Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

To już przerabialiśmy - zadzwoń, zapytaj. Bez wypominania pisałem Jej już podania o podwyżki i zmianę stanowiska na starszego referenta bodajże ;) wczoraj i dziś byłem na szkoleniu, ale jutro mogę ją osobiście pozdrowić, zaraz po tym jak poda kawę, bo zawsze tak robi jak długo się nie widzimy :P

A co do reszty kuzynek - Iwcia jest spox, ale Smarkula to przegięcie pały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

a pro po tego autka to ostatnio właśnie oglądałem je we Wrocku. Jeśli chodzi o wnętrze to wygląda przyzwoicie jak na zdjęciach, skóra nie poprzecierana, aczkolwiek przebarwiona zarówno fotel kierowcy jaki i pasażera. Kierownica w dobrym stanie, nie przetarta. Natomiast dramat zaczyna się jak podniesiesz maskę, przód to chyba była zmasakrowany cały, widać ślady spawu, chłodnica poklejona cała, na masce widać jak szpachla osiada i lakier cały popękany. Z tego co gość mówił to nie działa czujnik temp. zewnętrznej, moduł abs(jakieś 800zł) jakbyś chciał wymienić.. Auto sprowadzone było z Niemiec i niby stało przez rok nie używane. A i klasa euro = 2, co chyba mówi samo za siebie. Także w moim wypadku nawet nie opłacało się wjeżdżać na warsztat, przynajmniej moim zdaniem. Z resztą szukam takiego egzemplarza już 4miesiąc i naprawdę ciężko.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zbliżamy się do końca, miałem już kilka opinii że walone ostro w przód. wygląda na toże jeszcze trochę mi zejdzie zanim znajdę to czego szukam, i mam nadzieję że nie będziemy sobie podbijali ceny ;))))

A Bastka zapraszam na priv albo GG (prawie zawsze niewidoczny) to pobajerujemy o koligacjach rodzinnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...