82 konie:) naprawde Corsa z tym silnikiem jest żwawa, pali 6 L w cyklu mieszanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.0 12V nie ma dramatu to ta sama konstrukcja co 1.2 16V tyle że 3-cylindrowa do kulania po miescie w zupełnosci wystarczy 55KM :)

Tak czy inaczej w środę lecimy po Corse 1.4 16V 90KM czyli to samo co pakowali do Tigry bedzie petarda przy tej masie auta a do tego ma konkretne wyposażenie , elektryka , poduszki i ABS'a mysle ze na zime dla Pauliny będzie przydatny :)

Edytowane przez Mordulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to BMWCorsa zakupiona jest żółta ma fabryczne progi i zderzaki od STEINMETZ'a waży 900kg i ma 90KM ..... i całkiem przyjemnie zapierdziela jak na taką małą mydelniczkę :D

Pare dupereli do poprawki ale zasadniczo myślę że całkiem udany zakup , Paulina zrobiła dzisiaj parę kilosków i jak narazie zadowolona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No corsa daje rade w poniedziałek dla swietego spokoju rozrzad pompa wody i termostat ida do wymiany , przed chwilą mielismy mini spota u Tomka na ślężnej bo jeszcze Mat przyjechał skontrolować jak idą prace nad E30tką Marty :D

A teraz lecimy do chwalibożyc jeszcze tam nie byłem ale podobno maja spory wybór opon moze cos sie znajdzie fajnego w promocyjnej cenie dla BMWCorsy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponejros zakupione u Daniela w Chwalibożycach ...... i tak jak już parę osób z forum pisało śmiało mogę polecić ..... zarówno oponki jak i podejście do klienta , spokojnie można sobie powybierać przynajmniej z kilku kompletów w danym rozmiarze , szybka przekładka i autko gotowe do zimy :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...