Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw się witamy i przedstawiamy (pomijając wychowanie może masz sąsiada który się na tym zna)

potem podajemy model/rok auta (co często następuje w przywitaniu). Potem zadajemy pytanie podając model navi i całą historię choroby (np. Chciałem sobie podpasić furę, ale podczas podłączania zostały mi dwa kable...) Dopiero wtedy możemy spodziewać się pomocy. Inaczej temat umrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . moje bmw to e39 520 1996r nie miala wczesniej navi co za tym idzie wiazki . Caly zestaw na zdjeciu jest z e 38 . Narazie nie zalezy mi na nawigacji chodzi o tv z czasem doloze reszte byle by tylko odpalila wpielem caly zestaw w fabryczna wtyczke no i mase do budy slychac wiatraczek w tunerze i jak wsadze kasete to slysze ze chodzi nie mam wzmacniacza narazie to nie wiem czy gra cos bedzie cos z tego ? Pozdrawiam Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://chomikuj.pl/beaver79

zerknij tam, jest opis co musisz dołożyć i jak podłączyć.

Jeżeli wpiąłeś samo navi to nie jest "cały" zestaw. Potrzebujesz tunera, wzmacniacza, modułu gps itp. Samo wstawienie LCD to jak założenie lampy z soczewką bez przetwornic, spryskiwaczy i samopoziomu i oczekiwanie że xenon będzie hulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzisiaj podlaczylem wzmacniacz glosniki graja chodzi sterowanie kaset i radia z lcd jednak dalej nic sie nie pokazuje chodzi wiatraczek z tunera tv . wyswietlacz padl ? pozdrawiam . dzsiaj wymienilem wyswietlacz i dalej to samo trzeba podlaczyc cos jeszcze zeby sie cos pokazalo ? dołozylem czytnik mk1 dziala pali sie dioda "on" dalej nic nie widac na ekranie czy do wswietlenia czego kolwiek potrzebne sa anteny z slupkow ? pomoze ktos ?!

Edytowane przez jarmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Nie podlaczylem jeszcze zmieniarki wiec Ci nie powiem narazie :) co do mojego problemu sytuacja wyglada tak podlaczylem tuner tv , radiowy ,czytnik navi ,lcd , wzmacniacz nie mam anten . wszystko chodzi, gra tylko nie mam obrazu wyswietlacz sprawny na 100% nie wiem tylko gdzie wpiac te wtyczki ze zdjecia moze to miec wplyw na brak obrazu ? [ATTACH=CONFIG]17330[/ATTACH]probowalem podlaczyc sygnal wideo z dvd ale dalej cisza na wyswietlaczu . Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...