Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

rush jak ją "nabędziesz" to będzie tłusto :)

no to odpowiedz mi od razu czy moglbys ze mna po nia pojechac jutro albo pojutrze? :D serio, bo dobrze byloby brac ja z kims kto konkret zna sie na e30 :> a jezeli nie ma takiej opcji to napiszcie mi prosze szczegolowo Etrzydziestkowicze czego wypytac sie telefonicznie i na co zwrocic uwage przy ogladaniu.... moze jakies szczegolne miejsca gdzie bierze korozja, na co zwrocic uwage przy pracy silnika itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie, dopiero wczoraj po poludniu wystawione, ale moze udaloby sie cos kupic przed sprzedaza :)

dzwoniem do goscia i nie jest jednak tak rozowo:

- cala byla odnowiona lakierniczo, wiec mowi ze nie znajdzie sie grama rdzy, tu akurat ok

- silnik ok

- srodek jest w dobrym stanie ale byl skladany przod i tyl, no i kanapa ma inny odcien niz przednie fotele

ona jest po swapie z 1.8 i to mocno czesciowym, z tego co zrozumialem to:

- skrzynia jest od 2.5 jeszcze i jest ok, reszta juz nie....

- wal jest od 1.8 i powoli sie rozlatuje, trzeba by wymienic

- hamulce a co za tym idzie zawiecha jest od 1.8, wiec chyba zwlaszcza z tylu jest duzo roboty

- trzeba by wstawic szpere

moim zdaniem za taka kase nie oplaca sie, bo ja nie mialbym gdzie tego auta skonczyc, sam tego nie zrobie i nie ma raczej w okolicy mechanika, ktory by sie za to wzial i w rozsadnych pieniadzach porzadnie porobil.... napiszcie co o tym myslicie, zwlaszcza wlasciciele E30...

a jezeli juz sie zastanawiac nad nia to za jaka kase?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobic zawieche to nie problem bo trzeba by tylko przelozyc wahacze z tarczami i linki, co do wału to jest masa, przelożyc wało i dyfer to można w 2 osoby na kanale, ogólnie to dla kogoś kto się bawi w takie rzeczy (jest ich sporo we wro) to klika godzina roboty

jezeli to sawap to 8000-9000 dalbym jakbym miał ze wzgledu na rarytaski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie doinwestowane i zadbane autko:

Jest to 320i z 1989roku nawet nieźle wyposażone:

-elektryczne szyby

-elektryczny szyber

-tempomat

-sportsitze

-kiera M-tech II

-BMW sound system

Auto kupiłem z uszkodzoną uszczelką pod głowicą; na szczęście głowica ok, silnik ładnie chodzi, nie dymił itp itd... Dostała nową chłodnicę, pompę wody, uszczelka + planowanie głowicy+zaworki; zastanawiam się jeszcze nad nowym visco skoro i tak jest rozebrana, ale mechanik mówi, że na razie nie potrzeba.

Nowe poduszki silnika, amory MTS, podpora wału i zimmering na skrzyni bo leciała...

Standardowo świece, olej, rozrząd i płyn chłodzący.

Właśnie mechanik kończy ją składać po wymianie nagrzewnicy i robieniu elektrozaworu...

w podobnej cenie sprzedałem swoją 320 z o wiele mniejszym wyposażeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwage przykula bo wyglada na zadbana (chociaz zbytnie wyswiecenie fury jest podejrzane), ma fajne wyposazenie no i sluszny silnik. Fele to tam nie problem, do E36 wzorow jest w te i nazad. Ale cena nie jest czasem deczko za wysoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja uwage przykula bo wyglada na zadbana (chociaz zbytnie wyswiecenie fury jest podejrzane), ma fajne wyposazenie no i sluszny silnik. Fele to tam nie problem, do E36 wzorow jest w te i nazad. Ale cena nie jest czasem deczko za wysoka?

wydaje sie za wysoka, ale zawsze mozna negocjowac :)

jaki był lakier (kolor) przed malowaniem?

nie wiem jaki, moze tez bialy... :)

swap na m52b28 i tak byłby kwestią czasu ;)

no pewnie tak tylko teraz ona nie jest warta tej kasy a 3-4 tysia watpie zeby koles opuscil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli kolor lakieru był zmieniany to bym ją odpuścił, jeśli był położony taki sam odcień drugi raz - to można jeszcze myśleć

a dlaczego?

a ta od Maciasa jest cool :D

no do niej dobra fela i jest kozak.... tylko ze miala maly remoncik, wydmuchana uszczelke i najlepiej pojechac z jakims wlascicielem e30 zeby sie przyjzal i posluchal czy z tym motorem wszystko okejos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze odnosnie bialej:

w auto jest włożony ogromny nakład pracy i finansów

warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda, że większość rzeczy to tylko imitacja...

Przyciski od klimy, elektrycznych szyb to tylko przyciski a nie działające dodatki.

2 bracia i kuzyn właściciela to pasjonacie bmw e30 co widać po ich autach

auto jest po kompletnej renowacji blacharsko lakierniczej

źródło:

http://beemka-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=46692

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał tazunio

jeśli kolor lakieru był zmieniany to bym ją odpuścił, jeśli był położony taki sam odcień drugi raz - to można jeszcze myśleć

a dlaczego?

utarlo sie, ze jak przemalujesz z np. czarnego na bialy to jest zmiana koloru, a jak na bialy polozysz taki sam odcien bialego to jest "renowacja" czy np. odnowa powloki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...