Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj w nocy z 3 na 4 lutego, we Wrocławiu na Biskupinie, na rogu ulicy Olszewskiego i Gersona wykrecili mi caly kompletny zderzak i listwy M Technik. Zderzak koloru czarnego (DIAMANTSCHWARZ METALLIC (181)) dodam ze na halogenach po niewidocznej stronie na plastiku byl wyryty napis "02RU", dodatkowo po poprzedniej kradziezy samych halogenow, byl urwany zaczep halogenu od strony kierowcy i dlatego po tej stronie halogen byl zamontowany na bialą opaske zaciskową. Listwy z napisem M Technik. Wszystko było oczywiscie oryginalne, gdyz na tym wyjechal z fabryki. Ponizej zdjecie auta jeszcze ze zderzakiem i listwami:

skradziono.jpg

Tutaj zdjęcie w większej rozdzielczości: http://img204.imageshack.us/img204/3248/skradziono.jpg

Tak jak pisałem wydaje mi sie ze najlatwiej bedzie rozpoznac halogeny, bo niestety kolor zderzaka dosc popularny. Niemniej gdyby ktoś widział wyzej wymienione przedmioty na sprzedaż, to prosiłbym o kontakt pod numerem telefonu 888 106 088 lub na gg:1076246. Za jakiekolwiek informacje na pewno sie odwdzięczę. Pozdrawiam

Edytowane przez Kosa325i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie to standart , jak zostawisz auto na pare dni w tym samym miejscu to sciagna z niego wszystko. W tamtym roku ukradli 4 sztuki e30 w m techniku , kilka zderzakow i listw m pakiet z e36 ... ciezko takich namierzyc i wymierzyc kare. Ostatnio znajomemu ukradli lusterko MT z e30 wybijajac przy tym szybe kierowcy i uszkadzajac przednia przy sciaganiu lusterka... Dramat. Znakujcie w jakikolwiec sposób listwy zderzaki itp!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakiekolwiek informacje na pewno sie odwdzięczę. Pozdrawiam

Tutaj nie trzeba zadnego odwdzieczenia. Kazdy po prostu chce, by jak najwiecej tych s****ysynow dostalo za swoje, czy to poprzez wymiar sprawiedliwosci ktory jest malo sprawiedliwy, czy to przez samosad. Ten drugi niestety jest skuteczniejszy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba znaleźć ten układ zabezpieczający przed laniem na koła przez psy, który daje prąd z ostatnich obrotów alternatora na koła, podnieść napięcie do 20000V i puścić na karose. Rano przychodzisz, i kończysz samosąd na przestygniętym amatorze cudzej własności... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja fura śpi w garażu czasem na mojej posesji, ale jak pojade gdzies i spać bedzie na blokowisku itd, to chce spać spokojnie i nie traciś ok 600zł tylko na przodzie.

Dlatego ja zakładam zwykłe zderzaki- choć mam sładośc do m pakietu.

Listwy były M ale zostały sprzedane- dmuchać na zimno.

Zderzak możesz zaspawac na gwintach po zamontowaniu- nie zabiorą napewno, ale mogą na złośc połamać.

Gdzieś czytałem że listwy boczne grawerują sobie ludzie swoim nickiem- groszowe sprawy, i puźniej nie jest chodliwy towar bo zaspawanie nicku i polakierowanie to tez pieniąrzek.

Ps tez mieszkam ma biskupinie ( bsk ) tak jak wozu i bartez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie przypadek tylko zorganizowana akcja , mi ponad rok temu zdjęto zderzak z 325i , kilka tematów już było o znikających Mpakietowych zderzakach , ch**e robią na tym interes od dłuższego czasu , zastanawia mnie tylko w jaki sposób można sprzedać tyle zderzaków bez wzbudzania jakiś podejrzeń , u siebie na dzielnicy wiem co najmniej o pięciu w tym jednemu kolesiowi dwa razy , masakra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zedytowalem troche ogłoszenie, poniewaz napis wyryty na halogenach to na 100% "02RU", moze akurat ktos trafi na te halogeny, to wtedy tak jak mowilem prosiłbym o kontakt 888 106 088.

Ps tez mieszkam ma biskupinie ( bsk ) tak jak wozu i bartez

To uwazajcie na swoje auta, myslalem ze Biskupin to spokojna dzielnica, a tu takie coś :/

Edytowane przez Kosa325i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73
Przecież to nie przypadek tylko zorganizowana akcja , mi ponad rok temu zdjęto zderzak z 325i , kilka tematów już było o znikających Mpakietowych zderzakach , ch**e robią na tym interes od dłuższego czasu , zastanawia mnie tylko w jaki sposób można sprzedać tyle zderzaków bez wzbudzania jakiś podejrzeń , u siebie na dzielnicy wiem co najmniej o pięciu w tym jednemu kolesiowi dwa razy , masakra !

to jest raczej robione na zamówienie warsztatów typu"u miecia za stodołą",klepią auta po dzwonach,i zamawiają u gnojków właśnie listwy,zderzaki...,ostatnio,tylko nie pamiętam dokładnie,zamknęli taki warsztat,tylko oni kradli całe auta,przebijali numery,i sprzedawali,niektóre po kilka razy obracali(mieli klucze do tych aut),swojemu sąsiadowi jak sprzedali,to go ostrzegli"ubezpiecz samochód,bo takie kradną"....i oczywiście ukradli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego poważnie zastanawiałem się nad kupnem M-paka , bo samochód który stoi ciągle pod blokiem jest łatwym łupem dla takich skur.....synów chyba że się jakoś zabezpieczy dobrze zderzaki . Znajomemu zarąbali w poprzednich latach 2 zderzaki a gdy kupił 3 to jakoś go sobie zabezpieczył i powiedział mi że bez podnośnika nie da się go ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ściągną to poniszczą ze czas tracili na niego.

Może i masz racje ale od czegoś trzeba zacząć bo gdyby większość ludzi zaczęła coś z tym robić to spodziewam się że po paru nieudanych próbach by dali sobie spokój z tymi zderzakami .

A tak to zapierdzielać będą dalej. A osobiście wole utrudnić życie złodziejowi niź nic z tym nie robić . A co do listw to już szkoda słów bo kradną chyba ze wszystkich lepszych aut które są coś warte i jest na nie zapotrzebowanie.

Edytowane przez hall
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A osobiście wole utrudnić życie złodziejowi

Nim go całkowicie zdejmie :(

Wiem że Mka łądnie wygląda, ale szkoda mi wydawac ok 500/600 stów i tracic je co miecha- lub dwa.

Dlatego ja mam zwykłe i takie będą, listwy boczne sprzedane- dmucham na zimne.

Ale oczywiście jest to kwestia podejścia do tego tematu- ja swoje zdanie powiedziałem i puki się temam we wrocku nie uspokoji to Mki u mnie nei bedzie.

Taki jest nasz kraj kochany.

Ps. w irlandi jak mieszkałem na noc nawet fury nie zamykałem, panela nie ściągałem, a na stacje benz gdzie pracowałem jak irysy przyjeźdzały po żarło lub napoje to fura stała z właczonym silnikiem i stała a w niej nikogo i tak przez do 10 min- oczywiście były wyjątki że kluczyki zabierali ale fury nie zamykali bo mówili że szkoda czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...