Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

zamiast naklejać może ją wozić w schowku

haha mocne ;D

na przeźroczysta powinna byc czarna

a na przyciemniona powinna byc snieżno biała przyklejana od zewnatrz :)

obczajcie jak maja na innych forach porobione :) ja mówiłem od razu ze to bedzie zly pomysl biala od wewnatrz tylko ze w polblizu polkowic nikt sie takim czyms nie zajmuje

napisz zeby zrobili przyklejane na zewnatrz a nie od wewnatrz i bedzie OK zobaczycie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz zeby zrobili przyklejane na zewnatrz a nie od wewnatrz i bedzie OK zobaczycie :P

Zaluje, ze nie mam fotki ze swojej E46, bo bialy kontur na ciemnej szybie bedzie widoczny, co innego na jasnej, tak jak Miras pytal, na jasna szybe ciemny kontur, powinno byc ok :) a przyklejana z zewnatrz nie bedzie sie odklejala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Słuchajcie po co taka kombinacja z tym wewnętrznym naklejaniem ?? nie lepiej zrobić zwykłe naklejki naklejane normalnie od zewnątrz ?

a przyklejana z zewnatrz nie bedzie sie odklejala?

Przecież te które mamy na klapie , są zewnętrzne i raczej się nie odklejają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to w ogole jakby kazdy mial to samo, kazdy klubowicz na klapie www maxbimmer pl i wtedy wiadomo jak sie spotka kogos na drodze, tych naklejek na szybach nie widac podczas jazdy. Wtedy mozna sie przywitac, poscigac czy podjechac na fajke jak sie jest na trasie. A ktos patrzy przy wyprzedzaniu na boczne szyby? Albo w miescie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Mordulec

Jeśli komuś jeszcze nie wysłałem zamówionych i zapłaconych naklejek to z góry przepraszam postaram się jutro wszystko powysyłać .... miniony tydzień był dla mnie MEGA CIĘŻKI i kompletnie nie miałem czasu się tym zająć , więc sorki jutro nadrobię zaległości :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Temat odświeżam co by nowego nie robić, potrzebuję kilka sztuk naklejek na tylną klapę, ma ktoś jakiekolwiek? Chętnie odkupię.

/Paweł

czy nikt tu nie zagląda? ;/

Naklejki są dostępne cały czas , wystarczy podjechać na spota .... mała na klapę -1zł /szt .... duża na szybę - 5zł/szt

Co stronę mam pisać to samo info ?? wystarczy przewinąć do tyłu info cały czas jest aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mord podesłałbyś? Przelew bym zrobił ;) bummer poszedł w ludzi jak pisałem i oczekuję następnego także ciężko abym pojawił się na spocie. 10szt małych

/Paweł

Mogę wysłać , odezwij się na PW i podaj dane do wysyłki , konto Poli znajdziesz właściwie w każdym temacie o zlotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...