Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

tez dzieki wielkie za spotkanie : ))) co do jakosci imprezy to kazdy wie, wiec nie ma co sie powtarzac.... nie zdazylem poznac niektorych z ekipy ale jeszcze sie nadrobi, szkoda.... ale musielismy z bratem wczesniej sie urwac bo korzystajac z okazji mial do nas wpasc do Lubina chociaz na chwile, a jeszcze dzisiaj czekala go podroz do Warszawy na szkolenie, wiec kaaaawal drogi :) dawajcie wiecej fot i filmikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Kosa 325i gdzie Ty się schowałeś, że Cię nie poznałem snajperku? Pewnie gdzieś w krzakach jak na stacji paliw w grze

Najlepszy numer był jeszcze pod Decathlonem .... Heno razem z Kosą325 pojechali na szybko do Norauto na myjnię .... wrócili .... a Heno pyta gdzie ten Kosa325 bo miał przyjehcać na Decathlona i pojechać z nami na Krzywą ..... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy numer był jeszcze pod Decathlonem .... Heno razem z Kosą325 pojechali na szybko do Norauto na myjnię .... wrócili .... a Heno pyta gdzie ten Kosa325 bo miał przyjehcać na Decathlona i pojechać z nami na Krzywą .....

To prawda tak mi wstyd. Ale skąd miałem wiedzieć że on to on nie miał nigdzie nicku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :D a smigalem tu i tam ;) tak dla przypomnienia taki mały blondyn w jasnej kurtce sztruksowej ;)

tu na focie od Mordulca uchwycilo mi plecy ;)

http://s1197.photobucket.com/albums/aa428/mordulec/Krzywa%20marzec%202011-FAST/?action=view&current=DSCN4358.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy sezon rozpoczęty wielu nowych ludzi poznałem ale nie wszystkich zapamiętałem wielu sobie inaczej wyobrażałem :)

heh tyle beemek dawno nie było i mało brakowało a skosowałłbym jakiemuś koledze dupkę w e-34 czarnej z lotką heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również wielkie dzięki za spotkanie,

my się lepiej zorganizowaliśmy niż organizanci zlotu

jak już rozmawialismy z Dzikim, coś mamy w sobie że gdzie byśmy nie staneli to cała impreza przenosi sie na nasz sektor, tak było na Tuningowiskach, w Skarbim no i teraz potwierdziło się to w Krzywej

kilka fotek ode mnie:

ea37ffa5e49673ebm.jpg

4fe85b86503ee4bam.jpg

f084a5f7c010679cm.jpg

c388dd992f9a4ed6m.jpg

8b63cb2d17961787m.jpg

5dbf431bb08eba3dm.jpg

ae8f65ffbfef8fcdm.jpg

5bac71da0a564b1cm.jpg

1469bf6a83988d00m.jpg

bacbfd91a46124a6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...