Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do siebie zawsze kupowałem , takie http://allegro.pl/listing.php/search?string=%C5%BCar%C3%B3wki+130%2F90&category=0&sg=0

nie przepłacasz a za***iście jasno , tylko na nich piszą rajdowe , ponieważ nie są dopuszczone do ruchu ulicznego, tylko na zamkniętych imprezach , ale nigdy nikt mi tego nie sprawdzał . philipsy też kiedyś kupiłem ale szybko wróciłem do takich :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jakie miałem to były Bosch xenon light, przerabiałem też te Philipsy - są ok, Osramy według mnie szału nie ma za te pieniądze, ostatnio kupiłem Tungsram Cool Blue świecą tak samo jak Philips a ksztują połowę tego - moim zdaniem warto. Mam je dopiero od miesiąca więc nie mogę powiedzieć jak z trwałością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastars do tych Twoich pseudo rajdówek to nigdy bym takiego czegoś nie założył!!!lolol

1 one mają 90w więc 2x więcej niż normalne przez co pobór prądu jest większy...a co za tym idzie ??? obciążenie na alternator większe czego skutkiem może być większe spalanie!!! ale nie o to tu chodzi!!!

2 kolesie pozakładali sobie takie Żaróweczki i popalili sobie kable i kostki bo obciążenie było za wysokie!! a jak ktoś ma plastykowy odbłyśnik to powodzenia!!! kupcie sobie odrazu Gaśnice 5kg!!!lolol:bag:

ja zawsze miałem Phillipsa i cena mała nie była ale zainwestujesz raz i zapomnisz o przepalaniu się czy wymianie!! nigdy mi się jeszcze nie spaliły Phillipsy:) jeśli kupować to nie żałować na swoim bezpieczeństwie!!!:dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydam 1000 jak nie wiecej zl na zrobienie lamp i to ze zwykłych na xenony jakoś temu nie ufam a tym bardziej 1700 za komplet ori z całym osprzętem dla mnie interes nie opłacalny troszkę za duży koszt :lol:szkoda że nie miałem zamontowanych w aucie od razu ale mówi się trudno i trzeba jakoś żyć dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziął za przerobienie lamp ori xenon na bi- xenon 600zł

Przerobienie na bixenon, do tego jeszcze BH i regeneracja soczewek. Nie sądzę by była to straszna kwota, poza tym pracujesz w KGHM'ie więc nie bądź takim sknerą, Barburkę już wziąłeś? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobienie na bixenon, do tego jeszcze BH i regeneracja soczewek. Nie sądzę by była to straszna kwota, poza tym pracujesz w KGHM'ie więc nie bądź takim sknerą, Barburkę już wziąłeś? :mrgreen:

Patrz jaki łotr :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: nie pracuję w KGHM tylko pod firmą ZANAM_LEGMET i nie zarabiam aż tyle co wąsy (górnicy) :sad::sad: a co dzwonię do Kreska to nie odbiera :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że naprawdę warto to zrobic, nawet gdybyś miał wydac na to 1000 zł. Kresek nie robi niczego na chińskim shicie, wszystko na niemieckich komponentach. Zapytaj Mirasa jaka jest różnica między jego xenonem a moim. Ustawiliśmy się kiedyś na weekend w Polkowicach na starej bazie Transbudu. Najpierw on włączył światła, później ja...z tego co mi mówił to miał wzwód do środy :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...