Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat



Gość Mordulec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a nie myslales nad jakis compactem? Wiem, ze to RWD, ale ta kontrola trakcji dziala rewelacyjnie. Kamila taki ma i super jej sie jezdzi. Jesli chcesz to dawajcie do nas na chate, samochod stoi wiekszosc czasu pod domem, zapraszam jezeli chcielibyscie sobie na spokojnie obejrzec, przejechac sie i ogolnie zeby Paulina zobaczyla jak sie czuje za kolkiem czegos takiego. Od razu wyprzedze - nie, nie sprzedajemy :) Tylko zebyscie zobaczyli dokladnie jak by Wam cos takiego lezalo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa bycie mistrzem w temacie :) Wlazlem na pierwsza strone gdzie byl watek ze szukacie, i od razu zamiast czytac kolejne strony wywalilem pytania odnosnie compacta nie wiedzac, ze fura juz kupiona :P ale zglaszam ze checi mam zaliczone!! :) Mam znaczki bmw gdzies w garazu jesli chcielibyscie opelka przeprawic przez jakis prawdziwy tuning ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myslales nad jakis compactem? Wiem, ze to RWD, ale ta kontrola trakcji dziala rewelacyjnie. Kamila taki ma i super jej sie jezdzi. Jesli chcesz to dawajcie do nas na chate, samochod stoi wiekszosc czasu pod domem, zapraszam jezeli chcielibyscie sobie na spokojnie obejrzec, przejechac sie i ogolnie zeby Paulina zobaczyla jak sie czuje za kolkiem czegos takiego. Od razu wyprzedze - nie, nie sprzedajemy :) Tylko zebyscie zobaczyli dokladnie jak by Wam cos takiego lezalo..

Woz dziękujemy za oferte i chęci, ale na razie mamy Corsinkę :) jak będziemy na wiosne zmieniać autko ( zobaczymy jak corsa spisze się przez zimę ;) ) to być może odezwiemy się i skorzystamy z Twojej oferty :) Choć nie ukrywam, że marzy mi się e30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz dziękujemy za oferte i chęci, ale na razie mamy Corsinkę :) jak będziemy na wiosne zmieniać autko ( zobaczymy jak corsa spisze się przez zimę ;) ) to być może odezwiemy się i skorzystamy z Twojej oferty :) Choć nie ukrywam, że marzy mi się e30 :)

Wiem, pierw sie rozpedzilem z oferta a pozniej dopiero zauwazylem kilka postow dalej, ze corse juz nabyliscie :) Niemniej, moja oferta jest caly czas aktualna gdyby wasze plany samochodowe sie pozmienialy w przyszlosci.

E30 powiadasz? To sie nazywa dobry gust :) Prosze bardzo, ladne e30, na miasto w sam raz... :twisted:

http://otomoto.pl/bmw-320-340i-v8-m60b40-m3-drift-swap-C15933378.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E30 powiadasz? To sie nazywa dobry gust :) Prosze bardzo, ladne e30, na miasto w sam raz... :twisted:

http://otomoto.pl/bmw-320-340i-v8-m60b40-m3-drift-swap-C15933378.html

coś Ty,corsa killercity monster 1.0 16v zjadłaby ja na pierwszej krzyżówce na Mickiewicza ;)

swoją drogą dla mnie połączenie do zakochania-alpin weiss e30 coupe, z v8 pod maską...czy można od życia chcieć więcej?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz a jaka przystępna cena tej E30. Paula mam nadzieję, że poza tymi pierdółkami będzie wszystko dobrze z autkiem, byłem pewein że jest igła, bo to mój dobry kumpel, ale widać nie można ufać nikomu. Dasz się "karnąć" w grudniu tą rajdówką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woz a jaka przystępna cena tej E30. Paula mam nadzieję, że poza tymi pierdółkami będzie wszystko dobrze z autkiem, byłem pewein że jest igła, bo to mój dobry kumpel, ale widać nie można ufać nikomu. Dasz się "karnąć" w grudniu tą rajdówką?

Igła nie igła, corsinka naprawdę dobrze się sprawuje (poza jednym fochem gdy nie chciała rano zapalić, ale to wina akumulatora, który był do wymiany i gościu uczciwie powiedział nam o tym).

Jasne, że dam się karnąć żółtą BMWCorsą :)

Pozdrawienia dla Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az wstyd sie przyznac, ale Kamila miala przez pierwszy rok posiadania swojego prawka opla Tigre (te same podzespoly co corsa) i strasznie jej odpowiadala. Przeciez szkoda byloby compacta puszczac na pierwszy ogien!! :P Zeby nie bylo, ten samochod przeszedl mekke jak to kazdy samochod ktory sluzy jako "pierwszy samochod do nauki", ale tiger trzymala sie dzielnie :) Wiec na corse zlego slowa nie powiem. Zreszta, emblemat bmw zawsze mozesz przykrecic na maske :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...