Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

dzis rano zadzwoniła do mnie szwagierka że zniszczyli mojemu bratu bmw,***e porysowali ją do okoła wybili przednią i tylną szybe,lusterka,nerki połamane,najciekawszy jest napis wydziarany kluczem na środku maski "NIKT NIE BEDZIE JEŹDZIŁ LEPSZYM BMW ODE MNIE BAZI" kojarzy ktoś ten pseudonim???????

byłbym wdzięczny za pomoc bo w te bmw mój brat wsadził tyle serca i pieniędzy jak mało który miłośnik swojego samochodu,zdjęcia dodam wieczorem

prosił bym o kontakt

jak złapie gościa to mu rece połamie wrzuce do bagażnika i przywioze na spot,żeby każdy mógł się wyżyć na ***u

Edytowane przez Chacko e30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Mordulec

Nie wiem po co to napisałeś , bo w tej chwili zrobiłeś temu kolesiowi coś na kształt immunitetu ..... jak coś mu się stanie to będziesz pierwszym podejrzanym na liście

Współczucia co do auta , ale takie sprawy załatwia się nieco ciszej , usuń chociaż swoje dane z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię by zrobił to faktycznie ktoś kto lata BMW. I tylko idiota zostawiłby tam swój pseudonim. Dla mnie to jakas podpucha. Niech Twój znajomy zgłosi sprawę na policję. Może jakimś cudem dojdą do sprawcy. Spróbujcie też popytać trochę na dzielnicy, może ktoś coś widział. Jak namierzycie gościa to załóżcie sprawę. Jak już dostanie wyrok - wtedy zabierzcie go na spota. Osobiście wywyiózłbym gościa do lasu, rozebrał do naga, zabrał wszystkie rzeczy i niech sobie radzi. Do tego wytatuowałbym mu na czole napis "JESTEM ŚMIECIEM".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam, od razu do lasu. Ja gnoja przyklulbym nago do przystanku w miescie o 6am. Solidna klodka, ja bym mial jeden klucz ktory wyrzuciulabym do odry. To co Mordulec pisze to jest racja - nie zawsze nalezy wypisac na otwartym forum to co sie mysli albo to co by sie zrobilo. Bo zrobi sie gnoj, i bedziesz pierwszy podejrzany - wez zedytuj ten post. Rowniez zgadzam sie z Don Foresto z powyzszego posta. Zaden kretyn nie bylby na tyle kretynem, zeby podpisac sie na masce jeszcze swoim nickiem. To tak jakbym obrabowal bank i sprayem walnal na scianie "i widzicie cwele, dalem rady was okrasc!" i sie podpisal imieniem i nazwiskiem i jeszcze adresem zameldowania. Myskle ze predzej jakis cymbal po prostu napisal to i podpisal sie nickiem kogos kogo bardzo nie lubi. Na tej samej zasadzie jakby ktos zrobil to samo komus i podpisal sie chackoE30, a ty bylbys bogu winny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sobie trudu zadał... przecież nie można wyrysować auta w 2min...

Chociaż dzisiaj chyba wszystko jest możliwe - gówniarze latają naćpani, dziś miałem nockę i przejeżdżając koło Renomy pewien małolat całował ręce jednemu bezdomnemu na wózku - może miał objawienie;)

A wracając do tematu - rysowanie aut doprowadza mnie do szewskiej pasji, ciągle mi dzieciaki rysują na parkingu i gdzie nie postawię to i tak powstają jakieś nowe rysy... Współczuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polskie prawo jest do bani pod tym i wieloma innymi względami człowiek się napocił wiele godzin spędził nad autem kasy też pewnie wiele zainwestował a jakiś baran tak o sobie dla zabawy lub co innego do łba wpadnie i zniszczy cacko!! wielka szkoda ale wątpliwa sprawa że sprawa się wyjaśni prędzej sprawę umorzą!!! ale licze na sukces:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dirty.73

znam temat,jak znajomi wywiezli takiego gnoja(złodzieja) do lasu,rozebrali do naga i psikneli prawie całego czarnym spreyem,nawet go nie szturchnęli mocniej,gnój zgłosił na policje,prokurator,sądy,ciąganie i zawiasy na dwa lata(nie pamiętam ile),ale fakt faktem,już im nic nie zginęło,więc nie wiem czy warto sie brudzić i zas....ć sobie papiery,choć pokusa duża,lepiej chyba zgłosić,a może kiedyś szczęście sie uśmiechnie,po czasie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na policje nie zgłaszaliśmy bo to i tak nigdy nic niedaje

to jest ***owa dzielnica nietylko mojego brata tak opierdalają ale inne auta też narkomany!!!

1.brat kupił 5 lat temu e30 w super stanie po dwóch dniach porysowali a po miesiącu spalili

2.3 lata temu kupił w rozpaczy za poprzednią kolejną e30 i ta sama sytuacja po 2 dniach cała porysowana,no wylakierował ją cała po kilku miesiącach wychodzi rano do pracy szyba zbita i cała porysowana

3.2 lata temu kupił e36 przesiedział przy niej naprawde kilka ładnych niedziel w garażui teraz ta demolka

zdjęcia dodam jutro kabel sie roz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

To skoro taka dzielnica to po co dłubie w aucie i zostawia na środku drogi ? żadnego parkingu strzeżonego nie ma w okolicy , garażu do wynajęcia ??

Ale to że nie zgłosiliście tego na policję to już totalny absurd jak dla mnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie tez masakra, skoro tam sie tak co chwile dzieje to moze laskawie by w koncu cos zrobili. A pomysl o tym, ze jak kazdy bedzie tak obojetnie do tego podchodzil to taka sytuacja sie bedzie powtarzala. A poza tym, pamietaj o zasadzie nie tykaj gowna bo smierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to że nie zgłosiliście tego na policję to już totalny absurd jak dla mnie ...

Dokladnie, pierwsze co to bym zglosil, bo pozniej jakby akurat cos wyszlo, to nie bedzie zadnej podstawy do ukarania, jedynie na wlasna reke, a z tym roznie bywa... do tego im wiecej bedzie zgloszen z danego terenu to moze akurat wzmoza jakies patrole na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykladu dodam, ze pare lat temu latal jakis swirus u mnie po ulicy i stawial auta na kapciach (wszystkie 4) w nocy potrafilo postawic tak 5 - 6 aut. Sprawa poszla na policje w miedzyczasie sasiedzi sami wymierzyli sprawiedliwosc bo przylukal go ktos z psem na spacerze. Policja juz yla zbedna. ale mimo wszytsko warto zglosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda auta jak wszyscy piszą można się załamać ale moim zdaniem takie rzeczy trzeba zgłaszać na policje niech rusza tyłek i robią częściej patrole. Zawsze uważałem że krzyki to spokojna dzielnica..

PS panowie jak mogę coś wtrącić to czasem pada stwierdzenie ktoś widział auto klubowicza na jakiejś ulicy, inna osoba dodaje że ten ktoś tam mieszka a pózniej jakiś gnojek szpera na forum i nie będąc zarejestrowanym ma namiary gdzie iść po gadżety z M_pakietu, koła albo coś innego. Unikajcie podawania jakichkolwiek danych gdzie nocują wasze wypieszczone śmigiełka po co rano się wkur.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
Wojtas dorze pisze ja bym dzial MW Design zrobil tylko dla zarejestrowanych forumowiczow.

To się złodzieje zarejestrują :) Nie da się tego skutecznie ograniczyć .... w tym przypadku kluczem do bezpieczeństwa prezentowanych furek jest np. zakrywanie tablic i nie pisanie gdzie one stacjonują na co dzień ale to już poddaję pod rozwagę właścicielom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...