Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam, się do kupna BMW e36 właśnie w gazie i chciał bym się dowiedzieć czy ten egzemplarz dobrze współpracuje z gazem mam tutaj na myśli silnik 1.8 115 k , lub 2.0 150 k .

I jeszcze mianowicie czy ktoś mógł bym mi powiedzieć czy opłaca się kupować ten samochód do 7000 zł . Ogólnie chciał bym wiedzieć czy ten samochód jest bardzo zawodny czy nie jak są części dostępne czy łatwo czy trudno wogóle wszytko co wiecie o e36...

Edytowane przez mozambiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pierwsze primo" :

przywitaj sie w odpowienim dziale - po to on gdzies tam jest

"drugie primo" :

o gazie w silnikach BMW pisalo sie duzo wystarczy poszukac,

"trzecie primo" : co do 7000zl... hhmm tak zdecydowanie kup... samochod zostal tak dokladnie opisane, ze nawet zdjec nie potrzebujemy :D

zreszta do tego tez jest osobny dzial ;)

kultura i pozadek musi byc !!!

czule pozdrawiam :4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam, się do kupna BMW e36 właśnie w gazie i chciał bym się dowiedzieć czy ten egzemplarz dobrze współpracuje z gazem mam tutaj na myśli silnik 1.8 115 k , lub 2.0 150 k .

I jeszcze mianowicie czy ktoś mógł bym mi powiedzieć czy opłaca się kupować ten samochód do 7000 zł . Ogólnie chciał bym wiedzieć czy ten samochód jest bardzo zawodny czy nie jak są części dostępne czy łatwo czy trudno wogóle wszytko co wiecie o e36...

kilka pierwszych przykładów z brzegu

http://moto.allegro.pl/piekne-bmw-z-klima-i-gazem-i1743734600.html

http://moto.allegro.pl/bmw-e36-2-0-vanos-i1748917421.html

http://moto.allegro.pl/bmw-325-alu-18-g-power-ac-schnitzer-niska-skora-hk-i1743363186.html#gallery

http://otomoto.pl/bmw-325-m-pakiet-gaz-sekwencja-C19184579.html

kolego,jak gaz to tylko sekwencja , jest bezproblemowa,części nie są drogie,co do spalania było milion tematów(m.in. ten że 2,0 pali min więcej niz 1,8,a 2,5 tyle samo co 2,0,a 2,8tyle co ...........i tak dalej:lol::lol:) a mając lpg to żadna różnica czy 1,8 czy 2,5 szukaj takiego egzemplarza który będzie sie trzymał kupy i miał jak najlepsze wyposażenie

a tak na przyszłość podawaj więcej danych

pozdrawiam

Paweł

:dance::dance::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przymierzam, się do kupna BMW e36 właśnie w gazie i chciał bym się dowiedzieć czy ten egzemplarz dobrze współpracuje z gazem mam tutaj na myśli silnik 1.8 115 k , lub 2.0 150 k .

I jeszcze mianowicie czy ktoś mógł bym mi powiedzieć czy opłaca się kupować ten samochód do 7000 zł . Ogólnie chciał bym wiedzieć czy ten samochód jest bardzo zawodny czy nie jak są części dostępne czy łatwo czy trudno wogóle wszytko co wiecie o e36...

Praktycznie każda beemka extra chodzi na gazie pod warunkiem że gazownik dobierze odpowiednie wtryski / reduktor / komputer i nie s******li roboty.

Części są dostępne bez żadnego problemu a cenowo też nie ma dramatu.

E36 w takiej konfiguracji jak napisałeś 1.8 / 2.0 bez większego problemu kupisz za 7 tysięcy.

PS co do tego zdania "wogóle wszystko co wiecie o E36... " to lekko Cię poniosło.

Zadawaj konkretne pytania , otrzymasz konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
dokładnie BMW ma palić i mieć kopa ale ja na twoim miejscu kupił bym bez gazu gaz można zamontować wtedy będziesz wiedział co masz i na czym stoisz pytanie_bmw:lol:

Ja jestem innego zdania. Jezeli wiesz ze bedziesz chcial gaz, to juz lepiej poszukac egzemplarz ktory juz instalacje sekwencyja ma. Zobacysz jak sie sprawuje itd. Zreszta, instalka gazowa dobra sekwencja do R6 to pieniadze rzedu 2500-3000zl, wiec kupujac samochod juz z zamontowana dobra instalacja, jestes te 3 tysie do przodu.

Co do tego kyory model. Sa rozne opinie, ja zawsze bylem ze od R6 dobrze jest zaczac, szczegolnie ze bedzie instalacja z ktora jazda bedzie znacznie tansza, a wrazenia nieporownywalnie wieksze. Mamy pod domem compact z silnikiem 1,9 benzyna. Jezdzi sie fajnie od A do B, ale przyjemnosc jazdy moim zdaniem zaczyna sie od 6 cylindrow - zupelnie inna kultura prcy silnika, silnik bardziej zywotny, wiec szukaj 2,5 lub 2,8 na instalacji sekwencyjnej (chociaz 2,8 za sume do 7 tysiecy raczej nie znajdziesz).

Do do modelu e36, mailem i bardzo dobrze wpsominam. Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja ma i e36 M52 w automacie z gazem stag 300 spalanie w granicach 12 litrów (oczywiście lpg) i wcale nie narzekam gaz sprawuje się idealnie co prawda przejechałem na nim dopiero 18 tys także może nie miało co się jeszcze zepsuć ale nie narzekam Koszt montażu instalacji to 3600 zł (Agaz gnieźnieńska teren auto giełdy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...