Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem, w Saturnie w Pasażu Grunwaldzkim, chodzę, kręcę zaczepiam ekspedientki ;) itp.

Podchodzę do działu z grami - patrzę NFS RUN. Myślę - co jest miał mieć premiere dopiero 18.11, ale mysle spoko, może przyspiedzyli bo poźniej już sie nie orientowałem w dacie.

OK, szybka decyzja, rzut okiem na wymagania powinoo pójść. Do kasy, 99 zł i jest nowiutki NFS.

Wchodze do do mu zajarany, odpalam kompa wrzucam CD 1 i po chwili komunikat "Twoj komputer nie spełni wymagań gry - do uruchomienia aplikacji niezbedny jest win Vista lub win7"

WTF?

mysle, dobra, win 7 nie problem, pójde i kupie ;)

Spoko.

Dzisiaj pojawił mi sie na kompie Win 7 Pro - za***iaszczy ;)

Instalka NFS do napeędu i..... POSZŁO :) znów zajarany, procenty lecą. 98,99 i 100%

No super, jeszcze tylko łaczenie z jakimś śmiesznym serwerm i bede mógł lecieć z San Franscisco do NY;)

i znów d*pa! komunikat następujacej treści - nie otrzymano potwierdzenia daty premiery która jest w dniu 18/11/2011 ;/ Co do k**wy nędzy?

I tak czekam do piątku, mimo że oryginał gierka, zaistalowana na kompie.

No paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej ciągnąć piraty :mrgreen: ja właśnie drugi raz lecę w COD MW3 i o dziwo gra nie ma błędów lolol

nawet nie miała mi pójść na kompie bo niby procek zaniemaga już ale o dziwo chodzi miło bez cięć i tym podobnych rzeczy :dance:

szkoda tylko, że jest taka krótka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje rady, narazie przejechałem cos ok 400 km ;)

Mnóstwo aut - scigałem sie np z takimi klasykami jak z VW golfem 1, BMW E30 M3 czy Mercdesem 190 i Audi Quatro.Tylko cos mi sie wydaje, ze czeka mnie wymiana karty graficznej - bez obsługi DX11 nie ma wszystkich fejerwerkow graficynych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bede szczery-po grach ktore ostatnio rozpieszczaly grafiką HD nowy NFS jest jakby krokiem w tyl. Mam nadzieje ze scenariusz gry nie zawiedzie :)

Panowie,dzisiejsze gry to juz nie to co bylo kilka lat temu-owszem,trzeba sie rejestrowac,logowac,miec mocny sprzet ale co otrzymujemy w zamian ??? - gra staje sie rozwojowa,automatyczne aktualizacje,usowanie bugow(blędow) , dodatki ,gra w sieci , statystyki,wszelakie zawody nie jednokrotnie nagradzane...

A dla tych ktorym szkoda kasy lub interesuje ich tylko gra offline pozostają piraty,torrenty itp ,a potem marudzenie o trudnosci w instalacji,bledy gry itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
więc panowie jak dalej się gra w tą gierkę :)?? bo przykładam się do kupna jakieś gierki na ps3 i zastanawiam się co kupić:D

szczerze - szału nie ma, mogłem tą stówkę przeznaczyc na Batlefielda3 ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do pierwszego posta to sa wydania przed premierowe, bardzo dobra sprawa. W sobote o 24 ( 6 rano czasu powiedzmy japonskiego ) jest premiera, a Ty nie masz gdzie gry kupic.. No, ale masz szczescie bo juz w srode zakupiles szczesliwie pudeleczko z gra wiec siadasz wygodnie przed kompem i o 24 otwieraja serwery i zaczyna sie jazda ;) moj brat juz ma Diablo 3 na dysku sciagniete i zainstalowane. Tylko czeka, az premiera bedzie - wpisze klucz i gra :D. Teraz nie trzeba gry w sklepie kupowac w ogole, wystarczy sciagnac z internetu, ale wykupic oryginalny klucz, ktory czasem nawet jest kilkadziesiat zlotych tanszy niz sama plytka. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Ze strony Blizzard'a, jest oznaczona jako beta, ale pozniej bedzie patch jakis powiedzmy 100mb i zamieni sie na zwykla wersje. Tam wszystkie gry mozna pobrac i wystarczy klucz wpisac, nie trzeba plyt miec.

Wiesz ChriS Chinole rżną już w Diablo V to Tój brat lekko do tyłu jest ;)Chcesz pograć w Diablo V? Pojedź do Chin! - Wykop.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...