Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mordulec
Hej Mordulec, nie bądź sknera..;) też chcemy zobaczyć ten filmik:)

Pozdro

Spoko spoko , poskładam i wrzucę całość :)

Po zgraniu filmów ich objętość nie bardzo pozwala na wrzucenie tego ot tak na youtuba bo zajmuja 5 giga :lol:

Dajcie mi chwilę czasu na ogarnięcie tego i będzie co pooglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, karteczek poszlo 1000szt., potem jescze auta wpuszczali ale bez oznaczenia

szycuja , ze okolo 1300 samochodow sie zjechalo :D

dlatego taka zadyma - ja liczylem na max 600aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczenstwo na zlocie to jedno, bezpieczenstwo na trasie to drugie.W tak licznej grupie nie dalo sie jechac. Dwa razy hamowanie chyba do 40km/h na autostradzie na obu pasach??? Raz wjechal by mi w pupe kolega z ciemnej e36 , a drugi raz jakas kobieta skoda fabia. Po tym stwierdzilem ze tak sie nie da, dlatego odlaczylem sie od calej grupy wraz z 3 innymi beemkami.

Co do samego zlotu to ja sobie stanalem zaraz przy wjezdzie, wiec nie balem sie o auto. Ilosc aut przerosla organizatorow wiec nie ma co narzekac na bezpieczenstwo (choc mozna bylo np otasmowac teren do pakenia gumy i pas 1/4) bo 20 ludzi nie upilnuje 6 tys osob. Na koniec wszystko psuly motocykle, byly po prostu wszedzie.

Generalnie nic specjalnego, ale sezon otwarty , a ilosc aut (szczegolnie bmw) imponujaca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Dwa razy hamowanie chyba do 40km/h na autostradzie na obu pasach???

Hmm dziwna sprawa bo właściwie tylko ja latałem od końca do początku kolumny kręcąc film i zajmowaliśmy praktycznie cały czas prawą stronę a prędkość kolumny była w okolicach 110kmh i w miarę płynnie to szło.

A Wy wystartowaliście zaraz za nami bo na bielanach mijaliśmy Cie jak wjeżdżałeś dopiero ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja zawrocilem za wami, ale na rondzie przy decathlonie zagadalem sie przez telefon i pojechalem w strone KFC :P wjezdzalem drugim wjazdem na autostrade, musialem kawalek was podgonic , a mnie z kolei gonily czarne e65 e90 i e82. Jedno (pierwsze i na obu pasach) mocne hamowanie bylo jak chyba Michowi? cos stalo sie z autem i stal na parkingu, a drugie nie wiem co to bylo, ale bylo rownie goraco. Dlatego pozniej w 4 auta pojechalismy troszke szybciej do przodu. Najwazniejsze ze nic sie nie stalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Jedno (pierwsze i na obu pasach) mocne hamowanie bylo jak chyba Michowi?

To chyba chodzi o Kosę ... faktycznie zaświecił mu się check i zjechał na bok ja też się zatrzymałem żeby zobaczyć co się stało ale reszta poleciała równym tempem dalej.

A później lekkie spowolnienie było jak się ekipa z polkowic dołączyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było strasznie, atmosferka i pogoda ( nawet dopisała ).

Tak wyglądał mistrz po wygraniu wyścigu z kevinem bmw m3 i alpiną swoim klekotem:)

W czasie degustacji

[ATTACH=CONFIG]10133[/ATTACH]

Po degustacji

[ATTACH=CONFIG]10134[/ATTACH]

Teraz jakis zlocik to nysa czy gostyń, a może o czymś niewiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba chodzi o Kosę ... faktycznie zaświecił mu się check i zjechał na bok ja też się zatrzymałem żeby zobaczyć co się stało ale reszta poleciała równym tempem dalej.

A później lekkie spowolnienie było jak się ekipa z polkowic dołączyła :)

Mordulcu, że niby my spowolniliśmy kolumnę??:-P chłopaki fajnie się zachowali, powpuszczali nas w środek i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Mordulcu, że niby my spowolniliśmy kolumnę?? chłopaki fajnie się zachowali, powpuszczali nas w środek i było ok.

Hehe nie no przejazd wyszedł rewelacyjnie .... przeprowadzenie w kolumnie 40 beemek to nie lans po mieście miedzy CPN'em a McDonaldem :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...