Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

To nie dwu sów jeśli chodzi o majstrowanie linką, wtedy jeszcze bardziej się namiesza. Prawidłowo działająca przepustnica cyka, czyli "naciskając" ją palcem i puszczając będzie charakterystyczne "cyk" jeśli coś jest nie halo trzeba wyregulować.

Edytowane przez DIEGO E30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odpaleniu zimny silnik będzie chodził dobrze bo ma bogatą mieszankę. więc problemem może być nie działający krokowy, potencjometr przepustnicy sprawdzałeś? może nie działa prawidłowo-daje sygnał że przepustnia otwarta i silnik krokowy się nie włącza...

napisałeś, że silnik krokowy wymieniłeś, na używany? może trzeba go dokładnie wyczyścić i sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam ja tez mam taki sam problem i wszystko sprawdził mechanik i jest gitarrra (tak twierdzi mechanik) motor mam 1800 w automacie 90r.(83 kw) i to ze pali 18 litrów na 100km to jest ok ? no właśnie nie i powiedział ze jest zima to automat więcej pali ale bez przesady i podkręcił mi obroty żeby nie gasł ale to żadne rozwiozanie i powiedzcie mi co mam zrobić ?pytanie_bmw a może ktoś wie gdzie jest w Krakowie dobry meches żeby mi to zrobił happy_bmw

Edytowane przez adamkawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam ja tez mam taki sam problem i wszystko sprawdził mechanik i jest gitarrra (tak twierdzi mechanik) motor mam 1800 w automacie 90r.(83 kw) i to ze pali 18 litrów na 100km to jest ok ? no właśnie nie i powiedział ze jest zima to automat więcej pali ale bez przesady i podkręcił mi obroty żeby nie gasł ale to żadne rozwiozanie i powiedzcie mi co mam zrobić ?pytanie_bmw a może ktoś wie gdzie jest w Krakowie dobry meches żeby mi to zrobił happy_bmw

Dziekuje wam wszystkim za ogromną pomoc (szkoda ze nikt nie napisał) i problem rozwiązał mój mechanik w krk :) i jak się okazało trzeba było wymienić filtr powietrza i wymienić silnik krokowy a nie jakies czyszczenia bo działał i był czyszczony i na chwile tylko pomogło a teraz jest nowy i zero falowania i pali tyle co powinien :)happy_bmwbmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...