Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Powoli przymierzam sie w zainwestowanie w jakies fajne foteliki do mojej E30 ale przegladajac allegro widze ze cos sensownego to koszt powyzej 1000zl pytanie_bmwpytanie_bmw

Wiec pytanie do was czy takie fotele od e36 e46 moze latwo przelozyc do e30 bo mi sie wydaje ze wystarczy wywiercic cztery dziury na sruby i bedzie git?? Takie fajne foteliki do E36 E46 mozna znalesc za 500zl wiec spora roznica co o tym myslicie??

Aaa dodam ze mam Coupe bo tak to juz bym dawno w***al skore od E32....:P:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy się nie narazisz pomysłem pakowania foteli z E36 lub E46 do swojej odrestaurowanej E30

Rzeczywiście fotele są tańsze ale zepsujesz klimat E30

Ja bym cierpliwe czekał na jakąś okazję bo się trafiają.

Jak coś znajdę godnego uwagi to podeślę linka na PW

Właśnie wlazłem na allegro i jest w czym wybierać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sportsitze!!! jeździ się na nich za***iście

http://allegro.pl/przednie-fotele-bmw-e30-recaro-sportsitze-i1289289189.html

http://allegro.pl/bmw-e30-rarytas-fotele-sportsitze-i1305091079.html

a najlepiej jakieś zajechane kupić i wysłać do obszywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko pieknie ale ja szukam do Coupe !! !! Ten pierwszy link sa w miare ok ale cena?? i sa jeszcze troche uszkodzone za 500zl sa polskory do e36 w dobrym stanie a wlasnie te foteliki mi sie bardzo podobaja co do drugiego linku to chyba pasarzerowie beda wchodzic przez szyber dach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jest na dzis ani jutro bo na wiosne bede robil foteliki i odrazu wymienie wykladzine mam taka ladna juz czeka...;p Ale mnie bardziej obchodzi jak jest z zalozeniem foteli od e36 e46 duzo pracy jak to sie prezentuje w e30?? Czasu mam sporo wiec jak znajde jakies ladne foteliki do e30 w rasadnej cenie to kupie. Dodam ze jest dla mnie takze istotna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ze dla mnie nie jest racjonalne obszywanie wysiedzianych foteli za kwote 1500zl 2000zl tylko wymienienie je na ladne wmiare tanie zeby niebyly wysiadziane byly wygodne i ladne i wmiare pasowaly do klimatu e30.... Jakby to byl moj drugi samochod to bym sobie go postawil i mozna bybylo cos tam obszywac ale niestety on mi sluzy do pracy w tygodniu jako wol roboczy a na wekend jako pojazd do podrozowania. A ze robi to zawsze bez awaryjnie to chce aby mogl mi zastapic moj drugi dom zebym niewychodzil z niego pogiety i wygiety i mysle ze fotele od e36 e46 dogodza mi i mojemu portfelowi bardziej niz wysiedziane poniszczone drogie oryginaly od e30... Ale moze sie myle. Jakby ktos dysponowal zdjeciem e30 z fotelami od e36 e46 prosze o linka albo wiedza ile jest pracy i czy moja teoria zrobienia czterech nowych otworow na szyne jest bledna?? Wiem ze idealnie byloby zalozyc oryginal ale niestety moje zasady ekonomi oraz myslenia wykluczaja to, chyba ze znajde jakies foteliki za normnale pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podchodza te pol skory: (chodzi mi o typ wzor bo stan chce lepszy)

http://allegro.pl/fotele-polskora-bmw-e36-coupe-sportowe-m-pakiet-i1292155511.html

lub e46 ale mysle ze zbyt nowoczesne jak na e30

http://allegro.pl/bmw-e46-fotel-fotele-elektryczne-coupe-cabrio-i1277105259.html

ttrzeci link to zebyscie mnie zniechecili do tych zebym nie zrobil zadnej glupoty..;p

http://allegro.pl/fotele-skora-tapicerka-skorzana-bmw-e36-coupe-i1304722813.html

co sadzicie o tych pol skorach wygodne sa te siedzonka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja walcze z tym samym tematem. Dzisiaj rano dostalem potwierdzenie jezeli chodzi o koszt obszycia przednich foteli i tylnej kanapy - 2000-2200zl, wiec zdecydowanie lepiej na spokojnie poczekac i znalezc sobie jakis ladny komplecik. Pamietam ze do e34 znalazlem przepiekny komplet za 1500zl, ale to sliczny. Wiem ze na allegro jest teraz za 900zl, ale nie jest w najlepszym stanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys kolege z e30 sedan, ktory w ciagu jednego popoludnia wlozyl przednie fotle z e36 do e30, nie byl specjalnie uzdolniony manualnie, wiec nic trudnego w tym nie powinno byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam czy to napewno jest wytwor BMW i tak jak ten gosciu opisal??

Bo wyglada troche jak Made in China??

http://allegro.pl/bmw-e30-coupe-cabrio-fotele-przednie-m-technic-i1326119439.html

Ojoj, czegos takiego jeszcze nie widzialem. Te szyny i uchwyt do przesuwania fotela wyglada na ori bmw, ale te fotele wygladaja jak jakas podroba z makro. Chyba ze sa tak mega zjechane jesli chodzi o material? Nie wiem ale niezly klopsik. Druga strona medalu ze cena jest 150zl, wiec jezeli to jest kwestia tylko zjechanego materialu, to brac i dawac do szycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są kiepsko obszyte sportsitze, bez przeszyć na siedzisku i oparciu

Na to wyglada.....

Jak juz kiedys byly obszywane tzn ze juz dwa razy sie skonczyl material to niezle musi byc wysiedziany taki fotel.....

Jakby byl w GW to bym podjechal i obejrzal ale mysle ze to juz smietnik jest wiec warto dalej szukac a mam jeszcze troche czasu.

<bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Foteliki kupione i to takie o jakie mi chodzilo.... happy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmwhappy_bmw

Stan skór na 5- (niema nigdzie zadnych przetarc)

Stan pozostalych elementow 4- (napewno jedna regulacja nie dziala, gdzies cos odpada cos sie rusza)

Ale cena to jest najlepsza rzecz za fotele przednie kubelki oraz tylne w polskorze dalem 250zl !! !! !! <bmw_1><bmw_1><bmw_1>

Do tego dokupilem jeszcze podlokietnik skorzany od E36 i razem z przywiezieniem do chaty wyszlo mi dokladnie 350zl !! !!

Jak bede mial chwilke zrobie lepsze zdjecia narazie tylko to

i od razu pare pytan do czego ta regulacja widoczna na zdjeciu oraz czy ciezko naprawic skladanie fotele bo kierowcy sie nie sklada....

:P:p:p:p:p:p:p

201012092056.jpg

By null at 2010-12-09

201012092057.jpg

By null at 2010-12-09

201012092058.jpg

By null at 2010-12-09

201012092059.jpg

By null at 2010-12-09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha.. ok wiec tez nie dziala....:P:p

Jak widac troche zabawy mnie czeka ale jak widac za oknem przynajmniej mam czas do swiat wielkanocnych. Wtedy bedzie juz cieplo i troche wolnego....

Najlepsze jest w tym to ze jeszcze sobie te foteliki wybieralem.... :P:p

Mial takie mega kubelki Recaro w ktorych przez cale oparcie bylo naszyte Recaro wygladalo to troche jak Vadery ale w Welurze... ?? I taki smieszny panel sterowania mial, i wszystkie mozliwe regulacje ale znajomy powiedzial ze mnie nanie nie staci i dal te.... :lol::lol:

Tak wogole troche sie rozbudowal i posiada tak na oko z 50sztuk BMW od E12-E46. (wszystkie modele procz tych najnowszych). Wiec jakby ktos mial jakis problem ze znalezieniem czegos to on napewno bedzie mial, jak widac ceny ma tez ok.

Chodz nie ukrywal ze to po dobrej znajomosci... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...