Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


brzęczy cos pod progiem kierowcy nie kręci wiecej jak 3 tys


Beno

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam pytanie co to może być, dzisiaj zaczęło mi cos brzeczec pod progiem kierowcy brzęczy po załączeniu zapłonu odpaleniu silnika, po wylaczeniu silnika jest spokój ale po wyciagnieciu klucza ze stacyjki znów brzęczy na ok 15 sek i sie wyłącza, jak zaczęło mi brzęczec samochód nie kręci sie wyżej jak 3 tys obrotów... o co chodzi?? z góry dzieki za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz diesla? Nie wiem jak w beznynie ale w dieslu może to oznaczać pompę paliwa pod progiem kierowcy. Miałem podobnie w E46 330d. Brak przyśpieszania powyżej 3.5 obr/min. Komputer wskazywał zbyt niskie ciśnienie paliwa właśnie na pompie paliwowej pod progiem. Chociaż finalnie okazało się, że padła pompa paliwa w baku i to przez nią paliwo podawane było ze zbyt niskim ciśnieniem. Używka do 3.0d kosztuje jakieś 200 zł. Jak mieszkasz w okolicach Wrocławia dzwoń do Kojęcina, rozbierają tam angliki na części. 663 850 785. A najlepiej dzwoń do Majewskiego, bierze od nich części, pewnie załatwi jakiś upust.

http://www.majewskiserwis.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może być to cos związanego z katalizatorem? bo gadalem z kumplem na ten temat to powiedzial ze przypuszcza ze to wlasnie katalizator padl... na 3 tys jest po prostu odciecie... czy może miec to cos wspólnego z zamuleniem samochodu?? od ok miesiaca nie miał mocy takiej jak powinien zbierał sie podobnie do e46 320d a nawet minimalnie wolniej... mam 530d z 98 184km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...