Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

e36? no juz moglismy sie zamienic :D

a tak powaznie to powiem ci ze wizualnie prezentuje sie ok. moze mi sie tylko wydaje ale tylny zderzak jakos dziwnie lezy- ale pewny nie jestem. srodek tez raczej zadbany ale troszke bidny. szkoda ze koles nie wrzucil fotek serducha. poza tym wizualnie jest ok- kolorek suuuper :D mysle ze warto obejrzec

ale z tym przebiegiem to juz przesadzil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te pieniadze nie licze na cuda :) teraz mam wazniejsze plany finansowe dlatego sprzedalem swoja, ale chcialbym w okresie przejsciowym przed zakupem wymarzonego 330Ci, czyli z 3 moze 4 lata, pojezdzic dalej mocnym bmw, ktore nie musi byc wychuchane, oby sie za bardzo nie sypalo, dlatego takie cos jest spoko alternatywa :)

mati ja ze starszych bet to tylko coupe albo chociaz z motorem minimum 170KM :)

mniej wiecej wiem na co patrzec przy ogledzinach ale moze moglibyscie podpowiedziec jak zdiagnozowac poprawna lub niepoprawna prace silnik w takiej furze...? i tez czy ogolnie przy e36 na cos kokretnego zwrocic uwage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest w qp-tach ale jakbys byl na jakiejs diagnostyce to sprawdz koniecznie mocowania sanek bo w e36 lubia sie wyrywac razem z podloga, sprzeglo moze byc dojechane, sprawdz tylne oponki, w tym roku to juz wspomaganie moze sie odzywac i narazie nic wiecej mi nie przychodzi do glowy. a co do pracy silnika to musisz to zbadac osluchowo i przy silniku i za autem bo po obrotomierzu nie zobaczysz minimalej nierownej pracy. no i musialbys sie przejechac i zobaczys na wlasnej du*ie czy nic nie bile, nie puka, nie stuka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera od e34. Przebieg krecony, zdjecia ni w pipe ni w oko. Tyl byl ruszany (widac po klapie z tylu, miedzy klapa a blotnikiem z jednej strony wieksza szpara niz po drugiej). Nie ladowalbym sie w nia. A co z e30? :)

A tak BTW, nawet na chlopski rozum. Czy naprawde myslisz ze samochod z autentycznym przebiegiem 150tys by kosztowal 6900? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera od e34. Przebieg krecony, zdjecia ni w pipe ni w oko. Tyl byl ruszany (widac po klapie z tylu, miedzy klapa a blotnikiem z jednej strony wieksza szpara niz po drugiej). Nie ladowalbym sie w nia. A co z e30? :)

e30 nikt nie chce pogoladac chociaz auto z wrocka to przestalem o niej myslec i szukam sobie cos blisko :)

A tak BTW, nawet na chlopski rozum. Czy naprawde myslisz ze samochod z autentycznym przebiegiem 150tys by kosztowal 6900? :)

w zyciu nie wierze w jej przebieg ani w bezwypadkowosc, w cuda nie wierze, ostatnio ogladalem lepiej prezentujace sie na zdjeciach 328i i od razu zrezygnowalem, ale skoro jest to na miejscu to podejde ogladnac, nic mnie to nie kosztuje a moze trafi sie sztuka ktora da rade 2-3 lata pojezdzic :) jakbym szukal konkretnej sztuki e36 to na pewno nie w tej cenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30 nikt nie chce pogoladac chociaz auto z wrocka to przestalem o niej myslec i szukam sobie cos blisko :)

SPoko :) nie dalem rady czasowo w tygodiu, ale rano bede wiedzial jak weekend wyglada i moze uda mi sie ruszyc cztery litery i podjechac do kolesia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...