Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 miesięcy temu...

Ja u siebie zastosowałem bodajże to : 2x PHILIPS H1 BLUE VISION ULTRA +W5W NOWOŚĆ!! (2384359813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..

Wymieniałem żarówki nie dlatego by świeciły na Xeony ale po to by świeciły lepiej. Bosch też robi coś podobnego i w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam takich używam :D

Ważne jest tez żebyś miał odbłyśnik w b.dobrym stanie.

Samą żarówką poprawisz ale z dobrym odbłyśnikiem zmiażdżysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem tak Osram night breaker kupiłem do siebie na długie , bo chciałem żeby świeciły jak Xeńce na krótkich , fakt świecą wiele lepiej niż zwykłe , ale światło jest dalej powiedzmy kremowe, a nie jakieś ultra jasne , niebieskie. Jak zależy ci na efekcie jaki daje Xenon , odradzam Osramy:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zdania, ze zadne zarowki tego typu nie beda wygladaly, a nawet przypominaly xenonow. W 206 zamontowalismy nowe lampy z soczewka i kupilem juz kilka kompletow, byly Osramy, Philipsy i cos tam jeszcze. Barwa jak byla zolta tak jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie zastosowałem bodajże to : 2x PHILIPS H1 BLUE VISION ULTRA +W5W NOWOŚĆ!! (2384359813) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..

Wymieniałem żarówki nie dlatego by świeciły na Xeony ale po to by świeciły lepiej. Bosch też robi coś podobnego i w podobnej cenie.

Fajnie wyglądają będę musiał spróbować u siebie cena nie jest zła zobaczymy jaki daje efekt:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie H1,H4,H7 HB3 I HB4 specjalnie dla Nas gościu ma wszystkie na alledrogo :)

Zamawiać tu można import z niemiec z fabryki Narva Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu masz wszystkie jakie mają :) Żadna żarówka się jej nie równa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ważne ale na jego aukjach jest taki wpis: Not for use in Europe - nie do użytku na drogach publicznych.

Ważne jest to na pewno ale lepiej takie niż Bi-Xenowa wstawiać w lampy H1 i oślepiać nie tylko auta z naprzeciwka ale i ptaki śpiące na drzewach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówek nie bezie kazał wyciągać ale zamiast twardego dowodu może wreczyć miękkie pokwitowanie zatrzymania dowodu. Jestem zwolennikiem tuningu, ale nie róbmy nic na siłę, a już na pewno by nie utrudniać poruszania się innym kierowcą po drogach.

U nas w Świdnicy jest VW Golf II na Bi-Xenonie na zwykłych kloszach koleś zadowolony, ale nie mogę powiedzieć żeby zadowoleni byli inni kierowcy mijający go gdyż jego światła zamiast oświetlać mu drogę z przodu działają tak dobrze że nie musi mieć świateł wstecznych.

I pewnego dnia pożałuje mojego AC z Vita i wyjadę mu na przeciw aby mu je wyłączyć na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...