Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Mam pytanie do forumowiczów o auto z tej aukcji http://moto.allegro.pl/bmw-e46-kombi-full-m-pakiet-2-i1391053091.html

a mianowicie czy ktoś wie co to za autko bo jestem zainteresowany, ale nie chcę naciąć się na jakąś minę :) Wolałbym żeby nie dostało zbyt mocno w tyłek od jakiegoś niewyżytego gościa. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie nie znam tego auta ale musze przyznac ze prezentuje sie bardzo ladnie. nie widac zeby bylo skladane, wyposarzenie bogate, zdjecie ksiazki serwisowej tez swiadczy o niej pozytywnie. gosc wydaje sie wiarygodny- mysle ze warto ja obejrzec z bliska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUto wyglada na dosc konkretne, ale opis mi nie pasuje. Nie wiem, teksty typu ze jestem fanem, jezeli ktos mi nie wierzy to niech przyjedzie i mu opowiem o silniku. Prosze sie nie bac... " mi nie leza i sa malo konkretne. Chyba ze mam nowo roczne przesady :) Opis opisem, ale samochod wart zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czechu sorki mój błąd, na przyszłość obiecuję poprawę. Jeśli mam być szczery to wolałbym 328 lub 325 ale na obecną chwilę nic godnego uwagi nie znalazłem a ta wygląda ciekawie. W sobotę będę we Wrocławiu to się umówię z gościem na oglądanie i zobaczę. Wcześniej jeździłem e36 320i i powiem szczerze że te 150 koni dawało jakoś radę. Tu jest 20 więcej to powinno być lepiej. Nie wybieram się na zawody w drifcie także do normalnej jazdy chyba wystarczy. Byle się przy wyprzedzaniu nie muliła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale z tego co slysze, niejeden mowil juz ze te 20/40 koni robi ogromna roznice, a utrzymanie to samo. A co kilka koni wiecej pod pedalem to zawsze jak dla mnie wieksze bezpieczenstwo. Rzuc okiem na jakies 328, naprawde z tego co slyszalem to ten silnik jest bajeczny. Osobiscie mialem 320Ci w E46 i no kurde, dla mnie delikatnie mowiac mulowaty egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOje e36 touring 323 ...jechalo tak samo jak 328 coupe,i 328 nie bylo zajechane,bylo pare prob i kazda konczyla sie pol metrowym odejsciem przez 328 w trasie to samo i druga rzecz spalanie o wiele nizsze jak 328, jezeli ktos jest fajnem rowniez benzyny bez lpg to wyjdzie o wiele lepiej na tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOje e36 touring 323 ...jechalo tak samo jak 328 coupe,i 328 nie bylo zajechane,bylo pare prob i kazda konczyla sie pol metrowym odejsciem przez 328 w trasie to samo i druga rzecz spalanie o wiele nizsze jak 328, jezeli ktos jest fajnem rowniez benzyny bez lpg to wyjdzie o wiele lepiej na tym:)

Oj to jednak mi sie wydaje ze ta 328 byla lekko zmeczona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...