Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

witam. to było moje pierwsze spotkanie tego typu i musze przyznac, ze było super mimo tego, ze waz od hamulców padł :( wielkie podziekowania w pompcy dla kosy, alusa oraz dzikiego, bez was bym nie dal rady. jakos dzieki poxlinie dojechalem :) dzieki za wszystko do nastepnego razu.<bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. to było moje pierwsze spotkanie tego typu i musze przyznac, ze było super mimo tego, ze waz od hamulców padł wielkie podziekowania w pompcy dla kosy, alusa oraz dzikiego, bez was bym nie dal rady. jakos dzieki poxlinie dojechalem dzieki za wszystko do nastepnego razu.

hehe nie ma za co ;) to super ze udalo Ci sie wrocic, bo szczerze mowiac nie dawalem zbyt duzych szans tej poxilinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem na chwilkę, ale trochę później przyjechałem bo odsypiałem sobotnie występy :P

Sporo bumek się najechało :) Aż miło było popatrzeć.

Musiałem też znikać szybciej, bo dzisiaj w nocy jadę do Koszalina tirkiem i należało wypocząć żeby bałaganu nie narobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuje za spotkanie, było nas duuuużo :D

Przejazd autostradą był wypaśny, pełna kulturka, bezpiecznie, nie było kozaczenia i partyzanki na drodze :) Takie kolumny to ja rozumiem ;)

Dużo nakręcilam, nie wszystko wyszło dobrze, bo czasem mojemu mężowi zdarzyło się depnąć ;), ale trochę materiału mamy :)

Sam zlot taki sobie; podstawowa sprawa jakim jest bezpieczeństwo nie została dopilnowana, ale przy takiej ilości aut i różnych dziwnych, nieodpowiedzialnych ludzi, to można było się tego spodziewać.

Pogoda dopisala, sezon grilowy rozpoczęty, teraz pozostaje nam czekać na kolejne spotkanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za super impreze :D o organizacji juz nie bede nic pisal ale klimat maxbimmera zalatwil temat. co do kolumny to bylem pod mega wrazeniem. jak na lotosie wysiadlem z auta i wdrapalem sie na te palety to mi szczene zbieralem z podlogi. cos niesamowitego :D na plycie tez mielismy swietna miejscowke dlatego tu wielkie dzieki dla "naszych" organizatorow :D

pogpda dopisala, nastawialem sie na deszcz i pozytywnie zaskoczenie :D

dzieki za cwiartki chlopaki i grila :D co prawda jak Daria schowala mi kluczyki to prawie nawalilem w pory ale bylo naprawde zaje***cie :D

do nastepnego- mam nadzieje jak najszybciej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za miło spędzony czas. I dzięki Mordulcu za naklejkę ;) Co do ilości kilosów do pokonania - dla takiego towarzystwa, to jestem gotowy pokonać jeszcze trzy razy tyle a nawet i więcej.

Trochę fot ode mnie:

[ATTACH=CONFIG]9336[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9338[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9340[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9337[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9339[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9335[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]9334[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie. Ale za bardzo zszokowalem sie iloscia aut ludzi ale co najgorsze to negatywnie bo to palenie gumy wsrod ludzi..... przejazdy obok krecacego sie auta innych samochodow... szkoda gadac. Na kresce to po prostu szok!!!!! Pierwszy raz jade w miare ok ale Ci ludzie obok a jak w m3 sie depnie to i bokiem idzie i co w ludzi?? Stad kontrolowany lekki start, chociaz u mnie zawiecha na igle wiec idzie rowno nawet przy maksie, tyle ze scigajac sie z białym niedoróbkiem po wypadku odciazonym o 150kg to gdy widzialem jak przy starcie na bok ucieka to wolalem ostroznie patrzec co sie z nim dzieje a obok ludzie! Przeciez to jest ZERO ODPOWIEDZIALNOSCI i jakiegokolwiek pomyslunku. Po tym drugim przejezdzie gdy wracalem to juz ruszyli nastepni a tu!!! kobieta z wozkiem z dzieckiem przez pas wyscigowy PRZEBIEGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zszokowany pełną inteligencja pani powoli wracam z kreski i...... pies na smyczy wybiegl przed kola, No rozjechałbym go !Potem to juz ostatni przejazd i tak nie udany po takich przezyciach. Szczescie ze nikomu nic sie nie stalo, a i podobno sie fury stuknely.... ech. Najwazniejsze przejazd mega kolumna elegancko bez zajezdzania bez hamowania naglego.. Pełna kultura po naszej stronie. Potem swietna miejscowka za winklem :) dziekuje koledzy. Miło było poznac nowe twarze chociaz wiecej posiwecilem czasu na startowanie na marnej czesci zlotu, ale coz maly błąd.. to pojechalem do naszej czesci zrobilem kółeczka na dokonczenie starych opon i.... musialem jechac kupić żonie nową bawarke ;) stad szybko się zmyłem bo o 14 i pogodzilem przyjemne spotkanie ze wszystkimi i pożyteczne interesy:) Jeszcze raz dziękuje i wierze ze zorganizujemy jakis sobotnio niedzielny wypad w góry może majówka??

Po raz kolejny utwierdziłem się iż MAXBIMMER jest niepowtarzalnym klubem zespołem wspaniałych ludzi. Potrafimy się zorganizować i zapiąc wszystko na ostatni guzik, a każdy ze spotkań wynosi bezcenne wspomnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na końcu już widzieliśmy z tazuniem tę Megane w tyle e34, mało brakowało ;)

Coz koledzy.. nie spodziewalem sie, ze was az tak duzo bylo zebyscie sie w miejscu zatrzymali ;) dopoki minelem trzy BMW lewym pasem bylo OK.. ale jak sie Was po horyzont zrobilo to mi sie przypomnialo, ze pol wojewodztwa leci na Lotnisko ;)

A Megana nie moja, tylko szwagra i na dodatek lecielismy na jego zareczyny, wiec sie lekko zagadalismy i malo nie pocalowalem tej e34 ;)

BTW.

Zeby bylo smieszniej to jestem z samego Boleslawca, wiec na Zlocik mialem najblizej ;)

A takie akcje z hamulcem w podloge i kiera na maxa w prawo to juz (niestety - przez "niedzielniakow") mialem kilka razy, wiec wiedzialem co sie dzieje ;)

Pozdroweczki Chlopaki i szerokosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
BTW. Zeby bylo smieszniej to jestem z samego Boleslawca, wiec na Zlocik mialem najblizej A takie akcje z hamulcem w podloge i kiera na maxa w prawo to juz (niestety - przez "niedzielniakow") mialem kilka razy, wiec wiedzialem co sie dzieje Pozdroweczki Chlopaki i szerokosci

Hehe bo to jakieś teraz oszczędności są asfalt sporo kosztuje i robią co raz krótsze zjazdy z autostrady .... no i się beemki nie pomieściły :lol:

Brawo za refleks , dobrze że nic się nie narozrabiało :)

Mordulec bedziesz lepil jakis filmik ?

Dzisiaj sobie przekonwertuje to co mam do normalnego formatu i powoli coś będę wycinał .... tylko czekam na fotki jak ktoś jeszcze ma to proszę podsyłać -> mord@go2.pl

.... ale przejazd z autobany widziałem już w HD na telewizorze i kurna robi mega wrażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...