Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Bosch skakały po szybie a valeo wytrzymywały około 6mcy-zima je wykańczała a wskaźnik zmieniał barwę już po 2m-cach

W e34 od kierowcy ramie inaczej profilowane dlatego ciężko zastosować jakiś zamiennik.

Obecnie mam "banany"no name po 15zł/szt jakos dopasowane i spełniają funkcję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na Boschu już parę razy przejechałem :| Dlatego przyłączę się do tematu.

Wg. mnie najważniejsze to kupić wycieraczki "świeże" czyli takie, które nie leżały na magazynie wieki - przecież guma parcieje. Jednak jedynym wiarygodnym sposobem na poznanie daty produkcji wycieraczek, to odszyfrowanie kodu producenta, bo na uczciwość sprzedawców niestety nie bardzo możemy liczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosuję różne z uwagi na to że jeżdżę wieloma autami I powiem tyle że liczy się to ażeby były świeże a nie zleżałe Oczywiście nie mówię tu o jakiś z tesko za 5 zł/sztuka:)

Na Boschu się kiedyś przejechałem a na Valeo jeszcze nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Bosch skakały po szybie a valeo wytrzymywały około 6mcy-zima je wykańczała a wskaźnik zmieniał barwę już po 2m-cach

W e34 od kierowcy ramie inaczej profilowane dlatego ciężko zastosować jakiś zamiennik.

Obecnie mam "banany"no name po 15zł/szt jakos dopasowane i spełniają funkcję:)

Dziki a gdzie kupiłeś takie wycieraczki do E34 konkretnie chodzi mi o stronę kierowcy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e46 przerabialem przegubowe Boscha i Valeo bezprzegubowe Valeo oraz orginalne pióra BMW. Najlepsze były pióra BMW później Bosche przegubowe i na trzecim miejscu Valeo bezprzegubowy. Valeo przegubowe to była totalna porażka i jedyne co można w ich obronie powiedzieć to że nie były w orginalnych rozmiarach i może to był powód problemu. Najtańsze z nich wszystkich były orginalne pióra BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od trzech lat mam wycieraczki z Tesco (Alba - czy jakoś tak). Jestem zadowolony,

Od strony kierowcy zmieniam gumę, od strony pasażera całą wycieraczkę.

Pierwszy komplet wytrzymał 1,5 roku, na drugim jeżdżę do teraz, ale pewnie przed zimą wymienię. (przez ten czas zrobiłem ok. 55tys. w różnych warunkach).

Nie jest to chyba tak źle jak na wycieraczki za 12zł/szt.? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...