Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

czyli Czechu jak mowisz naklejka na foli przeźroczystej??? bo byłem dziś u tego gościa co miał zrobić na próbę naklejke i się wk....łem!:2bacik:!!!! bo nagle powiedział że to jest nie możliwe wyciąć i przenieść na folie!!!co za treplolol wczoraj zapewniał że wszystko będzie git majonez że mucha nie siądzie!!!:)ale dobra jak czechu ma być na foli naklejka(nie wycinanka) to wszystko ok u nas też chcą jakieś 5złociszy od sztuki a mowiłem jej o formacie A5 czyli 21 na 14cm!!! i najlepiej jak będą białe i czarne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No dobra odgrzewamy.

Dzisiaj w czasie czyszczenia busa chcialem przykleic naklejke. Chcialem, probowalem, nie przykleilem, zepsulem. Problem polega na tym, ze sa tylko 2 warstwy, tzn wlasnorzecznie musialem przykleic kontur i sprobowac poprzyklejac wszystko po kolei, polowa sie podarla, polowa w ogole sie nie przykleila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej pracowałem w drukarni i na ploterze też trochę wycinałem, z własnego doświadczenia wiem, że małe elementy są praktycznie niewykonalne, ponieważ resztę foli musisz od dzielić ręcznie przez co zapewne ubytki w nerce. Jeżeli chodzi o zwykłe naklejki to mogę wpaść do firmy gdzie robiłem i spytać czy da rade zrobić coś dla mnie bez dodatkowych kosztów itd, jeśli się zgodzą w tedy możemy wykorzystać gotowe projekty tylko poprzekształcam je do wycinania i jedyny koszt to koszt zakupu foli czyli z tego co pamiętam to 7 zł za metr bieżący.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No ja juz wywnioskowalem, ze wycinanej nie zrobia nigdzie bo za maly format, pytalem jeszcze w jednym miejscu i ten sam text, jest jedynie opcja przezroczysta naklejka z naniesionym logiem, ale na ten temat malo kto sie wypowiedzial, wiec chyba forumowicze w tym stylu naklejki nie chca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...