Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Czailem zeby Cie poznac ale jakos tak wyszlo , ze szybko sie zawinolem , zonka troche wymarzla i w karpaczu i na lotnisku . Pozatym niezle miejsce i pogoda dopisala

jeżeli to ty z awatara to chyba cię widziałem jak wjeżdżałeś,stałem na samym winklu przy płocie,przez to,że szybko uciekłeś młody musiał szukać okazji:lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę dołączyć do ekipy jadącej od strony zgorzelca. Gdzie się spotykacie? tylko mam jedno pytanie : Czy nie będzie wielkim obciachem pojechać na zlot poobijanym e 34? Miałem lekki poślizg na autostradzie i nie zdołam jej poskładać na czas.

Widzialem kolezko ze jestes szczesliwym posiadaczem moich bylych kolek :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w domu idę owiedzić moja lube bo chora, a wracając do Krzywej to tak jak każdy mówił chłopaki nie ogarnęli bezpieczeństwa nawet w najmniejszym stopniu...niestety. Wyjazd na autostradę mega takiej kolumny jeszcze nie widziałem a jeszcze lepiej ze mogłem w niej uczestniczyć, towarzystwo jak zwykle doborowe, grill i kiełbasy były, Edu karną mnie swoją bestią i jest git mogę umierać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanko. Kolumna na A4 była elegancka, dzięki wszystkim za spokojną i bezpieczną jazdę. Jak wjechaliśmy wszyscy na CPN to byłem w szoku, za***iście to wyglądało. Sama impreza średnia i to grubo. Tu się ścigają, ludzie prawie włażą pod koła, tam ktoś pali gumę, tam ktoś leci ścigaczem, wracając z płyty głownej prawie nie wpadłem pod Lagunę jakiegoś wieśniaka bo wpadł na pomysł by wejśc sobie w zakręt na ostrej. Na naszym sektorze przez jakiś czas było fajnie, później strach było gdziekolwiek się ruszyc. Powtórka z głównej płyty, tu się scigają, tam jakiś debil w BMW pali gumę i kręci bączki kilka metrów od tłumu. Podsumowując fajnie było się z Wami spotkac, poznac wreszcie Tazunia, Paweło, Kuziema, Jareknesa i kilka innych osób, pogoda dopisała, piękne słoneczko. Szkoda tylko, że na ten zlot wjechało tylu idiotów a organizatorzy nie podołali w zakresie bezpieczeństwa uczestników zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

My już też dotarliśmy do domu :D

Fajnie było się spotkać w starym gronie i miło było poznać nowe osoby :drunk:

Na sam początek chciałbym bardzo podziękować za rewelacyjny przejazd po autobanie .... żadnej partyzantki po drodze mimo że z decathlon opuszczaliśmy w 36 beemek .... na filmie i w lusterkach wrażenie było niesamowite ... całe stado beemek jedna za druga ... normalnie mistrzowsko to wypadło a później jak jeszcze dołączyły kolejne ekipy to na lotnisko wjechaliśmy z tego co naliczyłem w 57 beemek :)

Miejscówka która zaklepał nam Pawelo była rewelacyjna , myślę że organizatorzy w najśmielszych oczekiwaniach nie spodziewali się takiej ilości samochodów na lotnisku nie znam dokładnej liczby aut jaka się zjawiła ale jeśli u nas było około 60 aut to na całym lotnisku mogło być 10 razy tyle .... pogoda dopisała i co kto miał wytargał z garażu i przyjechał na lotnisko.

Trudno mieć pretensje do organizatorów bo taka ilość aut fizycznie była nie do ogarnięcia , zwłaszcza że osób w kamizelkach próbujących nad tym wszystkim zapanować była dosłownie garstka.

Jak to zwykle bywa ludzi którzy mają sieczkę zamiast mózgu nie brakowało .... mam na myśli tych którzy zapierdalali pomiędzy ludźmi .... aż dziw bierze że nikt (mam nadzieję ) nie ucierpiał :)

Fajnie że pojawiło się sporo osób które pocisneły spoko kilosków żeby się z nami spotkać np Czechu albo Nobody Man z raciborza .... albo Kuziem który kombinował jak tylko mógł żeby się pojawić nawet skłonny był polecieć simsonem 70 kilosków :drunk: szacuneczek

Właśnie zrzucam fotki z filmy , zaraz cos wkleje na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz w domku na spokojnie dotarlem :) zerknelem z ciekwaosci na opone bo cos nie halo bylo jak wracalo a tam same druciaki ;/;/;/ Szkoda ze nie moglem sie zbytnio poscigac ale to juz nie moja wina :) Ta srebrna Alpina d3 tez zostala obiechana na sam koniec jak odierzdzalismy :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz po Krzywej trzeba wyjść na prostą;) jeśli chodzi o organizacje to chyba już wszystko zostało napisane ale za to miło było zobaczyć starą ekipę, był Pan z chińskiej bajki, Kosa i nawet Śliwomix:):)Chiccoooo powspominał trochę, Edu poszalał, ogólnie zlot na PLUS, zwłaszcza że ilość śmigieł była imponująca. Dzięki wszystkim za imprezke i mam nadzieję do szybkiego zobaczenia. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

staliśmy tak z tazuniem i kuziemem,nie ma ich i niema,ale jak wjechaliście to...........jeżeli ktoś by nie widział o co chodzi to by pomyślał,że to armagedon.Tyle beemek zajechało na Statoila,że miejsca nie było,maskrka normalnie

:shock::shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zlocik, na szczęście Roys mnie zabrał bo bym teraz cisnął na simku do domu :lol:

W końcu poznałem Was i jestem z tego bardzo zadowolony, naprawdę bardzo fajna ekipa! Mam nadzieję że na następną Krzywą wpadnę już swoją Bumką ;)

Bezpieczeństwo... a właściwie jego brak... hm...

Jak tak gadaliśmy z chicco, mariuszem, edu i z kimś jeszcze, trzeba by było zrobić wjazd za 10zł od auta żeby organizatorzy ogarnęli jakieś tasiemki odgradzające itd. itp.

Ale podsumowując było świetnie :)

Do następnego!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za zlot. Wkoncu sie spotkalismy w tym roku :) Jak by niebylo zlot mi sie podobal chociaz o nieszczescie nie bylo trudno. Zdjec niestety nieposiadam bo moj aparat zaniemogl juz na dekathlonie :/ reszta byla robiona telefonem ale i tak tego niemam zawiele. Na koniec sie troszke nawet poscigalismy jak to cale "zapszanstwo" sie rozjechalo.

6 Pozdro do nastepnego i czekamy na foty i filmiki !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dziekuje za spotkanie. Znowu zdominowaliśmy zlot. Przejazd A4 i wjazd na stcje benzynową robił mega wrażenie. Tak zostało to napisane wyżej - zlot przerósł organizatorów - zero bezpieczeństwa, totalna samowolka, bankowe było, że dojdzie do jakiejś stłuczki, ale najważniejsze, że ludzie cali mimo tego totalnego zamieszania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...