Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

(dla kolegi z Syndykatu)

Mam wielka prosbe. Okazalo sie ze mojej dziewczynie odkrecili w nocy zderzak m tech w komplecie z halogenami wlotami i cala reszta.

Nie zawracal by dupy ale zderzak jest w mega niespotykanym kolorze. Kolor z palety e36.

Prosil bym o wklejanie takiego info na znane wam fora lub jakies info do mnie bo taki fant musi predzej czy pozniej gdzies wyplynac.

100921170642.jpg

100921170753.jpg

100921170621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAPIERD***. Niedługo to trzeba będzie spać w samochodzie trzymając pod ręką pałę nabijaną gwoździami...Mam nadzieję, że uda się ten zderzak namierzyć. A złodziejowi najpierw założyć sprawę a później wyrwać jedynki kombinerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy polamia zderzak i bedzie jeszcze lepiej :/

nic nie zrobisz... jednego zlapac i nabic na pal dla przykladu - niech sie wezme lenie do normalnej pracy :evil:

Dokladnie.Kiedys w T4 znikaly mi wklady.Trzeba odkrecic srubki z tylu lustra aby je wyciagnac.Wiec sruby zakleilem... za 3dni lustra byly zbite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie od razu do ziemi ;) Ale gdybym nakrył kogoś na próbie kradzieży czegokolwiek na co ciężko zapracowałem to wyciągam klucz do opon i leję po łbie. W sądzie zeznaję, że wydawało mi się iż koleś ma w łapie nóż i działałem w obronie własnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre forest.......na ten nóż to jeszcze nie wpadłem....w najgorszy możliwy sposób bierzesz gościa....na krzeselko...przywiązujesz....bierzesz wkrętarke i małe wiertlo np 2mm i wiercisz powoli w kolanie.....i tak od 2....4...6...8... oczywiście jak bedzie przytomny.....nie ma na to mocnych:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Willi. Rozumiem, że podciągasz to pod obronę konieczną. A działając w szoku i pod wpływem emocji tak bardzo bałeś się o swoje bezpieczeństwo, że z rozpędu odcinasz gościowi uszy i sypiesz solą ? ;) Żarty żartami. Nikogo nie namawiamy do przemocy bo to nie etyczne, itd. Nie mniej jednak ciężko powiedziec jak człowiek się zachowa gdy nakryje jakiegoś śmiecia na wyrywaniu zderzaka. Są tacy co podejdą i zapytają grzecznie "Może panu pomóc"? A są też tacy którzy od razu lali by w pysk a zęby fruwały by jak motylki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to był żart.....chociaż raz był taki przypadek ze tak zrobili gościowi....w kolanie może na głębokość 5 mm weszli i gościu stracił przytomność.....prawda jest taka ze mało kto opanowałby nerwy jak jakiś debil odkręcałz autka m-pakiet....a jeszcze jakby autko przerysował to wogole masakra....pieścisz bume....a tu taka zniewaga.....co mu zrobisz?? na pały zadwonisz?? w******l i do skutku.......do roboty niech pojdzie a nie na łatwizne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet dużo nie chce zdradzać - jakaś "dobra dusza" mu pomogła, ale dokładnie nie wiadomo kto to był i w jakich okolicznościach się znalazł ten zderzak ;)

jak będę wiedział coś więcej to nie omieszkam napisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony bo poszlo info na wszystkich forach, to po co trzymac skoro sprzedac na allegro nie mozna bo od razu wyjdzie. I tak bym szukal i dal lopata po glowie. Jest jeszcze jedna gorsza rzecz od kradziezy ktory mnie bardziej wpienia. Kuzyna to spotkalo. Ma 124 coupe. Koles chcial wyciagnac wycieraczke i nie mogl (tam sa te pojedycze). Wiec wygial, zlamal, i zlamana czescia porysowal maske. Takiemu to taki w******l powinno sie sprzedac ze po miesiacu przypomnialby sobie jak sie nazywa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w ogóle skradziono ten zderzak? We Wrocławiu? Mi kilka dni wcześniej chcieli ukraść tylny zderzak, ale chyba mocno przymarzł i ukradli tylko listwy a zderzak połamali. Ponad pół roku temu ukradli mi przedni zderzak i listwy boczne, wszystko mpakiet, obstawiam, że to ci sami złodzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, powinno sie zalozyc jakas strone, np www.uwagaskradione.pl, gdzie kazdy bedzie wiedzial ze tam mozna bezposrednio puscic/znalezc info o skradzionej czesci, samochodzie itp. Bo tu info o zderzaku na jednym forum, a moze tez na innym ktorego adresu wogole nie znamy - to zaden strach na wroble. A gdyby byla jedna strona, gdzie kazdy z polski moze sie zalogowac i bezposrdnio puscic info mogloby troche zadzialac. Kazdy pomysl dobry, byle by tym cymbalom zlodziejom utrudznic zycie troche. Gdyby cos takiego zaczelo funkcjonowac to moze ktos by dwa razy pomyslal zanim by cos ukradl, wiedzac ze co z tego jesli np zderzak z mpakietu zajuma jezeli na drugi dzien sie znajdzie na stronie www.uwagaskradzione.pl i nie bedzie mogl juz tego sprzedac tak latwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...