Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem co się dzieje ;/ Podczas jazdy mam wrażenie jak by mi zawijało kapcia tzn uczucie jest takie jak bym prowadził auto na dużym balonie typu zimówka i podczas skręcania w prawo lub w lewo buja mi całym tyłem byłem na ustawianiu zbieżności kątów wymieniłem wszystko co mogło być sprawdziłem amortyzatory i inne tego typu rzeczy które by mogły stanowić problem porobiłem praktycznie wszystko co mogło by pomóc niestety na darmo już nie wiem co mam robić czy ktoś z was miał coś podobnego lub słyszał o czymś takim ?? proszę o jakąś pomoc bo już mnie szlak trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin TO AUTO ZOSTAŁO ZAKUPIONE U CIEBIE :/ I powiem ci ze ciesz się że pozbyłeś się tego auta bo mina jak **** od samego początku coś się pierdzieliło do tej pory wpakowałem w te auto sporo pieniędzy i dalej coś... szkoda słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jesli chodzi o poduszki miedzy kielichem a amorami to moga byc padniete ale to nie mialoby wplywu na "rzucanie tylem". jakby te poduszki byly wywalone to slyszalbys skrzypienie albo uderzanie amorka o kielich przy bujaniu autem.

a sciagales sanki i patrzyles jak to wyglada tam pod spodem? moze tam tkwi pol niemca- szkopół :D

a jesli chodzi o auta od Kevina to nigdy nie slyszalem zeby cos bylo nie tak. sam kupilem swoje 325ci i jestem mega zadowolony- wszystko co bylo nie tak bylo wiadomo przed zakupem i jestem szczesliwy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...