Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Parę domen tego typu jest porejestrowanych , wiec faktycznie trzeba miec jakis konkretyny plan / pomysł i przyjąć jakieś rozsądne zasady działania żeby to się udało :)

W każdym razie powodzenia <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*****. ******le. Kuziem, tak jak zesmy gadali na ten temat. Wezmiemy sie za to. Wlasnie sie dowedzialem 5 min temu. Mojej Mamie, mercedes klasy B. Takie popychadlo plastikowe. Ale niewazne - od rana jest to juz popychadlo plastikowe bez lusterek od strony kierowcy i pasazera. I nie mowie o samych wkladach, tylko o calej ***anej obudowie! Wszystko wyrwali. S****ysynom powinno sie palce lamac, za kazda kradziez jeden palec i gwarantuje ze kradziez by spadla. Od dzisiaj sledze te obudowy na allegro i jezeli znajde to jade po obudowy i bedzie jeden ***** bez dwoch palcow. S****ielom sie nie chce pracowac wiec po prostu ida i wyrywaja to, na co inni zapracowali :/

Kuziem, pomyslow mam sporo co do tej strony, mysle ze trzeba sie za to wziac. Tak jak wspominalem, ja po prostu czasowo sie nie ogarne jeszcze ze strona na karku, ale mysle ze we dwojke damy rade cos pokombinowac.

Myslalem nad czyms takim. Jednorazowa rejestracja, tak jak w przypadku przelewow. Rejestrujesz sie i dostajesz jednorazowy kod dostepu na jedno ogloszenie. Mysle ze w przypadku czesci sms za 5zl, w przypadku samochodu 10zl - powinno pokryc koszta strony, domeny itd (z tego co sie dowiedzialem, nawet jezeli jest sms za 5zl, to do twojej kieszeni wplynie pewnie nie cala polowa z tego, reszte bierze operator. A jezeli ci ukradli samochod za 10 000zl, to mysle ze przelkniesz koszta 10zl zeby powiekszyc swoje szanse).

Zeby to dzialalo, to powinna byc jakas zacheta dla osob zeby to zglosili jezeli faktycznie znajda na allegro. Czyli jezeli np mi ukradna samochod, to daje ogloszenie ze zdjeciami, numerem kontaktowym itd, ze samochod sdkradziony w takim i takim dniu, i wybieram wielkosc nagrody dla osoby ktora poda mi info ktora doprowadzi do znalezienia samochodu. Przy podawaniu info, wybieram w tej nakladce NAGRODA np 100zl. (w nakladce NAGRODA jest opcja 10, 25, 50, 100, 101 lub wiecej zl nagrody za pomoc w znalezieniu skradzionej czesci lub samochodu). To jest wazne, bo to jest mobilizacja zeby ludzie wchodzili na te strone i podawali info jezeli cos faktycznie znajda, a to z kolei moze sie przyczynic do tego ze bedzie to skuteczne.

Wszystko zrobie zeby tym ****om zlamanym utrudnic zycie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuziem, pomyslow mam sporo co do tej strony, mysle ze trzeba sie za to wziac. Tak jak wspominalem, ja po prostu czasowo sie nie ogarne jeszcze ze strona na karku, ale mysle ze we dwojke damy rade cos pokombinowac.

Myslalem nad czyms takim. Jednorazowa rejestracja, tak jak w przypadku przelewow. Rejestrujesz sie i dostajesz jednorazowy kod dostepu na jedno ogloszenie. Mysle ze w przypadku czesci sms za 5zl, w przypadku samochodu 10zl - powinno pokryc koszta strony, domeny itd (z tego co sie dowiedzialem, nawet jezeli jest sms za 5zl, to do twojej kieszeni wplynie pewnie nie cala polowa z tego, reszte bierze operator. A jezeli ci ukradli samochod za 10 000zl, to mysle ze przelkniesz koszta 10zl zeby powiekszyc swoje szanse).

Zeby to dzialalo, to powinna byc jakas zacheta dla osob zeby to zglosili jezeli faktycznie znajda na allegro. Czyli jezeli np mi ukradna samochod, to daje ogloszenie ze zdjeciami, numerem kontaktowym itd, ze samochod sdkradziony w takim i takim dniu, i wybieram wielkosc nagrody dla osoby ktora poda mi info ktora doprowadzi do znalezienia samochodu. Przy podawaniu info, wybieram w tej nakladce NAGRODA np 100zl. (w nakladce NAGRODA jest opcja 10, 25, 50, 100, 101 lub wiecej zl nagrody za pomoc w znalezieniu skradzionej czesci lub samochodu). To jest wazne, bo to jest mobilizacja zeby ludzie wchodzili na te strone i podawali info jezeli cos faktycznie znajda, a to z kolei moze sie przyczynic do tego ze bedzie to skuteczne.

Wszystko zrobie zeby tym ****om zlamanym utrudnic zycie :/

jestem webdeveloperem, będziecie potrzebować pomocy to dajcie znać, co prawda ja nie mógłbym dla Was tego zrobić, mam za dużo własnej pracy, ale znam trochę osób i tematów, które mogłyby Wam pomóc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Matis... zedytował tego posta do ktorego odpisalem wczesniej, wiec teraz to dziwnie wyglada :D w kazdym badz razie w pierwszej jego wersji, dal linka do zderzaka na allegro w takim kolorze jaki tu byl szukany i pytal sie czy to czasami nie ten skradziony. Wiec odpisalem ze raczej to nie ten, bo zderzak sie podobno odnalazl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...