Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem,pamiętam,jak chinole ogłosili,że są w stanie kupić całą ,światową produkcje stali,metali,miedź była po 22zł za kilo,potem chińczyki coś wstrzymali kupno ,w ciągu tygodnia cena spadła do 10zł,więc rządzą giełdą,a to wystarczy,żeby uwalić nie jeden kraj,nie mówiąc o firmach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no nie wiem,pamiętam,jak chinole ogłosili,że są w stanie kupić całą ,światową produkcje stali,metali,miedź była po 22zł za kilo,potem chińczyki coś wstrzymali kupno ,w ciągu tygodnia cena spadła do 10zł,więc rządzą giełdą,a to wystarczy,żeby uwalić nie jeden kraj,nie mówiąc o firmach

Ale to nie jest w ich interesie , żeby uwalić pół Europy i Amerykę ........ każdy chce zarobić i o kasiorę idzie ta bitwa z ACTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec,co by nie pisać,jest to kolejne narzędzie w rękach bogatych(bo tacy rządzą i tworzą te chore prawa),do trzymania za morde nas,szarych ludzi,przepisy ,podobno(bo nie czytałem całości,tylko wycinki)są one tak skonstruowane,że można je interpretować dowolnie,więc jeśli trzeba kogoś uwalić(szaraka,niewygodnego konkurenta)to sie uwala,a jeśli jest coś przeciwko swoim,to sie go zgodnie z prawem czyści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordulec,co by nie pisać,jest to kolejne narzędzie w rękach bogatych(bo tacy rządzą i tworzą te chore prawa),do trzymania za morde nas,szarych ludzi,przepisy ,podobno(bo nie czytałem całości,tylko wycinki)są one tak skonstruowane,że można je interpretować dowolnie,więc jeśli trzeba kogoś uwalić(szaraka,niewygodnego konkurenta)to sie uwala,a jeśli jest coś przeciwko swoim,to sie go zgodnie z prawem czyści

Dokładnie tak jak napisałeś , kolejne pole do popisu jeśli chodzi o interpretację .... właściwie zamiast tego ACTA mogli by to uprościć do ...

Kali ukraść krowę - to dobrze

Kalemu ukraść krowę - to niedobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam jaka jest roznica miedzy obecna demokracja a komuna ? "Podpiszemy teraz wyjasnimy pozniej" ... wyglada na to, ze poki spoleczenstwo nie zacznie odwalac protestow itd. to ich pod uwage sie niewezmie. Czyli demokracja nalezy do grupki ludzi na stolkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wszystko się pomału kotłuje i w końcu pęknie ludzie wyjdą na ulice i będzie pełna rozpierducha bo ile można wytrzymać w naszym kraju niema już komu rządzić każdy napycha kieszenie i robi interes na naszej krzywdzie jak sami coś z tym nie zrobimy to będą nas ciągle kopać w dupę a ile morze jeszcze wytrzymać zwykły biedny POLSKI robotnik bez komentarza :banned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolego uklon_bmw Powinni wszyscy się tym zainteresować a puki co widziałem strajkujących ludzi średnia wieku 30lat a gdzie ci starsi ? nie korzystają z netu i nigdy nic wie wiedzą czy po prostu myślą jak niektórzy inni będą poco ja tam,albo mnie to nie dotyczy mało jeżdżę itp. A jeśli ktoś tak myśli jest w błędzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przecyztaniu tego artykulu sie po prostu zagotowalem i tyle. To jest jakis absurd! Czyli co, juz odbiora nam samochody, bo wybaczcie, ale nie kazdy bedzie chcial bulic za ori tarcze hamulcowe np 2000zl, kiedy moge miec rownie dobre zamienniki, podobnej klasy za 300zl (przyklad). Naprawde, wyjdzmy na ulice. Mowie otwarcie, ja za 3 lata bede glosowal na PIS jezeli nie bedzie lepszej alternatywy, bo na tych pedalow napwno swojego glosu nie oddam. AKTA to dokument ktory po prostu daje temu zlodziejskiemu rzadowi wladze, ze moze robic co chce. Chce sie komus wtargnac na chate? No problem, wchodza ci razem z drzwiami pod pretekstem, ze sa podejrzenia ze rozpowszechniasz piractwo, albo ze jestes w jej posiadaniu. Zaczeli grubo, i otwarcie mowie, ze PO juz mojego poparcia nie ma i nigdy juz nie bedzie mial. Jak mozna rypac tak wlasnych ludzi?? :bag:

Edytowane przez woz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak nie wyjdzie walczyć o swoje...taka jest gorzka prawda-pokrzyczeć z daleka i nie angażować się zbytnio, bo jeszcze oberwie po du pie i będzie problem :cry: widzę to tak właśnie. Jeśli znacie historię, to każdy zryw polaków był porażką. Że Solidarności nie wydusili to aż dziwne... Możecie się ze mną nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie. Teraz zrobią nam amerikę, gdzie korporacje robią co chcą z ludziskami i z nikim się nie liczą-tylko kasa!!! Lepiej wydać milion na proces niż dać sto tysięcy odszkodowania i przeprosić-należy wcześniej wymęczyć przeciwnika. Właśnie do tego to zmierza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak nie wyjdzie walczyć o swoje...taka jest gorzka prawda-pokrzyczeć z daleka i nie angażować się zbytnio, bo jeszcze oberwie po du pie i będzie problem :cry: widzę to tak właśnie. Jeśli znacie historię, to każdy zryw polaków był porażką. Że Solidarności nie wydusili to aż dziwne... Możecie się ze mną nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie. Teraz zrobią nam amerikę, gdzie korporacje robią co chcą z ludziskami i z nikim się nie liczą-tylko kasa!!! Lepiej wydać milion na proces niż dać sto tysięcy odszkodowania i przeprosić-należy wcześniej wymęczyć przeciwnika. Właśnie do tego to zmierza...

To siedź w domu , nikt Cie nie zmusza do protestowania .... tylko później nie narzekaj , że jest do dupy skoro nawet nie chce Ci się z fotela ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak nie wyjdzie walczyć o swoje...taka jest gorzka prawda-pokrzyczeć z daleka i nie angażować się zbytnio, bo jeszcze oberwie po du pie i będzie problem :cry: widzę to tak właśnie. Jeśli znacie historię, to każdy zryw polaków był porażką. Że Solidarności nie wydusili to aż dziwne... Możecie się ze mną nie zgadzać, ale takie jest moje zdanie. Teraz zrobią nam amerikę, gdzie korporacje robią co chcą z ludziskami i z nikim się nie liczą-tylko kasa!!! Lepiej wydać milion na proces niż dać sto tysięcy odszkodowania i przeprosić-należy wcześniej wymęczyć przeciwnika. Właśnie do tego to zmierza...

jesteś w błędzie każdy człowiek ma swoją granice wytrzymałości a u nas to pomału pęka zaczyna się od protestu a dojdzie do tego ze lud wyjdzie na ulice i zrobi z tym porządek nie zapominaj ze to Polska zwalczyła komunę dzięki nam upadł mur Berlinski jesteśmy krajem który dużo zniesie ale mamy swoje granice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za 3 lata bede glosowal na PIS

ale to nic nie zmieni,a nawet pogorszy,najgorsze ku*wa jest to,że nie widać alternatywy,kto?może Mikke,ale zgnoją go,Palikot?krzykacz, szybko wycofałby się ze swoich postulatów,jeśliby wygrał,najgorszy Pawlak,od X lat urodzony koalicjant,z rządu wyleci jedynie,jeśli nie wejdzie do sejmu,GleN,to widze,że źle zrozumiałeś historię,jest dokładnie na odwrót,Polacy ZAWSZE byli gotowi do zrywów niepodległościowych,jeśli nawet były one bez szans i sensu,jednoczymy się właśnie tylko ,jak jest źle,inna sprawa,że nawet jak coś ugramy,to sami to rozpier***lamy,znasz to?Otto von Bismarck-dajcie Polakom władze,a sami się wykończą jako naród...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej cos podpisac a pozniej czytac, to tak jak isc do banku po kredyt, podpisac a pozniej czytac umowe :| Druga sprawa, to wszystko to jedna wielka bujda na resorach, byly wybory, ale temat ACTA wtedy byl nikomu nie znany. Z drugiej jednak strony, wg mnie nie mialo to znaczenia ktora partia by rzadzila, tak czy siak by to g... podpisala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Czechu,bo wchodząc do unii,oddaliśmy suwerenność(tak byłem za unią,ale nie taką),narzuca się nam wysokość podatków,akcyzy,normy,globalne ocipi..,ocieplenie,pakiety,ustawy,nie możemy nawet pierd...nego vatu czy akcyzy na paliwo obniżyć,ktoś powie-unia daje kase to wymaga,tak,niech sprawdza na co ta kasa idzie,sprawdza przetargi,umowy,ale to co robi teraz,to przegina,dlatego sama zmiana rządu nic nie da,jesteśmy udupieni odgórnie,ale co z tym zrobić?nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unia... Ja tam osobiscie we wlasnym zakresie powiedzmy, powtarzalem juz to wielokrotnie ze Unia gowno mi dala. Wiele sie slyszy o tych zafajdanych dotacjach (a podejrzewam, ze to jedyna pozytywna rzecz z rak UE), a prawda jest taka, ze z dotacja jest jak z ufo - kazdy slyszal, nikt nie widzial, chyba ze pracuje w NASA. W wieku 19 lat otwieralem dzialalnosc, wtedy pamietam wszem i wobec bylo gloszone, ze Unia wspiera mlodych przedsiebiorcow (moze juz wtedy stary bylem, ale z drugiej strony mlodszy tez byc juz nie moglem ;) ). Jak sie glebiej zainteresowalem, to wskazali mi 1500 punktow, dlaczego mi ta dotacja nie przysluguje. Podziekowalem, nie bede sie prosil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nic nie zmieni,a nawet pogorszy,najgorsze ku*wa jest to,że nie widać alternatywy,kto?może Mikke,ale zgnoją go,Palikot?krzykacz, szybko wycofałby się ze swoich postulatów,jeśliby wygrał,najgorszy Pawlak,od X lat urodzony koalicjant,z rządu wyleci jedynie,jeśli nie wejdzie do sejmu,GleN,to widze,że źle zrozumiałeś historię,jest dokładnie na odwrót,Polacy ZAWSZE byli gotowi do zrywów niepodległościowych,jeśli nawet były one bez szans i sensu,jednoczymy się właśnie tylko ,jak jest źle,inna sprawa,że nawet jak coś ugramy,to sami to rozpier***lamy,znasz to?Otto von Bismarck-dajcie Polakom władze,a sami się wykończą jako naród...

dirty, piszesz ze to nic nie zmieni. Tak jak pisalem, na PIS bede glosowal jesli nie bedzie alternatywy. A jest i druga strona medalu. Pamietaj o tym ze teraz PO ma wiekszosc, i moze praktycznie wszystko zrobic co tylko zechce. Nie maja zadnych ograniczen, i nikt im nie stanie na drodze, ja czegos takiego nie przewidzialem. Drufga strona, mysle ze PIS badz co badz, ale jednak wiekszy mial szacunek do swoich ibywateli i tak by ich nie zmieszal z blotem, fakt ze kaczor to swir, ale tak jak w kazdym przypadku, wszystko ma swoje dobre i zle strony. PO jest juz dla mnie przegrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie głosowałem na PO,jeśli myślisz,że ich popieram,ale ja uważam akurat odwrotnie,silne PIS,to następna wygrana PO,ludzie się boją PISu,i głosują na mniejsze zło,dlatego właśnie PO ma taką łatwizne,że kaczor nie jest żadną konstruktywną opozycją,tak sie sam załatwił,że teraz cokolwiek powie,to i tak nikt,poza jego żelaznym elektoratem ,w to nie uwierzy,jego otoczenie zresztą,Macierewicz,Brudziński,Suski,jeśli szanuje ludzi o odmiennych poglądach,to oni takich nie mają wcale(no,może Macierewicz,ale ten znowu to.........),to są ludzie,którzy własną matke by sprzedali za uśmiech prezesa,no ale nie o polityke w tym poście chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się spierać .... bo po prostu nie ma na kogo głosować.

***** powinna powstać nie wiem , polska partia kierowców , albo polska partia przyjaciół ślimaka winniczka .... **** z nazwą najważniejsze , żeby miała konkretne proste i przyziemne cele i gotowe rozwiązania .... a nie jak wszystkie partie ze świecznika działają na zasadzie NIKT WAM TYLE NIE DA ILE JA OBIECAM :bag:

Rewolucja jest nieunikniona i ludzie muszą wyjść na ulice pokazać , że Polska nie składa się z 500tyś urzędników tylko z blisko 40 milionów obywateli którzy mają dość tego , że władza ma ich w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISLANDIA-rok 2008-poszukajcie,poczytajcie.....można?-można!

Dokładnie wyruchali UE na gładko i pokazali im środkowy palec ..... ale najgorsze jest to że w mediach totalna cisza na ten temat i śmiało można to nazwać manipulacją albo jakąś zmową , żeby nie informować ludzi o tym że poza UE też można sobie dobrze poradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co informować?ogłosili upadłość,anulowali długi,znacjonalizowali banki,rozpier...li rząd ,parlament,napisali od nowa konstytucje,ale mam dziwne przeczucie,że jak by do tego doszło,to te same mordy pierwsze by były na barykadach,tu by trzeba dogłębnie to roje...ać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam dziwne przeczucie,że jak by do tego doszło,to te same mordy pierwsze by były na barykadach,tu by trzeba dogłębnie to roje...ać

I tu masz rację kolego! Jedyny sposób to zrzucić atombombe na ten grajdołek i wpuścić młodej, świeżej krwi. Ludzi, którzy z obecnymi partiami nie mają nic wspólnego - ludzi którzy, jak to się mówi, nie będą skażeni już w zarodku. Bo inaczej historia zwyczajnie się powtórzy, tak jak teraz. Tkwimy w głębokiej komunie, ale sporo osób tego nie widzi, bo czerwoni nauczyli się znaku krzyża i zamydlili ludziom oczy wizją demokracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To siedź w domu , nikt Cie nie zmusza do protestowania .... tylko później nie narzekaj , że jest do dupy skoro nawet nie chce Ci się z fotela ruszyć.

Może i należę do tych, którzy nadal będą siedzieli w fotelu, ale nie w tuskanii. Ja już podziękuję. A powiem Wam, że z tej przyczyny, że jestem (jeszcze) gliną, musiałbym stać po tej drugiej stronie barykady. Przez ostatnie lata miałem "zaszczyt" utracić w znacznym dla mnie stopniu zdrowie i sprawność, bo tak ślubowałem. Ale kogo to kur... obchodzi, przecież to moja sprawa i wybór! Pozwólcie, że będę się przyglądał, bo swoje już zrobiłem. Nie mam sobie nic do zarzucenia, bo ja służyłem i byłem ludzki.A teraz nie będę czekał i słuchał kolejnych kłamstw do czasu aż mi odbierze się to, co mi się należy.KROPKA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i należę do tych, którzy nadal będą siedzieli w fotelu, ale nie w tuskanii. Ja już podziękuję. A powiem Wam, że z tej przyczyny, że jestem (jeszcze) gliną, musiałbym stać po tej drugiej stronie barykady. Przez ostatnie lata miałem "zaszczyt" utracić w znacznym dla mnie stopniu zdrowie i sprawność, bo tak ślubowałem. Ale kogo to kur... obchodzi, przecież to moja sprawa i wybór! Pozwólcie, że będę się przyglądał, bo swoje już zrobiłem. Nie mam sobie nic do zarzucenia, bo ja służyłem i byłem ludzki.A teraz nie będę czekał i słuchał kolejnych kłamstw do czasu aż mi odbierze się to, co mi się należy.KROPKA.

Wcale nie musisz być po drugiej stronie barykady jeśli w mundurze przeszedł byś na naszą stronę był by to sygnał dla reszty twoich kolegów ze oprócz rozkazu jest jeszcze zdrowy rozsądek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...